Milline on inimene, kes on sündinud Jänese aastal?

1. Jänese aastal sündinud inimene on see, kes oskab tõeliselt elust rõõmu tunda. Ta kuulab hoolega oma sisemist häält ja püüab meeldida nii iseendale kui ümbruskonnale.

2. Jänese aastal sündinud inimene armastab rahulikku, suursugust ja muretut elu, mõnikord võidakse teda selle tõttu ka snoobiks ja pilvedel hõljujaks kutsuda.

3. Jäneselt on mõttetu oodata tundepuhanguid või liiga otsekoheseid sõnu. Kriitika ja ärrituse varjab ta mahedate ütlemistega, mille sisu võib olla kohati keeruline mõista, kui ei ole varem Jänesega kokku puutunud.

4. Jänes on esmaklassiline diplomaat, kes tunneb väikeste viisakusavalduste ja žestide tähendust.

5. Võidakse väita, et Jänes on tahtejõuetu, kuid tegelikult on Jänesel raudne tahe. Tema elu eesmärk on hinges püsida ja teha seda nii mõnusasti kui vähegi võimalik. Seetõttu on üsna ootuspärane, et Jänes on õnnelikeim loomamärk.

6. Oma eraelu kaitseb Jänes kiivalt. Ta hoiab jäigalt kinni oma salajasest maailmast, kuhu kellelgi teisel asja pole.

7. Jänes tunneb end suurepäraselt peoperemehena. Ta armastab seltskonda, klatši, kõiki situatsioone, kus saab end tunda täieõigusliku maailmakodanikuna.

8. Jänesele on esmatähtsaks ilu ning selle suhtes on ta väga tundlik. Jänese pehme kõne ning graatsiline ja kiire võime kehastada ihaldatud iseloomujooni, muudab ta mõistatuslikuks.

9. Jänesel on väga hea stiilitaju, eelkõige armastab ta klassikat.

10. Jänesel on võime hüpata üle talle seatud lõksude ja tõkete ning ta maandub alati käppadele. Katsed teda kinni püüda või uurida tema hoolikalt varjatud hingeelu on praktiliselt läbikukkumisele määratud.

11. Elukutsed, mis Jänese aastal sündinule sobiksid: advokaat, modell, sisustusarhitekt, antiigikaupmees, diplomaat, moelooja, näitleja, kohtunik, käsitööline.

12. Tuntud Jäneseid: Albert Einstein, Jossif Stalin, Marie Antoinette, Fidel Castro, Ingrid Bergman.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid