Igaühe jaoks, kes pöördub tagasi oma valguse ja jumalikkuse poole, on need päevad on kui imelised taeva kingitused. See on suurepärane võimalus taassündida ja jõuda täiesti uuele vaimsele ja vibratsioonilisele arengutasemele. See on võimalus, mida meile väga tihti ei anta. Võta tänuga vastu nende võimsate päevade kõrged valguse hoovused.

See energia võib sind alguses veidi raputada, sest see hakkab sind seestpoolt puhastama sügavatelt tasanditelt ja pinnale hakkab kerkima allasurutud negatiivsus. Püüa mitte sukelduda sellesse ja mitte uppuda sinna, vaid rahulikult jätka liikumist ülespoole, valguse poole!

Lihtsalt jälgi seda pimedust, mis seestpoolt välja tuleb. Ära klammerdu enda emotsioonidesse, lase nendel mööduda, nagu pilvedel taevas. Nii vabaneb sinu sisemine ruum, et võtta vastu rohkem valgust, mis voolab sisse ja täidab kogu sinu olemuse.

Mida rohkem ruumi on valguse jaoks sinu sees, seda rohkem sa muutud. See on õhulise, kerge ja särava valguskesta loomine. Sellised inimesed säravad kõik otse seestpoolt!

Igaüks avab end talvise pööripäeva energiale nii palju, kui ta on selleks valmis. Mõnede jaoks on see täielik taassünd paljudel tasanditel ja sisenemine oma valguskehasse.

Vaata Alexis Varnumi raamatute „Uus reaalsus„ ja „Armastus ja suhted uues reaalsuses“ kohta kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid