Sõnn on kindel maamärk, emotsionaalse turvalisuse ja püsivuse, aga ka materiaalse heaolu märk. Sõnn soovib stabiilset, mugavat elu ja oskab hinnata maiseid rõõme.

Jupiteri liikumine Sõnnis aitab püsida kahe jalaga maa peal, keskenduda igapäevastele tegevustele ning nautida kõike head, mida elu igapäevaselt meile võimaldab – tunda rõõmu mõnusast äraolemisest, looduses viibimisest, heast toidust ning nautida armurõõme. Samuti suunab see meid keskenduma olulistele väärtustele, aitab märgata kõike, mis on olemas, mis on juba saavutatud. See on hea aeg äritegevuseks ning investeeringuteks, mõistuspäraseks rahaasjade korraldamiseks. Et Jupiter on ka liialduste planeet, tuleb vältida mugavustsooni kinni jäämist, lõbude ja hea toiduga liialdamist, sõnnilikku kangekaelsust ja liiga materialistlikku lähenemist elule. Elu on teekond, elu on areng ja Jupiter on õppimise planeet!

Muidugimõista mõjub iga astroloogiline seis igaühele meist erinevalt, sõltuvalt sünnikaardi taevamustrist ning varasemast elukogemusest ja juba läbi tehtud õppetundidest.

Viimati liikus planeet Jupiter Sõnni märgis 12 aastat tagasi – seda aega tasub praegu meenutada ja analüüsida. Mis su elus siis toimus, mis valdkondades sul õnnestus siis edu saavutada, millised arengud toimusid? Väga võimalik, et samad teemad kerkivad esile nüüdki. Kui siis mingid võimalused kasutamata jätsid, võivad need mingil moel taas avaneda.

Loe, kuidas mõjutab Jupiteri liikumine Sõnni sinu päikesemärki!

Jäär 21. märts – 19. aprill

Jupiteri liikumine su horoskoobi teises, väärtuste ja väärtushinnangute sektoris toob tähelepanu materiaalsetele teemadele. On soov õhinaga äriasju edendada, rikkust koguda. Sul on suured plaanid ning nende teostamine õnnestub kiirelt ja kergelt, iga edusamm annab sulle aina hoogu juurde. Sissetuleva raha voog on kiire ja jõuline, kui aga seda iseenesest mõistetavana võtad, kulub kergelt teenitud raha veelgi kiiremini! Jää kahe jalaga maa peale, eriti olukordades kus kellegagi rahalisi kokkuleppeid sõlmid. Veendu, et saate teineteisest õigesti aru, koostage korrektsed, seaduslikud lepingud. Ära kuluta sissetulekut ära, otsi häid investeerimisvõimalusi. Kui läheb hästi, siis on vaja ka tulevikku kindlustada. Rahateenimise kõrval ära unusta vaimseid väärtusi!

Sõnn 20. aprill – 20. mai

Palju õnne, Sõnn! Jupiter jõuab sinu sodiaagimärki ehk su horoskoobi esimesse, isiksuse majja. See on uue kasvutsükli algus su elus! Enesekindlust, julgust ja optimismi on rohkem, kätte on jõudnud aeg, mil õppida ja ennast arendada, täiustada, isiklikke projekte käivitada. Asjad edenevad kiirelt ja tõhusalt, sul võib lihtsalt vedada! Su ellu tulevad inimesed, kellega suhtlus on kasulik ja edasiviiv. Tunned, et elu on mõnus ja asjad edenevalt kergelt ja lihtsalt. Ära raiska aega niisama elu nautimisele, kasuta soodne aeg täiega ära! Alusta uusi ettevõtmisi, hinnates oma võimekust realistlikult. Vältima pead uhkust, ülbust ja enda teistest paremaks pidamist, aga ka lõbude ja naudingute (eriti maitsvate roogadega) liialdamist!

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Jupiter on nüüd su horoskoobi viimases, 12. sektoris. See on aeg, mil tasub rohkem endasse pöörduda, oma sisemaailma süveneda. Nüüd on aeg vanad asjad lõpetada ja minevikuga rahu teha, et saaksid järgmise aasta mai lõpus – kui Jupiter Kaksikute märki jõuab! – uhkelt uusi asju alustada ja enesearengule pühenduda. Vajad rohkem aega üksinda olemiseks. Sinu teadmistejanu on suunatud varjatud teemadele, hõlmaku need siis sinu hinge hoovusi või ühiskonnas toimuva tagamaid. Kui saladuses olnu nähtavaks teha, saab seda muuta ja tervendada. Hakkad aru saama sellest, mida silmaga ei näe ja käega katsuda ei saa, ent mis meid ometi alateadlikult tugevalt mõjutab. Alkoholi ja ravimite suhtes võid olla tavapärasest tundlikum, hoidu nendega liialdamisest!

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Sinu pilk on tulevikku suunatud, teed julgeid, uljaid plaane. Tähtis on tegutseda teistega koos, seada esikohale koostöö ja ühised eesmärgid. Üksinda sa palju ei saavuta, ent hea meeskonnaga koos võid lausa mägesid liigutada! See on ka parim aeg sõprussuhete loomiseks ja arendamiseks. Leiad enda kõrvale inimesi, kellega on sarnane maailmavaade või kellelt on palju õppida. Nüüd on lihtne kohustusi ja lõbu ühendada. Tööasjade korraldamiseks soodsad mõtted tulevad pähe pigem vabas õhkkonnas, lennukad ideed sünnivad näiteks väljasõiduseminaridel. Ole aus, õiglane, arvesta teistega. Jäta meelde – see, mida välja annad, tuleb suuremas koguses sulle endale tagasi!

Lõvi 23. juuli – 22. august

On aeg särada, ennast nähtavaks teha! Jupiter jõuab su kümnendasse, karjääri, eneseteostuse ja reputatsiooni sektorisse. Kui tegutsed targalt, on edasiminek kiire. Suurepäraseid võimalusi võib avaneda töises vallas. Ole inimeste hulgas, suhtle avatult ja võimalused leiavad ise tee sinuni. Sulle pakutakse ehk paremat töökohta või siis avanevad uksed, mida alatiseks sulgunuks pidasid. Näita, mida sa suudad, demonstreeri oma andeid ja tugevaid külgi – ülemustele ja mõjuvõimsatele isikutele on lihtne silma jääda. Võimalik on avalik tunnustus, pikad tööreisid ja esinemised välismaal. Võid saada vastutusrikkama töökoha, ent seejuures pea silmas, et olulised on suhted kõigi kolleegidega! Väldi domineerimist ja käsutamist, kui ülbitsed, siis koostöö ei suju.

Neitsi 23. august – 22. september

Jupiter liigub sinu horoskoobi üheksandas solaarmajas, kus see planeet end eriti koduselt tunneb – ta on just siin omas elemendis! Sinu pilk on julgelt tulevikku suunatud, alanud on superhea periood muudatuste tegemiseks. Ole julge, ära pelga riskida! Jäta maha see, mis on oma aja ära elanud, siis saad teha oma elus ruumi uuele ja huvitavale! Õppimiseks, õpetamiseks ja avalikuks esinemiseks on algav periood ka hea. Võid leida uue eriala, mille õppimine on sinu jaoks tohutult köitev. Su ellu võib ilmuda inimene, kellest saab sinu jaoks oluline õpetaja, suunaja, eeskuju, mentor. Samuti sobib aeg pikema välisreisi ette võtmiseks, oma teenuste-toodete reklaamimiseks, aga ka näiteks raamatu kirjutamiseks või kirjastustegevuseks. Ära ainult kõike korraga ette võta – võimalusi on palju, tuleb teha õige valik!

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Jupiter väisab su horoskoobi kaheksandat maja, luues eeldused loovate muudatuste tegemiseks. Sul on vaja julgema pilguga peeglisse vaadata, enda sisemaailma põhjatutesse hoovustesse süveneda. Ehk seejuures ka professionaali abi kasutada. Suudad mõista elu sügavamaid vooge, avardada teadmisi psühholoogia vallas või leida äratundmist esoteerikast. Tajud, et maailm on üks suur süsteem, kus miski pole juhuslik. Materiaalsel tasandil on see hea aeg targa partneriga koos äri tegemiseks, ka võid saada kuidagimoodi kasu teiste inimeste rahast. Ehk saad kopsaka kingituse või pärandatakse sulle midagi. On sobiv aeg pangalaenu või projektitoetuse taotlemiseks ning investeerimiseks.

Skorpion 24. oktoober – 21. november

Sina oled see õnnelik, kel Jupiter järgneval aastasel perioodil partnerlussuhete arendamist soosib! Aeg pakub soodsaid olukordi nii armuasjus kui ka äri vallas. Võid leida asjaliku äripartneri või nõuandja. Mis iganes nõu või abi vajad – otsi üles parim spetsialist (jurist, terapeut, arst jne), kes sind aidata saaks. On väga hea aeg nii armusuhete alustamiseks kui ka arendamiseks. Kui otsid kaaslast, võid nüüd enda kõrvale leida targa, vastutustundliku ja austusväärse inimese. Kui sul juba on kindel partner, on õige aeg pulmad korraldada, kooselu seadustada. Kallimaga koos olemiseks võta kindlasti ohtralt aega, ühised hetked kujunevad naudingurohkeks. Teisega suheldes õpid tundma ka iseennast, su maailmapilt avardub. Võimalik on sõprade/partnerite leidmine välismaalaste hulgast.

Ambur 22. november – 21. detsember

Jupiter on nüüd su horoskoobi kuuendas sektoris, mille märksõnadeks on töö ja tervis. Tähelepanu on igapäevastel kohustustel ja töösuhetel. Sind saadavad väikesed, aga ehk ka suuremad õnnestumised. Igatahes suudad nüüd pisimatestki edusammudest rõõmu tunda ja indu juurde saada. Kaaslased on koostööaltid ja abivalmid. Kolleegide ja koostööpartneritega asjaajamine võib pakkuda väga meeldivaid emotsioone, ehk suhtled nendega ka vabadel hetkedel. Teised on sinu suhtes heatahtlikud ja abivalmid. Kui sa enda tööga rahul pole, on nüüd võimalusi parema ja tulusama töö leidmiseks. Tervise tugevdamiseks on aeg väga hea, süsteemse tegutsemise puhul õnnestub ehk üle saada ka kroonilistest vaevustest. Hästi palju õnnestub tervislikku seisundit reguleerida toitumise abil. Liialdamine on selles vallas lubamatu.

Kaljukits 22. detsember – 19. jaanuar

Jupiter on jõudnud su horoskoobi viiendasse majja, mille peamisteks teemadeks on eneseväljendus, looming, hobid, lõbu, vallatus, mängulisus ja flirt, lapsemeelsus ja lastega suhtlemine. See on eluterve egoismi aeg – julge olla sina ise, lähtu enda soovidest ja vajadustest! Väljenda ennast loominguliselt, tegele asjadega, mis sind paelusid juba lapsepõlves, naera ja naudi elu. Niisuguse Jupiteri seisu ajal on lihtne endale tähelepanu tõmmata, vastassooga kontakti saada, suhteid alustada. Käi seltskonnas, naudi pidu ja pillerkaaritamist! Kui oled lapsevanem, siis võta aega selleks, et järeltulijatega koos tegutseda. Sul on neile mõndagi õpetada, ent – oh üllatust! – sul on neiltki palju õppida! Õnnemängudes võib nüüd vedada, aga kindlasti tuleb hoiduda liigsest riskimisest. Elu päikselisemat poolt nautides ei tohi kohustusi unarusse jätta.

Veevalaja 20. jaanuar – 18. veebruar

Jupiter on nüüd su horoskoobi neljandas, kodu ja pere sektoris. See on aeg tagala kindlustamiseks – panusta peresuhetesse! Pööra armsatele inimestele tähelepanu, suhtu neisse austuse ja tänutundega. Õpi tundma oma suguvõsa ja ole tänulik vanematele. Kui nad ka polnud täiuslikud, andsid nad sulle kõige suurema kingituse – elu! On hea aeg kinnisvaratehinguteks, kodu ostmiseks, remontimiseks, laiendamiseks. Hingetasandil on see sisemise rahu ja tasakaalu otsimise aeg. Iseenda tundma õppimine, enda hirmude ja haavade tunnistamine aitab enesekindlamaks saada. Sel perioodil tuleb jälgida toitumist – eelkõige emotsionaalne ülesöömine kergitab kiirelt kehakaalu.

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Jupiter jõuab sinu horoskoobi kolmandasse, kommunikatsiooni sektorisse. Algab suurepärane periood õppimiseks ja info kogumiseks. Hästi edeneb kirjatöö ja sõnaseadmine. Kui su mõtteis mõlgub raamatu kirjutamine, siis võta see töö ette! Suhted sugulaste, eriti õdede ja vendadega, aga ka kogukonna inimestega tihenevad. Võimalik on nendega lähedasemaks saada ja ebakõlad klaarida. Eelarvamused mõjutavad sind vähem, suhtud teiste inimeste eripäradesse tolerantselt, aktsepteerid ka arvamusi, mis sinu omaga kokku ei lange. Saad paljugi huvitavat teada teistega suheldes, aga ka (üli)kooli astumiseks või õppimise eesmärgil välismaale sõitmiseks on aeg hea. Samuti soosib aeg kommunikatsiooni võimaldavate tehniliste vahendite (arvuti, telefoni jne), aga ka auto või muu transpordivahendi ostu-müüki.

Õnnelikku, külluslikku ja mõnusat Sõnni Jupiteri aega!

Autor: Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid