Mida tugevam või intensiivsem on inimese loomejõud, seda selgemini peab teadma, mida soovitakse ja taotletakse. Eksimisruumi praktiliselt pole, sest vastutus tugeva jõuga loomisel on suur.

Üks viis endas selgust luua ja õppida kujundlikku manifesteerimist, on kasutada selleks spetsiaalset visioonide, eesmärkide ja taotluste märkmikku. Läbi kirjaliku loomiseviisi toob kirjutaja endasse ka järk-järgult selgust juurde, kas tema eesmärk või taotletu resoneerub tegelikult tema Kõrgema Plaaniga või mitte. Läbi loova kirjutamise võimendub soovitu ning saab fikseeritud meie alateadliku meele jaoks.

Mitmed meist ei teagi, kuivõrd oluline on harjutada enda eesmärkide ja soovide üleskirjutamist nii, et need meie alateadvuse jaoks kujundlikult fikseeritud oleksid. Sel hetkel, kui kirjutatakse välja taotletu või eesmärk, hakkab meie alateadvuse jõud üheskoos meie hingejõuga liigutama meid eesmärkide poole, et kutsuda ellu vastavad sündmusteseeriad või realiseerida esitletud taotlused.

„Manifesteerimismärkmik“ Adeline Amaryllise sulest pole aga niisama märkmik, vaid see on 2in1 märkmik ja raamat koos. I pool märkmikust on loovaks iseseisvaks täitmiseks ja II pool kajastab olulisi teemasid kujundliku ja teadliku loomise valdkonnas.

Märkmiku, mis on küllusele omastes tiibetipunastes ja kuldsetes toonides, leiad Valguslapsed.com veebipoest kolmes erinevas väljaandes : kuldse servaga, vikerkaareservaga ja luksuslikuma nahkkaantega märkmiku, mis on lukustatava mehhanismiga.

Manifesteerimismärkmik pakub rohket mõtteainet ja kasulikke nõuandeid ning meeldivat täitmist selle omanikule aastaringselt.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid