Seekordne täiskuu toob endaga tugevnenud emotsioone, ootamatut käitumist, rahutustunnet ja impulsiivsust. Nüüd võimenduvad suhtes kõik need teemad, mis on tasakaalust väljas. Parim, mida teha saad, et vältida liigseid pingeid, on võtta aeg maha ja vaadata kõigele läbi armastuse ja andestuse pilgu.

Võid tunda tugevat soovi teha midagi teismoodi kui seni, et murda rutiini. Varu kannatust, sest paljus peitub sinu rahutus hetkel taevastes seisudes. Oota enne suuremate muutuste tegemist pisut, et näha, kas sinu soovid ei olnud ajendatud hetke emotsioonidest. Katsu olla võimalikult paindlik ja samas avatud meelega, nii väldid hiljem tekkida võivat pettumust.

Kriisid ei pruugi avalduda ainult suhetes ümbritsevatega. Võid tunda, et oled ka ise liimist lahti, sinu tujud kõiguvad ning koged melanhoolsust või lausa kurbustunnet.

Tervise seisukohast vaadatuna on praegu hea periood tegeleda neerude ja alaseljaga seotud probleemide ennetamise ja raviga. Vältida tasub külmetamist ja stressi.

Kaalude tähemärgi kristallideks on kuntsiit, korall, opaal, roosa ahhaat, roosa kaltsiit, roosa kvarts, smitsoniit, unakiit. Nende kivide energia on praegu väga sobilik meditatsioonis ja ka lihtsalt enda läheduses hoidmiseks. Loe ka täiskuu kristallidest kuukivist ja labradoriidist SIIT.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid