Isikliku arengu- ja suhtenõustaja Tiina Tiituse hinnangul on armastus eelkõige tähelepanu ja põhiline faktor õige partneri valikul on see, kas sul on temaga huvitav. Õnne võti seisneb Tiina sõnul eneseteostuses ja selles, kui loomingulised me oleme.

Elu armastuse otsingul on tihti takistuseks madal enesehinnang, mis kujunenud emotsionaalse hüljatuse ja muude lapsepõlvetraumade tagajärjel. Tiina raamatukirjutamise üheks eesmärgiks on vähendada vanemate vägivalda laste vastu. „Kui oled suutnud ja osanud kasvatada oma last karistamata ja alandamata, st hoolivalt ja austavalt, siis oled inimkonna tõeline kangelane!“ kirjutab ta.

Tiina Tiituse raamat „Elu armastus. Mõtisklusi igavese armastuse võimalikkusest.“ (Pilgrim 2023) on lugemiseks kõigile, kes armastust alles ootavad või tahavad aru saada, miks nende varasemad suhted pole toiminud, kuid ka neile, kes on oma kaaslase juba leidnud ja soovivad iseennast ja oma partnerit paremini mõista, et armastus kesta ja kasvada saaks.

1x
00:00

Saatejuht Anneli Urge on õigustaustaga holistilise regressiooni terapeut, storyteller ja põnevike „Jokk ehk juriidiliselt on kõik korrektne (Pilgrim 2019) ja „Šokiterapeut (Pilgrim 2021) autor.