Mis on Sinu jaoks mehelikkus? Kuidas Sa seda enda jaoks mõtestad?

Mehelikkus võib olla vormiline või sisuline. Vormiline on see, mida antud hetke kultuur sulle peale asetab (Ameerika rõhutab maskuliinsuse-feminiinsuse kontrasti, Tiibet aga ühendavat sarnasust). Sisuline mehelikkus sõltub aga sinu seksuaalsetest taotlustest ja vaimsest eripärast. Mehe mehelikkus peaks harmooniliselt täiendama just tema poolt otsitava naise naiselikkust, andma naisega särava terviku. Minu jaoks on tähtsam sisemine mehelikkus - osa ühtsest tervikust.

Kui saaksid anda ühe soovituse meestele, siis mis see oleks?

Kuna mees on pool tervikust (teine pool on naine) - ole koos vaid sobiva partneriga. See eeldab inimliku soojuse vajadust. Oluline on, et inimesed oleksid pigem sarnased ja otsiksid ühiseid väärtusi: idealismi/pragmatismi, emotsionaalsust, spontaansust/planeerimist, sugutungi, hoolitsemist/ükskõiksust, materialismi/boheemlust, ekstra-/introvertsust, sisemist ilu, füüsilise liikumise vajadust, optimismi/pessimismi, intellektuaalsust. Samuti peaksid olema lähedased toidu, muusika ja lõõgastumise eelistused.

Kui juhtud olema üksi - naudi vabadust ja sõltumatust. Kogu igati endasse väge ja elujõudu, mis oleksid sisemiselt tasakaalus, mille naiselikud ja mehelikud kvaliteedid täiendaksid teineteist, oleksid proportsioonis.

Mida täpsemalt kujutab endast tantristlik viie elemendi rituaal, mida te Thule Leega läbi viite?

See on iidne tantristlik riitus ja hea meetod vaimse vabanemise otsijaile, mis sobivate inimestega koos tehtuna viib kiirelt vaimses arengus edasi. Seda asutatakse vaimseks hüppeks, soodustamaks mingi taotluse rakendumist, muutuste loomiseks oma elus, keskkonna harmoniseerimiseks, isiksuse kasvamiseks suhteprobleemides.

Praktikas keskendutakse ürgelementidele - söömine, seksuaalsus (sel korral on viiendaks elemendiks naise austamine, tavapäraselt seksuaalvahekord), pranajaama, paaris tantristlikud harjutused erinevatele elementidele ja loitsude lugemine.

Rituaal võimaldab ühtesulamist kolmel tasandil: mees-ja naisalge (Shiva-Shakti) sinu sees, ühtlustab mehi ja naisi omavahel ning paaride ühtesulamist. Selle tegemine nõuab eelnevat joogakogemust ja emotsioonide suunamise oskust või vähemalt arenenud kontsentratsioonivõimet.