1975. AASTA 5. NOVEMBER, AMEERIKA ÜHENDRIIGID

Katkend Igor Volke raamatust „Täiendatud üfopäevikud“

Walton kargas autost välja ja jalutas sinnapoole, et asja lähemalt uurida. Äkitselt paiskus ufost tulev ere valgusvihk Waltonile otse rinda – ta lendas õhku ja maandus kolme meetri kaugusel. Hirmunud kaaslased jooksid minema. Ufo aga tõusis ja eemaldus. Hilisemal otsimisel ei leidnud kaaslased Waltonit kusagilt.

Walton tuli teadvusele ufo sisemuses. Ta lamas metallist laual ja teda valdas valuaisting. Tema kohale kummardus kolm 150 sentimeetri pikkust võõrast, kel olid suured ilma juusteta pead, lumivalge nahk, väga pisikesed suud ja ülisuured ovaalsed silmad. Walton tundis olendite vastu raevu. Uimasus rahustas teda.

Hiljem juhatas üks normaalse inimesega sarnanev võõras ta ufost välja suurde angaarisarnasesse ehitisse, kus leidus veelgi ufosid. Siin oli ka teisi inimesesarnaseid olendeid, kes viisid ta ühe laua juurde ja panid sinna lamama. Waltoni näole pandi mask ja ta kaotas teadvuse. Tulnud teadvusele, lamas ta Heberi lähedal maanteel ja nägi, kuidas ufo liigub otse tema kohal kõrgusse.

Walton sai hiljem teada, et ta oli kadunud viis päeva. Juhtumi autentsust kinnitavad hilisemad mahukad uuringud nii Waltoni kui tema sõpradega. Eeluurimisel kahtlustati, et sõbrad mõrvasid Waltoni, seetõttu sooritati väga detailseid uuringuid ja küsitlusi.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid