Armumaagiaga tegelemisel pead kindlasti silmas pidama seda, et jääksid siiski valge maagia juurde, ehk siis ei kahjustaks kedagi teist ega kellegi teise huve. Kindlasti ei maksa vastu teise inimese tahtmist kedagi endaga siduma hakkata maagia teel, sest sellest sünnib ainult tüli ja pahandust. Mida saad aga armumaagia abil teha, on enese atraktiivsemaks ja ligitõmbavamaks muutmine ning armastuse energia oma ellu tõmbamine.

Armastuse vann

Selleks, et suurendada oma elus armastuse osakaalu, tuua ellu rohkem kirglikkust ja romantikat, katseta järgnevat rituaali.

Leia endale vaikne õhtu, kus viibid kodus üksi. Aseta vanni armastuse energiat suurendavaid kristalle - roosat kvartsi (romantilise armastuse kivi), karneooli (kirglikkuse ja seksuaalse kivi), rodokrosiiti (kivi, mis avab su südame armastusele) või granaati (seksuaalsuse ja kire kivi). Võid kasutada neid kõiki koos või valida mõne neist oma tunnetuse abil välja. Kivid oleks soovitav asetada voolava vee alla, kui vanni veega täidad, nii aktiveerid samal ajal nende energia. Vannivette võiksid tilgutada paar tilka eeterlikku õli (ylang-ylang, jasmiin, roos) või veelgi parem kui sul leidub värsket basiilikut, siis lisa vanniveele ka basiiliku lehti, mis on tuntud kui armastust suurendav ja ligitõmbav taim. Lisaks süüta roosad ja punased küünlad. Enne vanni minemist rahusta oma meel. Olles vannis, keskendu sellele, et mõtled armastavaid mõtteid iseenda kohta, saadad mõttes armastust oma lähedastele ja kallitele. Kui soovid, võid ka kuulata vaikset meditatiivset muusikat. Kõige parem on seda vanni teha noorkuu ajal, kuid tema mõju on tuntav ka muul ajal. Viibi vannis u. 15 minutit.

Maagiline kiri

Selleks, et saada, mida sa tahad, pead sa kõigepealt iseenda sees selgusele jõudma, mida sa täpselt ootad oma elult ja armastuselt. Kui sa soovid armastust oma ellu, siis võiksid teha partneri manifesteerimine rituaali. Seda on soovitav teha õhtul, peale kella 22.00. Siinkohal alusta sellest, et alustad energeetiliselt õige ümbruskonna loomisest. Rahusta oma meel, süüta kolm valget küünalt ja pane põlema viiruk (võiksid kasutada sandlipuud). Võta valge paberileht ning pane kirja, milline peaks olema sinu tulevane partner. Kui kõik on kirjas, siis edasta oma soov universumile, öeldes: "Ma soovin, et just selline kaaslane tuleks mu ellu!" Seejärel süüta paber põlema küünlast ning lase sel tuhaks põleda. Enne, kui paberi süütad veendu, et teed seda turvalisel ja mittesüttival alusel. Saadud tuhk puhu kuu poole ning kinnita endale veelkord mõttes, et usaldad selle teema nüüdsest kõrgemate jõudude kätte.

Selleks, et armumaagia toimiks, on vaja usku ja oma südame avamist. Samuti tasub meeles pidada, et igasugune armastus elus algab enesearmastusest. Seega kohtle oma keha ja hinge hoole, armastuse ja austusega, siis tulevad ka sinu ellu inimesed, kes sind samamoodi kohtlevad.

Autor: Katrin Oidra

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid