Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Suhetes hindad traditsioonilisi väärtusi, stabiilsust ja turvalisust. Sa ei taha oma ellu suuri muutusi ega armasta riskimist. See võib olla nii positiivne kui ka negatiivne, oleneb sellest, mis seisus su suhted on. Vastavalt sellele peadki tegutsema – kas jätkama samas vaimus või siis sellest omad järeldused tegema ning vajadusel midagi muutma.

Küllus. Töö pakub võimalust õppimiseks ja uuteks kogemusteks. Sa oled valmis riskima ega karda astuda tundmatusse. Just tänu sellisele suhtumisele saavutadki praegu edu. Sa oled praktiline ja suudad kiirelt ning adekvaatselt olukordi hinnata. Praegusest ajast oskad omandada kasulikke kogemusi tulevikuks. Jälgi ainult seda, et oma otsekohesuse tõttu kaaslastega konflikti ei läheks.

Tervis. Kipud kõike pisut mustemates värvides nägema.. Kui sul on tervisega seonduv kaebus, siis pööra sellele tähelepanu, kuid ära lase oma mõtetel ainult selle ümber keerelda. Keskendu positiivsetele, hinda head, mis sul olemas on. Tegele teadlikult ja aktiivselt stressi ja ärevuse vähendamisega.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Südameasjades ei ole just kõige lihtsam aeg. Suhtes võib esineda probleeme ning sind vaevab kohati kahetsus ja süütunne. Kui asi kisub sinu jaoks hapuks, võta endale aega tunnete üle mõelda ning räägi rahulikult ka partneriga. Ainult teadlik ja julge emotsioonidele otsavaatamine aitab keerulistest olukordadest välja.

Küllus. Tööasjades teed endale sel kuul selgeks mõned väga olulised aspektid. See võib tähendada lausa senise edu, prestiiži ja soovide täielikku ümberhindamist. Igatahes viivad need tõdemused tubli sammu võrra lähemale sinu tõelisele kutsumusele. Kuid pead arvestama ka sellega, et kaasneda võivad konfliktid ja pingestunud inimsuhted.

Tervis. Oled viimasel ajal enda eest üsna hästi hoolitsenud ning suutnud ka meeleolu piisavalt hea hoida. See tagabki mõnusa enesetunde. Võiksid veelgi õppida oma meelt rahustama ja ärevaid mõtteid vaigistama. Siis suudaksid veelgi tasakaalukam olla.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Armastus. Südameasjades pead nüüd ohjad enda kätte haarama. Kui soovid midagi saada, siis tegutse. Ei maksa loota, et ehk loetakse su soove silmist või küll asjad laabuvad iseenesest. Nii see kahjuks ei käi ja sa tead seda isegi. Seega pea vajadusel maha selgitavad vestlused, vabanda, kui vaja, ja tunnista partnerile, millega sa rahul pole. Samuti ära karda avaldada oma poolehoidu ja imetlust. Just siirus on see, tänu millele oma eesmärke saavutad.

Küllus. Tööasjades on oodata positiivseid muutusi ja värskeid ideid. Kohtud uute inimestega, kes sind inspireerivad ja kellele sinu mõtted korda lähevad. Ühised ettevõtmised ja projektid sujuvad väga edukalt, kuna just praegu on sinu meeskonnas töötamise oskused haripunktis. Ka sissetulekute osas tõotab tulla hea kuu, eriti siis, kui tegutsed elu praktilisemas valdkonnas.

Tervis. Enda eest hoolitsemisel on praegu sobivaim see, kui jälgid pingsalt, mida sa sööd, kui palju puhkad ning milline on stressitase. Just teadlik arvestamine ja faktidele toetumine parandab tervist ja väldib probleeme. Tähelepanu võiksid pöörata südamele, seda nii vaimses kui füüsilises mõttes.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Kui oled suhtes, siis ootab sind ees aeg, mil olete partneriga mõlemad valmis panustama suhtesse ühepalju aega, tundeid ja energiat. See on viljakas periood, mil on võimalik suurendada lähedust, usaldust ja intiimsust. Kui oled vallaline, siis ole avatud ja luba universumil end üllatada, sest ees ootab põnev tutvus.

Küllus. Kuuled häid uudiseid või jõuab sinuni info, mida oled ammu oodanud. Kui oled vajanud inspiratsiooni, siis nüüd võid rõõmustada, sest headest mõtetest ja ideedest sel kuul puudu ei tule. Tähelepanelik pead olema selle osas, kellega oma rahaasju arutad. Sinu läheduses võib olla keegi ebaaus või kade inimene.

Tervis. Enesetunne on hakanud paranema ja oled taas leidnud motivatsiooni endaga tegelemiseks. Üle võiksid vaadata toitumise ja unerežiimi.. Kui tunned, et vajad pisut tagantutsitamist, siis tee midagi tervisele kasulikku koos sõpradega. Nii püsid paremini rajal ja ka motivatsioon on suurem.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus. Südameasjades võid tunda pisut jahenenud õhkkonda. Kipud välja ütlema seni mahavaikitud soove ja mõtteid. Kuna need on olnud juba mõnda aega väljendamata ning seega kuhjunud, siis võid tõe välja pahvatada selliste sõnadega, mida kipud hiljem kahetsema. Kui oled vallaline, siis praegu alanud tutvused on seotud pigem mingi elu õppetunniga. Kui soovid, et need ka pikemalt vastu peaks, tasub edasi liikuda tasa ja targu ning olema vajadusel valmis end pisut muutma.

Küllus. Töö- ja rahaasjad kulgevad positiivselt. Ainus, mille üle praegu pead vaevad, on mõni raha ja sissetulekuga seotud valik. Sul on mitmesuguseid võimalusi, kuid kuna kõike ei saa, siis pead millestki loobuma. Ära kurvasta nende uste pärast, mis sulguvad, pigem sea fookus täielikult sellele projektile, millega tegeled.

Tervis. Praegu tasub sul olla oma keha ja meele suhtes eriliselt tähelepanelik. Ära eira keha saadetud märguandeid, vaid vajadusel käi arstlikus kontrollis või anna endale puhkust, mis võimaldab kehal ja vaimul kosuda.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Armuelu võib tabada ebameeldiv üllatus, kuna avastad, et suhtes ei ole kõik nii roosiline, kui paistab. Üks partneritest ei ole oma tunnetes ega soovides aus ning see loob olukorra, kus lähedus ja ühendus kipuvad kaduma. Kõige targem oleks maha pidada üks südamest südamesse vestlus, mis aitaks mõista probleemi algpõhjuseid.

Küllus. Tööelus on vägagi soodne ja edukas kuu. Tunned end nagu kala vees ja otsuste tegemisel lased end juhatada oma eksimatul vaistul. Kasuta praegust aega reaalseks tegutsemiseks ja oma projektide elluviimiseks, sest kõik plaanitu jõustub kiiremini ja lihtsamini kui tavaliselt.

Tervis. Sa muretsed praegu rohkem kui vaja. On suurepärane, et käid regulaarselt tervisekontrollis ja jälgid oma keha saadetud signaale, kuid ära sellega liiale mine. Iga väiksem valu või kaebus ei tähenda mingit hirmsat haigust. Stressi võivad tekitada hoopis liigne muretsemine ja asjatu hirm.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Südameasjades ootavad ees romantilised üllatused. Kui seni oled ise suhtesse rohkem panustanud või püüdnud võita kellegi südant, siis sel kuul saavad sinu unistused tõeks. Kohtad senisest suuremat huvi ja tähelepanu enda suhtes. Võid ka avastada, et sul on salajane austaja. Käi ringi avatud silmadega ning naerata. See toob positiivseid emotsioone ning miks mitte ka mõne põneva ja romantilise tutvuse.

Küllus. Töö pakub sel kuul tõeliselt rahuldust. Oled leidnud selle, mis sind huvitab, ning pühendud sajaprotsendiliselt oma plaanide elluviimisele. Sinus on palju teotahet, distsipliini ja kangekaelsust, suudad mistahes projekti käivitada ja naudid ise kogu protsessi. Ära ainult kõhklema löö, vaid usu endasse ja vii alustatu lõpuni.

Tervis. Sel kuul peaksid enda eest korralikumalt hoolt kandma kui tavaliselt. Kuna su meelel on suur võim sinu keha üle, siis peaksid eelkõige saavutama sisemise harmoonia ja rahu. Soovi korral suudad vabaneda ka mõnest halvast harjumusest, millega oled soovinud ammu lõpparve teha.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Armastus. On uute alguste aeg. Keskendud rohkem oma tunnete märkamisele ja paremale mõistmisele, enda suhte teadlikumale defineerimisele, ja võtad endale aega, et tulevikuvisioon selgeks mõelda. Suunad nüüd oma fookuse sellele, mis on sinu jaoks tõeliselt tähtis. Praegu on hea aeg alustada puhtalt lehelt, et tuua oma ellu teadlikum suhe.

Küllus. Tööl tuleb põnev väljakutse. Alustad mingi uue projektiga, mis hõivab su mõtted ja haarab sind piisavalt kaasa, nii et tööpäevad lähevad lausa lennates. Kui oled otsinud uut töökohta, siis just nüüd avanevad uksed, mis lubavad sul asuda uuele teele.

Tervis. Oma vaimsele ja füüsilisele tervisele ei saa sa küll otseselt midagi ette heita, kuid tundub, et oled mingil määral sattunud seisakusse. Tee plaanid, mida saaksid oma elukorralduses muuta ja tervise osas paremini teha. Kindel kava aitab paremini õigel kursil hoida.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Suhetes toetud eelkõige eneseusaldusele ja südamehäälele. Tunnetad hästi, mis on oluline. Hea aeg on ka selleks, et võtta ette minevikust pärinevad, kuid mingil põhjusel siiani kripeldavad tunded. Mõtle asjad selgeks ning ole enda vastu aus. Kui mõistad, et mõni tunne või suhe on end ammendanud, siis lase sel kõhklusteta minna.

Küllus. Sel kuul tuleb sul kaitsta seda, mis on sinu oma. Olgu selleks siis tõekspidamised või lausa töökoht või positsioon. Võid tunda, et sind pannakse proovile. Kui sulle esitatakse mõni pakkumine, mis paneb proovile su veendumused, siis ole ettevaatlik. Kuula alati oma sisetunnet.

Tervis. Kui sul on tervisega seotud mure, siis nüüd saad sellest õnneks üsna kergelt jagu. Hea kuu rasestumiseks. Praegu tasub lubada endale pehmeid ja õrnu turgutavaid teraapiaid. Ka spordis tuleks eelistada rahulikumaid alasid. Vältima peaks vürtsikaid toite ja liigset alkoholitarbimist.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Liigud edasi huvitavama ja õnnelikuma eluperioodi poole. Suure tõenäosusega ootab ees ka reis, mis pakub vaheldust ja aitab armuelu rutiinist välja raputada. Kui oled vallaline, siis nüüd saad nautida elu poolt pakutavaid üllatusi ja sirutada oma tiibu, et julgeksid suuremalt unistada ja kõrgemalt lennata.

Küllus. Sul on häid ideid ja suured plaanid, kuidas soovitu ellu viia. Nüüd pead ainult tegutsema hakkama. Ära kaota motivatsiooni, kui puutud kokku esimeste raskustega ja näed, et kõik ei laabugi nii lihtsalt, kui lootsid. Raha osas tasub kuulata targemate ja kogenumate nõuandeid, eriti kui plaanid investeerida või mõne suure ja kuluka ostu teha.

Tervis. Nüüd on sul super hea kehatunnetus. Sa tunned intuitiivselt, mida vajad ja millest pead loobuma. Kuula oma keha signaale ja tegutse nende järgi, nii saadki endale parimat pakkuda. Hea aeg rasestumiseks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Südameasjades ei saa olema lihtne kuu. Puutud kokku keeruliste olukordadega ja pead kaitsma oma seisukohti. Kui soovid, et sinu suhe ka hiljem toimiks, siis ära võta asju isiklikult ega mine liiga teravaks. Muidu võid oma kaaslast tahtmatult solvata ja tema õrnemaid tundeid haavata.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas kuuled häid uudiseid, mida oled juba mõnda aega oodanud. Ees on põnevad võimalused, millest võiksid kindlasti kinni haarata, et oma elu majanduslikku poolt edendada. Raha tuleb sel kuul ainult tänu pühendunult tehtud tööle, seega ära looda eriti lotoõnnele ega heale juhusele.

Tervis. Oma enesetunde ning vaimse ja füüsilise seisukorra parandamiseks on sul kaks valikut. Pead otsustama, mis on sulle parim. Otsuse tegemisel usalda julgelt oma sisetunnet, sest su intuitsioon on väga tugev.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Armastus. Armuelu on sel kuul üsna sündmusterohke. Oled sa suhtes või vallaline, igal juhul hakkavad sinu ümber austajad tiirlema. Kui sa ei soovi oma olemasolevat suhet kahjustada, siis mõtle hoolega läbi, enne kui mõne uue toreda ja väga huvitava inimesega lähedasemalt suhtlema hakkad.

Küllus. Tööalaselt tuleb produktiivne aeg. Sa oled aja jooksul omandanud piisavalt teadmisi ja kogemusi, nii et suudad teha häid otsuseid ja kaasata inimesi, kes aitavad su elu majanduslikku poolt edendada. Praegu tasub teadlikult oma eesmärkidesse panustada, sest suudad suurt edu saavutada.

Tervis. Praegu on suurepärane aeg selleks, et manifesteerida oma eesmärke. Sinu mõttel on jõud! Seega, kui oled soovinud kehakaalu pisut alla saada, vabaneda mõnest halvast harjumusest või alustada treeningutega, siis nüüd on õige aeg, et hoogsalt pihta hakata.

Põnevat novembrikuud!