Külgetõmbeseadus ei võta arvesse selliseid sõnu nagu „ära“, „ei“, „mitte“ ega teisi eitusi. Kui lausud eitussõnu nagu „ei taha“, siis kuuleb külgetõmbeseadus vastupidist. Kui näiteks ütled: „Ma ei taha vaielda“, siis kuuleb külgetõmbeseadus: „Ma tahan rohkem vaielda.“ Kui ütled: „Ära räägi minuga niimoodi,“ siis kuuleb külgetõmbeseadus: „Ma tahan, et minuga niimoodi räägiksid ja et teisedki minuga niimoodi räägiksid.“ Kui mõtled: „Ma ei taha sellest inimesest ilma jääda,“ siis kuuleb külgetõmbeseadus: „Ma tahan sellest inimesest ilma jääda.

Kui mõtled: „Ma ei taha olla üksi,“ siis tõlgendab külgetõmbeseadus seda järgnevalt: „Ma tahan olla üksi.“ Külgetõmbeseadus annab sulle seda, millest mõtled – kogu lugu!

Kord sai õhujõudude ohvitseri naine seda omal nahal tunda. Viis aastat pärast abiellumist läks tema abikaasa ookeani taha juba oma viiendale välismissioonile. Naine muutus nördinuks ja vihaseks ning tema pea täitus mõtetega üksindusest ja hüljatusest. Naine oli eluaegne pessimist ning talle oli kombeks mõelda ja uskuda mõtteid asjadest, mille juhtumist ta ei tahtnud. Mõne aja möödudes sai ta oma abikaasalt sõnumi, milles mees andis teada, et kavatseb esitada avalduse abielu lahutamiseks. Naine oli väga löödud. Pärast paari meeleheites veedetud päeva otsustas ta teha pingutusi oma mõtteviisi muutmiseks. Ta hakkas keskenduma positiivsele ja mehega rääkides jälgis ta hoolega, et kasutaks ikka lahkeid ja konstruktiivseid sõnu. Ta teadis, et mehelt polnud mingit järsku meelemuutust loota, aga jäi sellegipoolest optimistlikuks, mõeldes ainult häid mõtteid ja tundes armastust. Paar nädalat hiljem võttis mees temaga ühendust ja pakkus välja, et nad võiksid koos oma probleemid läbi arutada. Õnneks sai nende abielu päästetud, sest nad mõlemad keskendusid mõtetes sellistele asjadele, mida nad tegelikult tahtsid.

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Rhonda Byrne'i raamatust „Armastuse, tervise ja raha saladus“.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid