Sul on praegu valikuvõimalus. Kas tahad pigem uskuda, et kõik sõltub lihtsalt õnnest ja halvad asjad võivad sinuga juhtuda igal ajal? Kas tahad pigem uskuda, et sul pole mingit kontrolli oma suhete ega selle üle, kuidas teised sind kohtlevad?

Või tahad pigem uskuda ja teada, et sinu elukogemus on nüüd sinu enda kätes? Kas tahad teada, et tänu su mõtteviisile võivad sinu ellu tulla ainult head inimesed, head olukorrad ja head suhted? Sul on võimalus valida ja kogu sinu elukogemus muutub sõltuvalt sellest, mida otsustad mõelda.

Saa aru, et keegi ei saa tulla sinu ellu ja mõjutada sind negatiivselt, kui sa pole temaga samal sagedusel. Kui muudad oma mõtteid ja tõstad sagedust, siis pole tähtis, kui negatiivne või raskeloomuline on inimene – ta ei suuda sind mõjutada ega mõjutagi! Ja kui selle tulemuseks on keerulise suhte lõpp, siis ära heida meelt. Korda endale: „Sellest olukorrast tuleb ainult head.“ Ja nii lähebki. Õpi igast kogemusest. Peagi avastad, et pärast keerulise suhte purunemist tõuseb sinu õnnetase ajapikku kõrgemale kui kunagi varem. Iga suhe on tulnud sinu ellu kindla põhjusega, et sulle midagi õpetada ja sinu elu edasi liikuma panna.

Kui meie elus miski muutub, siis tunneme sageli neile muutustele suurt vastupanu. Kuid on oluline meeles pidada, et kui meie elus toimub suur muutus, siis tähendab see, et tulemas on midagi paremat. Universumis ei saa olla tühja kohta ja kui miski kaob, siis peab selle asemele tulema midagi muud. Kui sinu ellu tuleb muutus, siis rahune, säilita usku ja tea, et see muutus on läbinisti hea.

Ära seega karda muutusi, eriti mitte oma suhetes. Pea meeles, et kõik meie elus juhtuv on lõppkokkuvõttes ikkagi meie kõigi hüvanguks. Oluline pole mitte see, mis juhtub, vaid see, mida me avanenud võimalusega peale hakkame ja kuidas otsustame sellesse suhtuda. Universum peab teatud asju eemaldama, et võimaldada paremate ja imelisemate asjade ilmumist. Teadvusta endale, et selle muutuse tulemusena jõuab sinuni veelgi võrratum suhe! Tulemas on alati midagi paremat.

Külgetõmbeseadus lubab sul saada mida tahes, olla kes tahes või teha mida iganes soovid. Nii et kui asi puudutab konkreetset suhet, siis mida sa tegelikult soovid?

Sa oled looja ja olemas on lihtne protsess, mille järgimisel võid luua endale mis tahes suhte. Inimajaloo jooksul on seda loomeprotsessi jaganud maailma suurimad müstikud, targad, filosoofid ja mõtlejad. See on minule teadaolevalt parim viis külgetõmbeseaduse väe rakendamiseks. Tegu on kerge juhendiga, mille abil saad luua soovitut vaid kolme lihtsa sammuga. Sõltumata sellest, kas tahad leida endale ideaalset partnerit, rohkem armastust, uut sõpra või muuta midagi sellist, mis on sinu mõnes praeguses suhtes vastukarva, on protsess alati sama.

Esimene samm on küsimine.

Võid ise valida, millist suhet tahad, aga pead selle soovi endale väga selgelt sõnastama. Kui sa ei väljendu selgelt, siis ei saa külgetõmbeseadus sulle soovitut tuua. Segase signaali saatmine tõmbab ligi üksnes segaseid tulemusi. Tee – ehk isegi esimest korda elus – endale selgeks, mida sa konkreetse suhte puhul tegelikult tahad.

Teine samm on uskumine.

Sa pead uskuma, et oled juba palumise hetkel saanud sellise suhte, mida soovid. Sul peab olema sellesse täielik ja vankumatu usk. Pead uskuma, et sul on juba olemas, mida endale küsisid. Kui usud, et sul on juba praegu see täiuslik suhe olemas, siis asub külgetõmbeseadus võimsalt liigutama kõiki olusid, inimesi ja sündmusi selleks, et soovitud suhte ka saaksid.

Loomeprotsessi kolmas ja viimane samm on saamine.

Esita palve vaid korra; usu, et oled soovitu kätte saanud; ning kõik, mida pead selle ideaalse suhte saamiseks tegema, on vaid end hästi tundma. Kui sinu enesetunne on hea, siis oled vastuvõtmise sagedusel.

Oled kõigi sinu ellu saabuvate heade asjade sagedusel ja saad endale selle, mida palusid. Sa ju ei paluks endale suhet, kui suhte vastuvõtmine ei tekitaks sinus head enesetunnet, ega ju? Seega tõsta end hea enesetunde sagedusele ja saad endale kõik, mida soovid, ning see ei piirdu üksnes imeliste suhetega.

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Rhonda Byrne'i raamatust „Armastuse, tervise ja raha saladus“.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid