Jäär (21. märts - 20. aprill)

Armastuses ootab sind aasta, kus tunnetest ja emotsioonidest juba puudu ei tule. Koged nii südantsoojendavat ja peadpööritavat armastust kui ka emotsioone, mis panevad su tõeliselt proovile. Parimateks kuudeks kujunevad veebruar, juuni, august ja november. Pingelisemaid olukordi võivad kaasa tuua jaanuar, märts ja september. Hea asi on see, et kui ka tekib tülisid armunute vahel või tunned end nukralt, siis see ei kesta kaua. Lahendused saabuvad olukordadele suhteliselt kiirelt ja suuremat kahju põhjustamata.

Töö osas algab aasta sinu jaoks kenasti, pakkudes stabiilsust, turvalisust ja huvitavaid väljakutseid. Märtsis-aprillis tunned ise millegipärast rahulolematust ja soovid muutusi, mis suurendaksid su sissetulekut ning parandaksid olemasolevaid tingimusi. Mais puutud kokku tööalaselt olulise inimesega, kes inspireerib sind ning süstib sinusse kirge ja teotahet, mis paneb sind lennukalt tegutsema. Juulist septembrini tegeled aga pigem plaanide ja ettevalmistuste tegemisega, mitte niivõrd nende elluviimisega ning see tekitab sinus kohati tunde nagu asjad seisaksid, selle asemel, et liikuda, kasvada ja areneda. Alates oktoobrist saabub taas tasakaal ning kuni aasta lõpuni oled söekalt oma ideid ellu viimas.

Tervise osas on sul sel aastal õpipoisiroll. Katsetad, kuidas erinevad tervisenipid sinu peal toimivad, õpid iseennast rohkem tundma ja oma sisetunnet senisest enam usaldama. Tähelepanelikum pead olema märtsis, augustis ja oktoobris, siis on stress ja tervisehädad kerged tekima.

Lõvi (24. juuli - 23. - august)

Armastuses ootavad sind aasta esimesel poolel ees romantilised ja helged ajad, kus tunned end armastatuna ja hoituna. Märtsis juhib sind eelkõige sinu alateadvus ning lisaks soovunelmatele ja unistustele võivad sealt pinnale kerkida ka mõned hirmud. Saad neist aga kaine mõistuse abil üle ning kuni juulini liigud kindlalt suhete laineharjal. Augustis võtad aja maha ning vaatad rohkem endasse ja ootad tegutsemist pigem teistelt. September ja oktoober on aktiivse suhtlemise ja uute tutvuste sõlmimise ajaks. Alates novembri algusest kuni aasta lõpuni otsid lahendusi teemadele, mis on ummikusse jooksnud ning jätad oma aja ära elanud suhted selja taha.

Tööasjades pead sel aastal vaatama enda sisse, võtma aega mõtisklusteks ja oma tõelise kutsumuse leidmiseks või selles endise sära taasavastamiseks. Sul on kahtlusi selles osa, kas oled ikka õigel teel ja kas valitud ala pakub sulle täielikku eneseteostust. Tööalaselt parimateks kuudeks saavad olema märts, juuli ja august. Keerukamateks aegadeks pead valmis olema juunis, oktoobris ja detsembris.

Tervise osas pead sel aastal olema tähelepanelik ja kuulama oma keha. Vaata üle, kas sinu valikud on sulle ka tervise seisukohast kasulikud, või jätad kohati oma tervise eest hoolitsemise tahaplaanile. Katsu teha teadlikke valikuid nii spordialade valikul kui ka oma menüü koostamisel. Kuud, millal pead tervisele rohkem tähelepanu pöörama on jaanuar, juuni ja november. 

Ambur (23. november - 21.detsember)

Armastuses on sind ootamas hea aasta. Eriti hästi läheb neil, kes on suhtes, sest pereelu ja lähedased suhted laabuvad harmooniliselt. See aasta soosib pigem olemasolevate suhetega jätkamist või siis vanade suhete ülessoojendamist. Uute alguste puhul on tõenäoline, et need on pigem lühiajalised romaanid. Parimad kuud armuelu osas on jaanuar, aprill, august ja november. Pisut pingelisemaid aegu võivad tuua märts, september ja detsember. Sel ajal on oluline keskenduda sellele, et lahendataks ära probleemid, mis takistavad edasiliikumist harmoonilisema suhte suunas.

Tööasjades ootab sind aasta alguses ees palju toimetamist, uute projektidega kokku puutumist ning karjäärialaselt saad hea hooga tuule tiibadesse. Kuni maini liigud sujuvalt ja otsejoones täiskäigul edasi. Alates juunist saabuvad sinu tööellu muutused, kus tunned, et pead hetkeks aja maha võtma, et asju uue nurga alt vaadata ja enda jaoks selgeks mõelda. Alates septembrist hakkavad toimuma suured muudatuse, võid vahetada töökohta või lausa eriala. Igal juhul toob elu su teele rohkelt põnevust ja uusi väljakutseid. Parimad kuud on märts ja mai.

Tervis nõuab tähelepanu kohe aasta alguses. Ei ole küll ette näha midagi tõsist, kuid mõned väikesed terviseprobleemid võivad endast märku anda. Alates veebruari lõpust saad oma vaimse ja füüsilise heaolu eest hoolitsemisega korralikult joone peale ning suudad positiivses rütmis jätkata tegelikult pea aasta lõpuni. Sinu jaoks on kõige olulisem see, et alustaksid positiivsete muutustega, sellel teel püsimine sulle muret ei valmista.

Autor: Katrin Oidra

Täname mõnusa atmosfääri eest restoran/vinoteek Musi Tallinna vanalinnas, Niguliste 6

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid