Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Südameasjades ootab ees väga põnev aeg. Saad nautida austajate tähelepanu ja süütut flirti, mis ehk küll ei arene kindlaks ja elukestvaks suhteks, kuid ometi toob sära silmadesse ja pakub midagi hingele. Kui oled juba suhtes, peaksid olema tähelepanelik, et mõni tekkinud austaja ei kipuks sinu ja su kallima vahele tükkima. Vallalistel on sel kuul igati soodne luua uusi tutvusi ja armuda.

Küllus. Tööalaseid tegemisi, suhtlemist ja asjaajamist paistab olevat palju. Samas tunned, et sissetulekud kipuvad viimasel ajal olema väiksemad kui väljaminekud. See teeb sind veidi ärevaks ja paneb kohati muretsema. Kui vaatad rahulikult oma kulud ja tulud üle, saad parema ülevaate ja näed, et asjad pole tegelikult sugugi nii halvad, kui endale ette kujutasid.

Tervis. Sa oled leidnud just sellised tegevused, mis toetavad sinu vaimset ja füüsilist tervist. Kui mõni tervisehäda juhtubki endast märku andma, siis tasub üle vaadata oma emotsioonid ja mõtted. Sinu füüsiline heaolu sõltub väga palju sellest, kui piirangute- ja kompleksivaba on meel.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Südameasjades ootavad ees positiivsed muutused. Kui praegune suhe on juba mõnda aega vindunud või lihtsalt halli argipäeva alla mattunud, siis nüüd tulevad paremad ajad. Vahepeal pisut jahtunud tunded soojenevad taas täielikult üles. Kui oled vallaline, siis leiad kellegi, kes pakub sulle piisavalt huvi, nii et tabad end tema peale tihti mõtlemast. Tundub, et sel korral on huvi vastastikune.

Küllus. Tööelus seisab ees perspektiivikas tegevus, mis võib sind viia peadpööritava karjääri algusse või avab ukse sinna, mis on olnud su ammune unistus. Oled eriti edukas kõiges, mis hõlmab tööd inimestega, samuti lähevad sujuvalt läbirääkimised ja kokkulepete sõlmimine. Ka rahalised tehingud õnnestuvad sel kuul ladusalt.

Tervis. Nüüd on väga soodsad tingimused selleks, et suudaksid oma vaimse ja füüsilise tervise viia kõrgpunkti. Kui ise vähegi pingutad ja enda eest hoolitsed, suudad ära hoida potentsiaalsed tervisehädad ning leevendada ka neid, mis on varem külge hakanud. Eriti hästi mõjub liikumine värskes õhus.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Armastus. Kui juba oled suhtes, siis liiguvad asjad sinu jaoks positiivses suunas. Sa veedad rohkem aega koos oma kallimaga, mis lähendab teid hingeliselt. Praegune aeg on hea ka selleks, et saada üle väikestest muredest.. Kui oled vallaline ja vaba, peaksid nüüd hoolega ringi vaatama, armastuse energiad on liikvel ning sinu võimalik kallim juba sinu suunas liikumas. Hoia silmad lahti ja ole valmis uuteks tutvusteks.

Küllus. Tööasjades pead olema kannatlik ja valmis selleks, et asjad võtavad aega rohkem, kui oled plaaninud. Ära muutu kärsituks, vaid viimistle oma projektid täiuslikuks. Ära kiirusta midagi tagant, sest nii võid rikkuda asjade loomulikku arengut. Rahaasjades tasub olla kokkuhoidlik, sest mõni oodatud sissetulek võib olla väiksem, kui lootsid.

Tervis. Enesetunne on üldjoontes hea, kuid kui sa ei ole ise tähelepanelik ega hoolitse enda eest, võib tulla mõningaid tagasilööke. Võta endale teadlikult aega, et puhata ja juhe täielikult seinast välja tõmmata. Sa vajad väikest restart’i, mis annaks uue hingamise ja motivatsiooni edasiliikumiseks

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Romantilistes suhetes pead valmis olema kompromissideks unistuste ja reaalsuse vahel. Kui sinu vajaduste ja soovide vahel valitseb harmoonia ja tasakaal, laabuvad ka armusuhted hoopis paremini. Liigne nõudlikkus ja oma joone ajamine võib kaasa tuua takistusi ja partneri vastasseisu. Enne kui teed mõne suhteid puudutava sammu, veendu, et sinu otsused ei põhineks egol või isekusel.

Küllus. Tööalaselt hea aeg, sest sulle pakutakse põnevaid projekte. Kui oled otsimas tööd, siis leiad midagi, mis tõesti huvi pakub ning tõotab ka rahaliselt heaks osutuda. Raha osas peaksid üldiselt tähelepanelik olema, sest kipud kulutama pisut rohkem, kui peaksid, ja see võib pikemas plaanis finantsmõõna põhjustada.

Tervis. Sul on tihtipeale komme asetada teiste vajadused enda omadest ette. See aga jätab sind ennast tagaplaanile ja nii võivad tekkida tervisehädad. Nüüd on oluline see, et võtaksid teadlikult käsile enda poputamise ja enda eest hoolitsemise. Kui su endaga on kõik korras ja hästi, saad ka teisi aidata.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus. Suhetes võib ette tulla pingeid ja konflikte, mis tähendab, et mõtle enne hoolikalt läbi, mida ütled. Ära reageeri, vaid proovi teadlikult vastata. Ka kõige keerulisemas olukorras on hea, kui suudad säilitada kaine mõistuse. See on ainus, mis kriisist välja viib. Kui oled vallaline, siis pigem võid kohtuda mitmete inimestega ning tunned, et keegi pole päriselt see tõeliselt õige.

Küllus. Tööalaselt on suurepärane kuu. Sa saad nautida oma töö vilju, koged tunnustust ja tähelepanu. See innustab sind veelgi enam ennast kokku võtma ja senisest suuremaid eesmärke seadma. Kui sul on unistused, siis tegutse, et neid täide viia. Edasi viivad julge pealehakkamine ja iseendasse uskumine.

Tervis. Tervise osas pead olema väga tähelepanelik. Sa kipud ennast aeg-ajalt petma ning oma võimeid üle hindama. See võib aga kaasa tuua ülekoormuse ja vigastusi. Hoolitse enda eest ning ära kaota reaalsustaju. Nii võid ära hoida nii mõnegi ebameeldiva tervisehäda.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Südameasjades ootavad ees head uudised. Teemad, mis on viimasel ajal sind ärevaks teinud või kurvastanud, leiavad lõpuks positiivse lahenduse. Tunned oma südames tänulikkust ja jagad oma heameelt ka teistega. Sinu rõõmus meel ja avatus sütitab ka lähedasi ning tänu sellele suhted paranevad. Kui sa oled vallaline ja alles ootad kallima saabumist oma ellu, siis sel kuul tasub unistada julgelt, nüüd on soovide täitumise aeg.

Küllus. Tööasjades saad tõestada oma praktilisi oskusi ja võimeid. Oled hästi kannatlik ja loomisvõimeline ning samal ajal keskendud piisavalt ka detailidele, mis pikemas plaanis hakkavad olulist rolli mängima. Läbisaamine töökaaslaste ja koostööpartneritega on samuti suurepärane just tänu su rahuliku ja avatud suhtumise tõttu.

Tervis. Sa tunned end üldiselt hästi, ent kui paned endale suurema koormuse, siis võivad vanad tervisehädad märku anda. Katsu leida see kuldne kesktee, kus tunneksid end vaimselt ja füüsiliselt hästi. Kõik head emotsioonid, armumine ja inspiratsioon turgutavad alati enesetunnet. Katsu leida midagi, mis annaks su elule vürtsi ja motiveeriks tegutsema.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Romantiliste suhete osas pead nüüd silmas pidama seda, et oluline on jääda alati iseendaks. Ära varja oma tõelisi mõtteid ja tundeid, et kellelegi meeldida. Tõde tuleb nii või teisiti millalgi välja. Kui sind armastatakse sinu enda pärast, siis sellised tunded põhinevad reaalsusel ning on püsivamad ja tõelisemad.

Küllus. Raha ei ole elus sinu jaoks kõige tähtsam ning seetõttu otsid nüüd eriti oma töös ja tegemistes sügavamat eesmärki ja tähendust. Mida iganes teed, soovid selles leida midagi, mis puudutaks su hinge. Hakkad asju uue nurga alt nägema ning võid mõlgutada ka töökohavahetuse mõtteid. Kiirustada ei maksa, kuid plaanide tegemiseks on suurepärane aeg.

Tervis. Sel kuul on oluline, et sa ei muretseks üleliia. Isegi kui tervis teeb pisut muret, siis stressi ja paanikaga muutuvad asjad ainult hullemaks. Tegele jooga või meditatsiooniga, liigu looduses, tantsi, sõida jalgrattaga või võta rõdul värske õhu vanne. Kõik rahustavad ja stressi maandavad tegevused mõjuvad tervistavalt.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Armastus. Tunnete osas pead nüüd vaatama sügavale endasse. Rahu ja harmooniat ei saa luua enne, kui oled leidnud tasakaalu ja õnne iseendas. Kui sa ei ole oma armuasjades rahul, siis enne kui hakkad oma halba õnne kiruma, vaata, kas saaksid ehk enda suhtumises või mõtetes midagi muuta. Ehk peaksid võtma eest roosad prillid ja tegema reaalsuskontrolli. Nii näed õiget seisu.

Küllus. Tööalaselt ei tõota see kuu just kõige lihtsamat aega. Tunned, et sinu õlgadel on suur vastutusekoorem, sulle esitatakse palju nõudmisi ning see kõik tekitab omajagu stressi. Selle leevendamiseks ära võta kõike isiklikult ning proovi töömõtted tööle jätta. Vabal ajal puhka.

Tervis. Pead eelkõige jälgima oma keha ja meele saadetavaid märke, et mõista, mida pead teistmoodi tegema või millega jätkama. Võiksid hoolitseda selle eest, et saaksid oma vaimu värskendada ja lõõgastuda. See lisab jõudu ja rõõmu. Kõige paremini mõjuks sulle armumine, see viiks enamiku probleeme kergelt minema.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Romantiliste suhete osas ootab ees väga hea kuu. Sind imetletakse ja sina kiirgad vastu armastust. Oled õnnelik ja see tunne kandub edasi ka sind ümbritsevatele inimestele. Suudad isegi mittetäiuslikkuses märgata positiivset ja hinnata seda, mis sul on. Katsu seda tunnet endas hoida ja säilitada. Kui hoiad oma südames armastust, suudad alati õnnelik olla.

Küllus. Tööelu pakub vastakaid tundeid. Ühelt poolt saad nautida edu ja tunnustust, mis tõstavad meelolu ja tööindu, aga teisalt pead toime tulema keerukate inimsuhete ja tööülesannetega, mis nõuavad ülimat kannatlikkust ja kohati lausa eneseületamist. Kui suudad jääda võimalikult tasakaalukaks ega võta asju isiklikult, võid oma eesmärgid saavutada sajaprotsendiliselt.

Tervis. Praegu on suurepärane aeg alustada uute terviseprogrammidega. Nii puhastuskuurid, dieedid, aktiivsema liikumisega alustamine kui mõne uue spordialaga tutvuse tegemine edenevad nüüd väga hästi. Oled motiveeritud ning hea enesetunne parandab ka füüsilist tervist väga jõudsalt.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Romantilised suhted pakuvad rahulolu. Seda eelkõige siis, kui sul on kallim olemas. Sa tunned, et sind armastatakse ja hinnatakse tõeliselt. Saad nautida lähedust, kirge ja erutavaid elamusi. Kui suhe on alles algusjärgus, siis ära jäta kasutamata praegust aega, et seda tugevdada või soovi korral ka uuele tasandile viia. Vallalistel tasub end kuu keskpaigas kodust välja seada, sest just siis on võimalus kohata kedagi, kes südame tugevamini põksuma paneb.

Küllus. Töö osas pakub see kuu häid uudiseid. Väga võimalik on ametikõrgendus, parem sissetulek või unistuste ametikoha saamine. Sul on igati põhjust rahul olla, seega keskendugi positiivsele ja hinda seda vääriliselt. Olulised on ka suhted, seega panusta heale läbisaamisele kaaslastega.

Tervis. Sinu enesetunne sõltub paljuski sellest, kuidas end vaimselt tunned. Kui sa ei suru oma emotsioone alla ja oled aus eelkõige enda suhtes, siis on ka enesetunne hea. Kui pead oma tõelisi tundeid ja mõtteid varjama, kui sa ei julge tunnistada seda, kes sa tõeliselt oled, siis tekivad stress, mured ja hirmud, mis annavad oma kohalolekust märku ka füüsilises kehas.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Südameasjade osas pakub see kuu õppetunni. Sul tuleb oma süda vabastada süütundest, kahtlustest ja liigsest muretsemisest. Kõik see sunnib sind end pidevalt kammitsema ning need piirangud ei lase täiel määral õnnelik olla ning armastust ja vabadust nautida. Suhtu probleemidesse kui võimalusse lahendada probleeme ning õpi võtma elu ja iseennast pisut vabamalt ja mängulisemalt.

Küllus. Töö osas ootab ees stabiilne kuu. Sa saad rakendada oma teadmisi ja oskusi, suudad olla suurepärane meeskonnamängija ja tuled toime ka ootamatute olukordadega. Võid just tänu oma kogemustele teenida kas lisatulu või siis saada suurepärase pakkumise, mis võimaldab sul asuda ametikohale, mille sissetulek pakub suuremat majanduslikku kindlustunnet.

Tervis. Kui sind on vaevanud mõni tervisemure, siis nüüd peaksid sellele lahenduse leidma. Sa suudad oma tervise heaks palju ära teha, kui jälgid oma enesetunnet ja lähtud tegutsemisel eelkõige sellest. Kui tunned, et vajad puhkust, siis luba seda endale, sest praegu on sinu jaoks väga oluline see, et sa ei pingutaks üle ei vaimselt ega füüsiliselt.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Armastus. Romantika osas on saabunud põnev ja lausa maagiline aeg. Suhete tasandil toimuvad positiivsed muutused ja arengud. Eriti tormiline on kuu vallaliste jaoks, kuna praegune aeg on väga soodus just uue suhte tekkimiseks ja õitsele puhkemiseks. Samuti on hea aeg pere planeerimiseks, abiellumiseks ja kodu loomiseks.

Küllus. Tööalaselt soovid end aina rohkem siduda asjadega, mis on lisaks rahateenimisele ka midagi hingele. Sa usaldad oma vaistu ja lased sisehäälel langetada karjäärialaseid otsuseid. See on ka õige, sest su natuur ei pea pikka aega vastu kohas, mis ei vasta sinu tõelisele kutsumusele. Pikapeale sa lihtsalt närbud seal.

Tervis. Tähelepanu pead pöörama oma emotsioonidele. Ära unusta, et paljuski on sinu enda valik, kuidas sa end eri olukordades või inimestega suheldes tunned. Kui tead, et keegi või miski mõjub sulle halvasti, siis muuda midagi. Kui valid kannatuse, siis rikud oma närve ja pikemas plaanis ka tervist.

Imelist oktoobrikuud!