Bioloogilises mõttes on meie kehad loodud seksi jaoks. Erutudes muutume kõvaks ja märjaks ning me tahame seda üha enam ja enam. Me puudutame, paaritume ja väänleme nagu armunud imetajaloomad, kuni lõpetame orgasmitõmblustes. Peenisest paiskub välja seeme. Emakakael avaneb ja imeb sperma ootava munaraku suunas. Selline seks on parim laste tegemiseks. Kaks minutit või kümme minutit, pole tegelikult vahet juhul, kui su soov on paljuneda.

Aga kui sa tahad kehas tervendavat energiat liigutada, lõdvendada pinget südame ümber ja alistuda armastusena avatud osaduses, siis võiks seksi palju pikemalt praktiseerida.

Keha energiaga juhtub midagi erilist pärast seda, kui seksuaalvahekord on kestnud umbes nelikümmend viis minutit. Tungiv vajadus kaob. Pinge lõdveneb avatud armastuses. Pisimured tasanduvad rahulikuks mereks, mis uhub meist läbi palju võimsamalt kui tavaline orgasm seda suudaks. Paljude inimeste tõeline seksuaalne potentsiaal avaneb tõeliselt alles umbes pärast neljakümmet viit minutit seksimist.

Eriti naiste jaoks on vahekord üks järkjärguline keemispunktini soojenemine. Sügavad emakakaelaorgasmid näiteks ei tekigi enne kui alles kolmveerand tunni pärast või hiljemgi. Aga paljude meeste puhul on ejakulatsioonitung kõige tugevam just kaks kuni kümme minutit pärast vahekorra algust. Kui mees suudab seksida ejakulatsioonita nelikümmend viis minutit, jõuab tema keha energia platoole. Sealt edasi suudab ta palju kergemini suure intensiivsusega seksi pikka aega jätkata, nautides mitmekordseid, kogu keha hõlmavaid orgasme ilma ejakulatsioonita.

Pingekolded, mis takistavad energia liikumist ja blokeerivad südant, reeglina kähkukaga avaneda ei suuda. Need sõlmed vajavad järjepidevat ja stabiilset energia liikumist, mis tekib vaid pikema vahekorra ajal.

Samas takistavad just needsamad blokeeringud meid teinekord pikalt ja mõnusalt seksimast. Seksimise ajal seksuaalenergia üha kasvab, aga blokeeringud on nagu tammid, mis tõkestavad meie kehas liikuvat energiavoogu, sundides energiat ejakulatsioonides, hüüatustes, karjatustes ning pinge tekkimise ja vabanemise krampides üle voolama.

Kui me ülevoolamise asemel hakkame harjutama pingetamme tasahilju avama, saavad ka blokeeringud avaneda. Meie sügav südameenergia saab kogu kehas voolata. Kui lõõgastume armastuse helges voogamises, vabaneb meie keha blokeeringuid tekitanud hirmust.

Iga kord, kui me päeva jooksul hirmu kogeme või haiget saame, seome oma blokeeringute sõlmed üha tugevamalt kinni. Kui me just väga teadlikud pole ega oska päeva jooksul hingata ja energiat kehas liigutada, koguneb meisse lõpuks tähelepanuväärne kogus pingeid. Aktsiaturud kukuvad ning hirm kaotuse ees seob meie sisse sõlme. Laps hilineb koolist ja hirm seob südame ümber veel ühe sõlme. Meie partner ähvardab ära minna – või nõuab abiellumist – ja veel üks hirmusõlm tekib meie kõhtu ja rinda. Hirm – koos hirmust tulenevate viha, mure ja kurbusega – on talletatud igasse sõlme.

Keskpäraste armastajate jaoks on lihtsam valida seemnepursked ja seksuaalenergia endast välja väristada kui hakata sisemisi sõlmi lahti harutama, mis võimaldaks energial palju sügavamalt ja naudingurohkemalt ringelda. Nad ei suuda armastusenergiaga oma blokeeringuid lahustada. Miks? Sest armastusenergia liigutamiseks tuleks sõlmed lahti harutada ja neisse talletatud hirm vabastada, see aga tekitab sageli paanikat, iiveldust või isegi tõstab vanad traumad taas üles. Keskpärased armastajad kardavad end vabaks lasta ja tundeid tunda. Nad kardavad haiget saada, olla ärapõlatud, mahajäetud, ärakasutatud, petetud. Nad kardavad isegi armastatud olla. Et energia saaks kogu kehas ja südames vabalt ringelda, on vaja tunda, alistuda ja avaneda, armastada oma hirme. Igas olevikuhetkes. Alistumine on armastuse tekstuur.

Pikad seksuaalvahekorrad pole ainult võimalus suurema füüsilise naudingu saavutamiseks, kuigi päris kindlasti ületavad sellega kaasnevad mõõtmatud ekstaasid pinnapealseid kiire orgasmi välgatusi. Lisaks tohutule naudingule on nelikümmend viis minutit või kauem kestvad vahekorrad eelkõige vajalikud selleks, et avada keha ja süda inimliku armastuse ja intiimse osaduse täielikule potentsiaalile. Vastasel juhul jäävadki meile kehas ja südames olevate blokeeringute ja sõlmede tõttu vaid lühiajalised ja pinnapealsed naudingud.

Proovige alguses nii, et kuu aja jooksul suudate vähemalt korra nädalas jõuda vahekorrani, mis kestab kolmveerand tundi või kauem. Et keha püsiks lõdvestunud ja avatud seisundis, mängige erinevate sügavuste, stiilide ja asenditega. Kasutage hingamistehnikaid ja vaagnapõhjalihaste ülespoole suunatud pinget, et kehas energiat liigutada ning seemnepurskega ja nõrgestavaid orgasme vältida.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid