Naised, kes kogevad neid regulaarselt, teavad, et emakakaelaorgasmid on kaunid sündmused, mis sünnivad avatusest ja sügavast alistumisest, aga mille pärast pole vaja muretseda. Piisavalt harjutades on neid võimalik koos usaldusväärse partneriga kogeda nii sageli, kui soovi on. Mõned naised, mida sügavamalt nad alistuma õpivad, on võimelised oma südame ja keha nii täielikult armastuses avama, et nad suudavad ka üksi emakakaelaorgasme kogeda. Ilma partnerita, kas tantsides, lauldes või kasvõi meditatsioonis istudes.

Lõpuks hakkab iha suurte orgasmide järele kaduma. Kui sa suudad ükskõik millist kogemust ise luua või esile kutsuda – olgu selleks siis kas kosmilised orgasmid, jäätis või religioossed nägemused –, ei ole sa enam eesmärki sedavõrd klammerdunud. Vastav kogemus pole enam sinu jaoks kinnisideeks. Sa võid seda endiselt nautida või sellest tüdineda, kuid sellest saab sinu jaoks lihtsalt kogemus. See võib olla ilus, aga enam mitte põhjapanevalt elu muutev. Kogemus tuleb ja läheb, kuid kui sa seda õigesti ära ei kasuta, läheb su elu vanaviisi edasi.

Põhjapanev muutus toimub siis, kui sa avatud teadvusena uuele armastuse, kehalise rahulolu või stabiilsuse tasandile tõused. Sellist arenguhüpet ei suuda ükski kogemus iseeneslikult tekitada, kuigi mõned kogemused võivad anda sellest aimu või seda meelde tuletada. Sealt edasi on kõik juba sinu enda kätes. Sa pead harjutama armastuses olemist, sügava kehalise rõõmu kogemist, armastuse helges ja avatud alistumises olemist. Uuesti ja uuesti.

Ikka ja jälle, kuni tunne ja lõõgastus muutuvad stabiilsemaks ja saavad sinu loomuliku, piiritlemata, sügava olemuse osaks.

Kui tahetakse mingit seisundit taas kogeda – näiteks emakakaelaorgasmi või toidunaudingut või meditatiivset õndsust –, aga sellesse soovi kinni jäädakse, toimub pigem taandareng. Sa klammerdud, su tähelepanu aheneb ja sa jääd nii sõltuvaks, et sageli vähendab kinnisidee tagaajamine hoopis su armastust. Seepärast on oluline võtta asju vabalt ja mitte lasta praktikal end piirata ja konkreetsesse eesmärki kinni jääda. Sõltumata sellest, mida sa kogenud oled, vabane ootustest. Ole kõiksuses, teadlikkuses, kirkas ja avatud armastuses. Sügavam armastus ja avaram teadlikkus on parim õppetund, mida üks kogemus anda võib.

Ja emakaorgasm ei ole erand. See on naise elus sageli üks kõige sügavamaid füüsilisi, emotsionaalseid ja mõnikord isegi spirituaalseid kogemusi, mille najal hakkab ta hiljem kõiki teisi seksuaalseid kogemusi mõõtma. Kuid iseenesest pole tegemist muuga kui initsiatsiooniga avatusse, mida on võimalik kohaldada igapäevaelus kõigele. See tähendab, et emakakaelaorgasmi võib kasutada selleks, et meenutada endale, et igas eluhetkes on võimalik kogeda armastust, täiuslikkust ja avatust.

Olles korra emakakaelaorgasmi kogenud, võib ka edaspidi kliitoriorgasme nautida, ent need ei ole võrreldavad selle sügavuse ja täiusega, millest sa nüüd teadlik oled. Isegi G-punkti või vaginaalsed orgasmid ei paku sellist südantliigutavat ja keha ülendavat alistumist, mida emakakaelaorgasmid võimaldavad.

Emakakaelaorgasmi kogemine paneb sind ümberdefineerima kogu oma senist arusaama seksist. Pärast seda pole seks enam pelk genitaalne nauding ega emotsionaalne side partneriga. Teadlik seks tähendabki ülimat alistumist ning helges üksolemises lahustumist. Seks pole pärast seda enam sihtotstarbeline naudingu või intiimsuse otsimine. Sellest saab pigem õndsustundest kantud avaruse pingevaba praktiseerimine – kuni kerge, kiirgava ja piiritu armastuse kogemiseni, mis ülendab nii keha kui südant. Ning see transformatsioon mõjutab mõlemaid partnereid võrdselt, eeldusel, et nad on valmis kaitsevallidest lahti laskma ning seda avatud valgust sügavale enda kehasse ja südamesse laskma.

Emakakaelaorgasmid eeldavad sageli neljakümmet viit minutit või isegi tervet tundi seksuaalset stimulatsiooni. Kliitoriorgasmi ja G-punkti stimuleerimist võib ülessoojenemiseks kasutada, ent suurem enamus sellest tegevusest peaks toimuma sügaval tupe sees, emakakaela lähedal. Mõnedel naistel on see tupepiirkond kas tundetu või puudutamise peale valus. Paljudel juhtudel on selline emakakaela tuimus või valu tingitud emotsionaalsest pingest, seksuaalsest traumast või aastatepikkusest halvast seksist.

Emakakaela piirkonna lõdvestamiseks tuleks kasutada neidsamu meetodeid, mis on ära toodud G-punkti piirkonna lõdvestamise kirjelduses. Masseerige sõrmeotstega väga õrnalt emakakaela ümbrust ning aeg-ajalt ka emakakaela avaust ennast.

