Mida praegu on oluline teadvustada?

1. Iga olukord ja situatsioon, milles hetkel viibid, see on lugu sinust endast ja mitte teistest, kes on sellesse konkreetsesse olukorda kaasatud, näiteks nagu sinu sõber, töökaaslane, partner, abikaasa, lapsed, sugulased. Tegu pole seotud nendega, vaid ainult sinuga.

2. Iga konflikt on võimalus näha, kuidas sa kukud välja oma reaalsusest. Seda eeldab ja valib sinu mõistus, ehk sellistel hetkedel tema juhib.

3. Kõik praegu toimuv paljastab võimsa illusiooni, et sa saad mõjutada midagi muud peale sinu enda elu elu, seisundi ja suhtumise. Abikaasa, vanemad, lähedased inimesed ja lapsed demonstreerivad seda sulle hea meelega.

4 Praegu nõuavad väljumist sinu allasurutud emotsioonid minevikust. Päästikuks on enda mitte aktsepteerimine minevikus, enese ja lähedaste hülgamine.

Kui sa mõistad, milline protsess on toimumas, on seda veidi lihtsam läbi elada ja veelkord tuletan kõigile meelde tänulikkust.

Paljud tahavad jätkuvalt elada vanades mustrites ja on liigselt emotsionaalsed. Suures osas need on negatiivsed emotsioonid. Võib-olla oled sa seda märganud või tundnud?

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid