Nädala kaartideks on müntide äss ja erak. Nüüd oled pigem sissepoole vaatav ja oma hingega kontaktis. Soovid võtta enda jaoks aega ja ruumi, et saaksid end paremini mõista. Nüüd on aeg kuulata oma hinge ja keha vajadusi. Mida enam oma soove alla surud, seda suuremaid blokeeringuid ise endale lood. Hirmul on suured silmad ja tihti on lahendused hoopis lihtsamad, kui oskame oodata. Seetõttu tasub enda sisehäält usaldada ja toimida oma intuitsiooni järgides. Luba endal olla see, kes sa tõeliselt oled.

Suhete osas on hea periood, kui suudetakse ja julgetakse oma soovidest ja ootustest partneriga rääkida. Kui on muresid või probleeme, siis tasuks vältida endasse tõmbumist ja oma hinges hirmude või kõhkluste suuremaks mõtlemist. Omavaheline lähedus ja usaldus on võtmeks, mis hoiab suhte ühtlases voolamises.

Tööalaselt otsid praegu lisaks majanduslikule stabiilsusele ja turvatundele seda, et töö pakuks midagi ka sinu hingele. On soodne aeg uute väljakutsete otsimiseks ja ka töökohavahetuseks. Hea aeg on investeeringute tegemiseks, kuid neid tuleb hoolikalt valida. Usalda oma vaistu, tee taustakontrolli ja kuula teadjate nõuandeid, nii teed parimaid otsuseid.

Tervise osas pead nüüd enda jaoks igapäevaselt aega võtma. Kuula oma keha ja hinge. Kui oled väsinud, siis puhka. Kui oled segaduses või otsustusvõimetu, siis võta aeg maha. Kui tunned, et külmetus on sinu üle võimust võtnud, siis lase kehal end koguda. Rahu ja aja maha võtmine aitavad mõista nii tervisemurede algpõhjuseid, kui ka teadvustada, mida sa vajad, et neist välja tulla.

NÄDALA TAROSKOOP 30.10-5.11

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade neli. Nüüd on sind ees ootamas head uudised! Saad tunda kiitust, toetust ja heade sõprade kohalolu oma elus. See annab sulle juurde enesekindlust ja inspiratsiooni, mille najal saad veel vägevamate eesmärkide suunas liikuma hakata. Võid enda üle tõesti uhkust tunda!

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on karikate viis. Nüüd oled sentimentaalsem ja melanhoolsem kui tavaliselt. Võid sattuda meenutama mineviku ning see viib su mõtted kurbadele sündmustele, mis sinu elus on toimunud. Ära lase end hingepiinadel liigselt närida, vaid leia üles tänases päevas rõõm ja ilu, mis sind taas positiivsele lainele viiksid.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade kümme. Nüüd saab üks eluperiood sinu jaoks ümber. See toob kaasa esialgu peataolekut ja segadust, kuid kui asjad pisut paika loksuvad, siis mõistad, et see muutus oli sulle väga vajalik. Sa oled omandanud vajaliku kogemuse ja saanud ühe olulise õppetunniga maha, seega oled valmis, et võtta vastu uusi väljakutseid.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide kaks. Praegu suudad oskuslikult leida tasakaalu ka keerukates situatsioonides. Sa toetud oma kogemustele ning see aitab sind just eriti töö ja rahaga seotud teemades jääda rahulikuks ja empaatiavõimeliseks. Oled diplomaatiline ja suudad ka kõige konfliktsemate inimestega leida ühise keele.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma. Kuid olles seda teinud, leiad alati, et asi on seda väärt. Sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaks. Pead nüüd hoolikalt oma tunnetele tähelepanu pöörama, kuna kipud praegu pigem oma emotsioone alla suruma ja ignoreerima. See aga ei aita sul oma probleeme lahendada, vaid pigem võivad need paisuda suuremaks ning hakata sind alateadvusest alatasa kimbutama. Ole julge ja vaata endale otsa. Teadlikult ja vastutust võttes jõuad palju paremate tulemusteni.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade kolm. Saabunud nädal nõuab sult enda vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit probleemid, mis on jäänud lahendamata ning kipuvad sinu elus mustrina korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad end mineviku taagast lahti murda ja selle selja taha jätta.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Kui oskad ja suudad end piisavalt motiveerida, siis saadab sind edu. Kui oled endale seadnud eesmärgi, millesse kogu hingest usud, siis ei ole olemas midagi, mis suudaks sind takistada oma sihte saavutamast.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna. Oled aus ja otsekohene ning ei karda välja öelda oma arvamust. See võib küll kohati tekitada pingeid või vastuseisu, kuid kuna sa ei tee otseselt kellelegi liiga ega kahjusta kellegi huve, siis suudad siiski oma soovid ellu viia. Kui soovid, et suhted oleksid sujuvad, siis võiksid pisut leebemalt ja taktitundelisemalt käituda. See ei tähenda, et pead end maha suruma, lihtsalt võiksid pisut kaaluda, kuidas end väljendada.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kaheksa. Kui tunned, et oled kitsikuses või muretsed millegi pärast üleliia, siis nüüd on aeg vaadata üle oma uskumused, emotsioonid ja käitumismustrid. Kui sa soovid oma elus muutusi teha, et end paremini tunda, siis alusta alati iseendast. Kui suudad iseennast tasakaalu viia, siis märkad, et elu sinu ümber muutub justkui iseenesest harmoonilisemaks.

Ilusat nädalat!