Kui su partner sulle massaaži teeb, siis anna talle kindlasti palju tagasisidet selle kohta, kuidas sa tahad, et ta sind masseeriks. Mõnikord tahad sa, et puudutused oleks aeglased ja õrnad; teinekord aga tugevamad ja aktiivsemad. Teinekord ei taha sa üldse, et sind puudutatakse.

Anna endast parim, et massaaži ajal tekkivad emotsionaalsed ja kehalised tunded läbi elada. Näiteks kui partner masseerib su emakakaela ümbrust ja sa tunned äkki intensiivset viha, ära massaaži katkesta. Pigem väljenda seda viha – sõnades, žestide ja karjumisega või tao patju, kui selleks vajadust tunned – samal ajal jätka sügavat hingamist ja oma tunnete tunnetamist.

Hingamine on sulgunud vaginaalse koe avamise võti. Kui sa massaaži ajal hinge kinni hoiad, ei saa sa tuppe kogunenud pingeid vabastada ega värsket energiat oma keha tuimunud ja uinunud piirkondadesse tuua. Samal ajal, kui sinu vagiinat masseeritakse (ja ka ülejäänud seksuaalse tegevuse käigus), kogu aeg hinga mööda keha esiosa sisse, täites kõhu ja suguelundid õhuga, ning mööda selgroogu üles välja, et keha sisemine energiaring toimida saaks.

Su hingamine võib kogu aeg muutuda, mõnikord on see aeglane ja sügav, siis aga kiirem ja pindmisem. Kuid üldreegel on see, et hingata tuleb sügavalt ja vabalt, mitte pingutatult. Lase oma kõhul hingamisega koos tõusta ja langeda. Lõdvesta oma lõug. Märka, kas sa hingad ühetaoliselt või reageerid igas hetkes oma tunnetele erinevalt.

Lõpuks su emakakael ja seda ümbritsev ala lõdvestuvad, muutuvad vastuvõtlikuks ning enamikul juhtudel koged seejärel ka orgasmi. Seksuaalvahekorra ajal peab su partneri peenis sisenema õige nurga all, õige kiirusega ning liikuma õigesse sügavusse, et emakakaelapiirkond stimuleeritud saaks. Kuna ükski asend või stiil ei toimi kõigi jaoks ühtmoodi, peaksite ise katsetama ja enda jaoks kõige paremini toimivad tegevused üles leidma. Kui emakakaelapiirkond on massaaži abil lõdvestunud, siis umbes neljakümne viie minuti kuni tunni jooksul peaks sügavad, kindlad ja õrnad peenise (või dildo) tõuked viima emakakaelaorgasmini.

Kuid emakakaelaorgasmi saamiseks on vaja enamat kui mehaanilist stimulatsiooni, sest see on G-punkti orgasmidest veelgi enam emotsionaalsest usaldusest sõltuv. Emakakaelaorgasmid eeldavad kõige sügavamat alistumist. Anna end täielikult armastusele, usalda armastust ilma vastupanuta, luba armastuse kehaline väljendus enda sisse, anna ennast jäägitult oma partnerile ning, mis veelgi olulisem, ole armastus ja anna end selle armastusena.

Kui su keha avaneb täielikus usalduses, liigub armastuse jõud takistamatult läbi su keha. Emotsionaalne alistumine avab su keha ja hinge tohutule armastusele ja elujõule, mis voolab sinust läbi, täidab su ning vallandub orgasmilaines.

Emakakaelaorgasmi ajal ja pärast seda on täiesti loomulik, et pisarad voolavad, isegi kui sa ei tunne konkreetset vajadust nutta. On see rõõm? On see armastus? Avatus voogab sust läbi ja viib endaga kõik mõtted. Alles jääb vaid sügav, üha täituv täiusekaev. Kaob eraldatustunne ja asendub kirjeldamatult helge üksolemisega, pühendunud alistumise helendava avatusega, justkui sa olekski üks lõputu armastus, avatud ja vastuvõtlik, kehas, mis sisaldab kogu ilmaruumi ja samas täitub sellest.

Sellise kogemuse mõju võib olla tuntav veel mitu päeva hiljemgi. Su keha voogab magusas ja võimsas elujõus. Su süda justkui kiirgab, on avatud, tundlik ja elav. Igasugune puudustunne või tühjustunne asendub armastusega, kindlustundega selle olemasolust ja kõik su keharakud lõdvestuvad armastuse säras.

Seepärast on emakakaelaorgasmid justkui tõelise alistumise ristsed. Nad on kehalised meeldetuletused meie avatuse sügavusest, kui me vaid lubame endal olla armastuses, avardame teadvust, lõõgastume kogu kehaga, alistume jäägitult ja võtame meile pakutava elujõu sügavalt ja vastupanuta vastu.

Et jääda nii avatuks ka argipäeva tõusudes ja mõõnades, eeldab praktikat. Eluraskused, tihe päevakava ja armastuseta suhted panevad meid lukku. Emakakaelaorgasmid on kui sügav jaatus kõikidele eluprobleemidele tasakaaluks. Nad meenutavad seda, et elu on üks piiritu armastuse vastuvõtmine ja andmine. Kõik muu peale selle teadmise, hingamise ja selle avatuse praktiseerimise tekitab tuimust ja kannatusi – tupes, südames ja hinges.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid