Nädala kaartideks on sauade kümme ja mõõkade kuningas. Sinu elus hakkab muret tegema mingi olukord või valik, mis esialgu tundus sulle hea ideena, kuid nüüdseks on kaasa toonud palju kohustusi ja muretsemist. Tunned, et sinu õlgadel on koorem, mis on raskem, kui jõuad või tahad kanda. Sellest saab läbi ainult distsipliini ja enda käsile võtmisega. Just kohalolu, oma soovide ja unistuste uuesti üle vaatamine ja tänulikkus aitavad sind praegusest keerulisest hetkest üle. Ära lase emotsioonidel üle pea lahvatada. Kui vaja, võta päev korraga, et oma hetkeolukorras taas selgust saada.

Suhete osas võib olla pingeid, kuna kogu ümbritseva virrvarri sees ununeb suhte eest hoolitsemine ja partnerit võetakse iseenesestmõistetavana. Kui rõõm ja spontaansus kaovad ja ainult igapäevased askeldused ning praktiline reaalsus kerkivad esiplaanile, siis hakkab romantika vaikselt hääbuma. Ära unusta väikseid sentimentaalseid üllatusi, armsaid hetki ja kvaliteetaega. Pööra oma suhtele igapäevaselt tähelepanu, kui soovid, et see õitseks ja areneks.

Töö- ja rahaasjad on sel nädalal pigem pingelised. Suuri katastroofe ei tasu karta, kuid väljakutsetega puutud kindlasti kokku. Selleks, et nendega toime tulla, pead olema tasakaalukas, nutikas ja rahulik. Mida enam suudad jalad maas hoida, seda lihtsamini situatsioonid laabuvad.

Tervise eest hoolitsemisel on tähtis jälgida, et sa järgiks enda kehale ja hingele sobivat rutiini, mis tagab stabiilsuse ja tasakaalu. Võib esineda meeleolulangust, nukrust ja liigset muretsemist. Nende tunnetega tuleks tegeleda, enne kui nende tagajärjed end sinu füüsilises tervises avaldama hakkavad.

NÄDALA TAROSKOOP 4.-10.9’

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide seitse. Nüüd on käes aeg, kus saad nautida oma tegemiste vilju. Seda eelkõige töö- ja rahaasju puudutavates küsimustes. Nüüd on mõistlik veidikeseks ka suurem hoog maha võtta, et vaadata tagasi tehtud töödele ning sealt mõned õppetunnid kõrva taha panna tuleviku tarbeks.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on kohtupäev. On saabunud aeg, kus sulle tasutakse sinu tegude ja mõtete vääriliselt. Kui oled panustanud oma ettevõtmistesse või inimsuhetesse piisavalt, siis just nüüd hakkavad sinu teod vilju kandma. Samuti saad nüüd vabastada end kõigest sellest, millega oled olnud rahulolematu. Kerge hinge ja südamega saad minevikust lahti murda ja liikuda ilma liigse hingelise koormata edasi.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide kolm. Kätte on jõudnud hea aeg just eelkõige töö- ja rahaasjade osas. Saad rakendada oma oskusi, teadmisi ja kogu potentsiaali selleks, et edu saavutada. Eriti head on suhted sind ümbritsevate inimestega ning igasugune koostöö laabub suurepäraselt ja pingevabalt.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on keisrinna. Nüüd tegeled oma keha ja vaimu vajaduste eest hoolitsemisega. Kuula oma keha, sest just nii saad kõige paremini aimu, millest sa oled puudust tundnud. Nüüd on aeg tegutseda ja lubada oma ellu õrnust, harmooniat, seiklusi, armastust ja teisi häid tundeid, mis vahepeal pole sinu elus just esiplaanil olnud.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Sulle tundub, et oled sattunud väljapääsmatusse olukorda ning sul pole muud teha, kui situatsiooni ja asjaoludega leppida. Mõtle pisut järgi, kas see ikka on nii? Tegelikult on sul võimalus oma otsus teha ja soovi korral ka muutusi ellu viia, sest ainus, kes sind takistab, oled tegelikult sina ise, kui sa ei suuda võtta vastu konkreetseid otsuseid.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Esialgu võid tunda justkui oled saanud löögi allapoole vööd, kuid kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate neli. Sa pole oma eluga päriselt rahul ja paljuski on see põhjustatud sellest, et keeldud roosasid prille eest võtmast ning reaalsusele näkku vaatamast. Sa soovid oma unistustest iga hinnaga kinni hoida ning kasvõi jõuga end nende suunas suruda. Võibolla tasuks sul enda jaoks selgeks mõelda, mille nimel sa tegutsed ning kas see, mille nimel hambad ristis vaeva näed, teeb sind ikka õnnelikuks.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade viis. Nüüd pead valmis olema selleks, et sul tuleb näidata end parimast küljest ning panna mängu kogu oma oskused ja tugevad küljed, kuna sulle on tekkinud rivaalid. Tunned, et sul on konkurent, kellega sul tuleb võistelda. Olgu see tööalaselt või eraelus, ära satu paanikasse - sul on oma tugevad küljed, mille pead vaid esile tooma.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade neli. Sa vajad aega iseendale, et koguda mõtteid ja puhata. Tunned, et tahad elu virr-varrist korraks kõrvale tõmbuda, et leida taas üles enda rahu ja harmoonia kese. Suhtu endasse leebelt ja anna endale vajadusel piisavalt aega, et leida see „miski“, mis paneb sind tegutsema ning sellest ka tõelist ja siirast rõõmu tundma.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on saatan. Hetkel pead tegelema oma alateadvusest pärit hirmude, sõltuvustega ja kiusatustega. Kui sa tunned, et elu on keeruline ja saatus on sinu vastu, siis võta hoog maha ja mõtle hoolega järele, kas on asju, mille muutmine on sinu võimuses. Võibolla pead tegema vaid mõned väikesed muudatused ja võtma vastu otsuse, mis keeraksid sinu elu suunaga paremuse poole.

Ilusat nädalat!Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid