Kuna inimeste tundlikkus on suurenenud, siis kerkivad päevakorda ka varjatud ja allasurutud emotsioonid. Inimesed püüdlevad vabaduse poole ja soovivad oma „tõelise mina“ vabaks lasta. See võib kaasa tuua plahvatuslikke muutusi ja emotsionaalseid purskeid. Sündmused võivad võtta ootamatuid pöördeid. Seega on soovituseks enne mitu korda mõelda ja siis alles öelda. See ei tähenda, et peaksid end maha suruma, pigem tuleks vältida ennatlikke otsuseid ja mõtlematut käitumist.

Seekordne täiskuu annab omapoolse jõu ja sihikindluse, et haarata ohjad oma elu juhtimiseks. Praegu peaks nii otsuste langetamine kui nende elluviimine olema lihtsam kui tavaliselt. Kui oled oodanud sobivat aega, et alustada oma unistuste ettevõtmise või projektiga, siis saad nüüd täiskuult üsna tugeva ja jõulise tõuke. Samuti leiad nüüd paremini õigeid sõnu, et oma väljavalitule enda tundeid väljendada.

Tervise osas tuleks nüüd tähelepanelik olla. Tundlikumad on jalad (sääred ja pahkluud), närvisüsteem, vereringe ja meeleorganid (eriti silmad). Esineda võib vererõhu kõikumist, südamekloppimist, krampe ja spasme. Ettevaatlik tuleks olla ka õnnetuste ja traumade suhtes.

Maagilist täiskuuööd!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid