Praegune periood pakub eelkõige uut ja värsket tunnetust. Nüüd saavad paljud teemad lõpuks selgeks, segadused hakkavad lahenema ning inimesed tunnevad, et justkui mingi vabastav energia oleks õhus, mis laseb kergemalt hingata. Mõtted ja teod on nüüd konkreetsemad ja kantud kindlast eesmärgist.

Kõik see, mis häirib, tekitab muremõtteid ja stressi, kerkib üles ning seda ei saa enam lihtsalt kõrvale lükata, vaid sellega lausa peab tegelema. Meie tunded ja mõtted juhivad meid. Neid märke tuleb tähele panna, sest vaid nii saab oma hinge tõelisel rajal käia.

Jäära sodiaagimärki loetakse kogu sodiaagiringi esimeseks märgiks ning kuna Kuu loomine toimub just sellel märgis, siis tähistab see uue suure tsükli algust. Käesolev Kuu faas on suurepärane selleks, et asuda reaalselt tegutsema. Universum annab lisaks omapoolse jõu, mis laseb sul tunda end enesekindla ja motiveerituna. Asu tegutsema ja võta vastutus oma elu eest enese kätesse. Et muutusi ellu viia, pead sa esmalt olema nõus seisma silmitsi vanade teemade lõpetamisega. See ei pruugi olla kerge. Kuid kui oled selleks valmis, siis pole paremat aega alustamiseks kui just täna!

Täna sobivad suurepäraselt järgmised tegevused: asjade alustamine ja käimalükkamine, füüsiline töö, surnud punktist väljamurdmine, aktiivne tegutsemine, julguse väljanäitamine, võistlused jõu ja kiiruse peale, oma keha ja jõu nautimine, avastusretked looduses, lihaste treenimine, jõu ja eneseusu kasvatamine.

Põnevat Kuu loomist!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid