Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Sa oled enesekindel ja tead, mida tahad. Nüüd on kätte jõudnud aeg, mil võtad oma armuelu juhtimise täielikult enda kätte. Sa lubad oma ellu ainult seda, mis pakub sulle positiivseid emotsioone, õnnetunnet, turvalisust ja rahulolu. Sa ei karda vajadusel ka ei öelda, et enda eest välja astuda.

Küllus. Oled tööalaselt jõudnud sinnapaika, kus tunned end piisavalt kindlalt ja turvaliselt. Sa valdad kõiki töövõtteid laitmatult ning see tekitab sinus hea tunde. Ära ainult liiga enesekindlaks muutu, sest nii võivad sisse lipsata hooletusest või tähelepanematusest tingitud rumalad vead ning tagajärjed, mida sa tegelikult pole ära teeninud.

Tervis. Pead hoolega oma keha kuulama. Sa võid olla kohati üsna jõuline ning suruda läbi kõike, mida soovid, aga nüüd pead enda vastu pisut leebem olema ja märkama, kui keha või vaim ilmutab väsimuse märke. Hoolitse enda eest õrnalt ja luba endal julgelt vahel olla ka nõrk.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Nüüd pead universumit usaldama ja võtma elu veidi vabamalt. Ära proovi kõike kontrollida ega juurdle iga öeldud sõna üle, ole lihtsalt vaatleja ja jälgi, millised emotsioonid sinus pinnale tõusevad. Vahel on vaja anda ohjad enda käest ära, et mõista, millised energiad tegelikult sinu ümber liiguvad.

Küllus. Rahalises mõttes ei ole halb kuu, kuid nüüd on abi sellest, kui oled varem säästnud. Puutud kokku ettenägematute kulutustega, milleks vajad pisut suuremaid summasid. Tööalaselt oled edukas, kuid peaksid oma ego suutma kontrolli all hoida. Isegi kui tunned, et süda pakatab uhkusest, siis praegu peaksid pigem madalat profiili hoidma. Ole tänulik toetajatele ning näita seda ka välja.

Tervis. Sa võid olla pisut pinges, kui asi puudutab vaimset või füüsilist tervist. Midagi ei tasuks mõelda suuremaks, kui see on, kuid kaebusi ei tohiks ka tähelepanuta jätta. Leia võimalus lasta end üle vaadata. Ise saad samuti enda jaoks palju ära teha. Alusta sellest, et leiad igas päevas hetke lõõgastumiseks ja mediteerimiseks. Esialgu piisab kasvõi paarist minutist.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Armastus. Sinu elus figureerib jõuliselt keegi inimene, kes mõjutab su suhteid ja armuelu käiku. Kui oled vallaline, siis võib selleks olla uus austaja, kes sütitab sinus lõõmavaid tundeid. Kui oled aga suhtes, võib välja ilmuda vana kallim või uus inimene, kes sinusse armub ja su südant võita püüab. Suhtes olles võiksid siis kohe ausalt teada anda, et oled hõivatud.

Küllus. Tööasjad liiguvad sujuvalt ja pakuvad ka eduelamusi. Saad rõõmustada tehtu üle ja endale õlale patsutada. Seoses tööasjadega võib sind ees oodata ka väike reis. Raha peaks sisse tulema piisavalt, kuid paraku liigub see ka sama hoogsas tempos välja. Vaata oma kulud üle ja tõmba pidur peale enne, kui avastad, et oled omadega kitsikuses.

Tervis. Sa pead pöörama tähelepanu sellele, mida sööd ja jood ning millises keskkonnas viibid. On oluline, et sa ei unustaks kõige lihtsamaid tervise eest hoolitsemise viise, alates veejoomisest ja vitamiinirikka toidu tarvitamisest ning lõpetades piisava une ja positiivse mõtlemisega. Mida puhtamat ja lihtsamat elu endale lubad, seda paremini ennast tunned.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Sind ootab õnnelik periood, mil jagad teistele häid ja armastavaid tundeid ning saad neid ka vastu. Hinda seda, mis sul on, ole südamest tänulik ja oska naudinguga vastu võtta kõike head, mida elu pakub. Nii muudad armastuse oma elus kergeks, voogavaks ja külluslikuks.

Küllus. Majanduslik pool ei paku sel kuul põhjust rõõmu tunda, ette võib tulla seisakuid ja takistusi. Raha ei laeku õigel ajal, projektid viibivad ja kommunikatsioon töökaaslaste vahel ei toimi. See segane periood tuleb lihtsalt üle elada. Proovi mitte meelt heita, vaid säilitada siiski optimism. Üsna pea hakkavad asjad taas ülesmäge liikuma.

Tervis. Praegu peaks kõik, mida oma tervise parandamiseks ette võtad, väga viljakas olema. Pead vaid pisut pingutama ja juba näedki märke saavutustest. Võtagi endale eesmärgiks iga päev teadlikult midagi enda heaolu parandamise osas teha. Olgu selleks nutiseadmevaba pühapäev, tervislikum toiduvalik, mõnus ja higistama ajav liikumine või mõni muu asi, mis mõjub tervisele hästi.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus. Südameasjades on ees maagiline aeg, kus tajud selgesti endas peituvat võlujõudu, millega saad teadlikult luua just sellise suhte, millest oled unistanud. Sinu mõtted loovad sinu reaalsust, seega unista julgelt ja manifesteeri enda ellu suur armastus, mis teeb õnnelikuks ja täidab tunnetekarika.

Küllus. Sa küll teed tööd ja näed vaeva, kuid tunned, et sellest justkui ei piisa. Ikka ei paista selliseid tulemusi, nagu soovid. Vahel on ainus võimalus edasiliikumiseks astuda samm tagasi. Praegu peadki korraks aja maha võtma, et näha suuremat pilti. Kui hetkeks olukorrast eemaldud, siis hakkad mõistma, mida peaksid teistmoodi tegema, et küllusekanalid taas avaneksid.

Tervis. Sinu võimalike probleemide põhjus peitub keha ja meele eraldatuses. Mida enam mõistad, et kõik on omavahel seotud, seda harmoonilisem saab tervis olema. Tegele võrdselt nii keha kui vaimu tervendamise ja tasakaalustamisega.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Võta endale aega, et tegeleda suhete ja armastuse valdkonnaga. Sa kipud igapäevaelu sagimise kõrval unustama, et meel ja keha vajavad õrnu ja sügavaid tundeid selleks, et laitmatult toimida. Kui lubad endale ilma süümepiinadeta naudinguid, siis sellest saab turgutust nii keha kui vaim. Lase end tunnetel kanda ja usalda elu.

Küllus. Nüüd avastad suurepärase võimaluse, kuidas end majanduslikult kindlustada. Kui oled mõelnud päris oma ettevõttega alustada, siis praegu on selleks väga sobiv aeg. Töö- või rahaasjade osas annab sulle head nõu keegi kogenud meesterahvas, keda tasub kuulata ja usaldada.

Tervis. Ees on aeg, mil tunned end terve ja tugevana. See on hea aeg jätkata oma tervise eest hoolitsemist ja miks mitte püüda viia end oma elu parimasse vormi. Oluline on kindlasti mõõdukuse säilitamine ning eelkõige vaimu tugeva ja tasakaalus hoidmine.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Praegu pead oma armuasjade osas lähtuma mõtteterast „ära hinda raamatut kaane järgi“. Ära tee kiireid ja ennatlikke järeldusi. Võta endale aega, et järele mõelda ja oma emotsioone analüüsida. Praegu võib nii mõnigi seik tunduda esmapilgul hoopis teistsugusena, kui see tegelikult on.

Küllus. Elu majanduslik pool laabub ilma igasuguste takistusteta. Suudad end suurepäraselt väljendada, mõistad töökaaslasi ja äripartnereid ning tunned tööst rahulolu. Sind võib oodata ka tunnustus, mis võib olla nii kiitus ülemuselt kui rahaline preemia.

Tervis. Oled enda eest hoolitsemise osas õigel teel. Sa oskad oma keha suurepäraselt kuulata, et mõista selle vajadusi. Ära ainult üle pinguta liigse sportimisega ega ka mitte liiga karmi režiimiga, mis võtab elust ära väikesed mõnud ja naudingud. Leia tasakaal ja saad tunda heameelt oma hea vaimse ja füüsilise tervise üle.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Armastus. Nüüd on aeg tegeleda oma armuelus olevate probleemide lahendamisega. Kui oled olnud rahulolematu, siis võta see partneriga jutuks. Kui sul on midagi, mis sind enda juures häirib, siis teadvusta seda ja asu tegutsema, et leida selle põhjus ning jõuda lahenduseni, mis muudaks su armuelu edenemise lihtsamaks, sujuvamaks ja rahuldust pakkuvamaks.

Küllus. Hea aeg on otsida uusi väljakutseid. Sa oled terava taibuga ning suudad lahendada ka keerukaid ülesandeid nutikalt. Kui oled soovinud töökohta vahetada, siis ka selleks avaneb nüüd võimalus, kuna jääd silma kellelegi, kes pakub sulle võimalust ühineda nende projektiga.

Tervis. Sa tunned end hetkel igati hästi. Praegu sobiks ka aja mahavõtmine ja lihtsalt elu nautimine. Kehaline puhkus ja vaimne lõõgastumine aitavad energiavarusid täiendada ning värskust, motivatsiooni ja teotahet ammutada.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Nüüd on pall sinu käes. Kui soovid, et südameasjad toimiksid laitmatult, siis alusta sellest, et annad omalt poolt parima. Oled sa suhtes või vallaline, tegelikult on alati sinu otsustada, mida sa lased oma elus juhtuda ning kelle lased oma ellu ja südamesse. Seega mõtle välja, mida sa tahad, ning tee vajalikud muudatused.

Küllus. Praegu edeneb suurepäraselt kõik see, mis eeldab praktilist tegutsemist. Ei ole hea aeg unistamiseks ega plaanide pidamiseka, vaid tuleb haarata konkreetselt härjal sarvist ja panustada oma ettevõtmisse teadlikult aega ja energiat. Varu kannatlikkust ja hoia meeles, et vahel on vaja teha lihtsalt tuima tööd.

Tervis. Pead endale tunnistama, et hoolimata sellest, et otseselt ei saa sa enesetunde üle kurta, tunned siiski, et vajad puhkust ja aja mahavõtmist. Kui sa pikemat pausi lubada ei saa, siis proovi kasvõi igas päevas leida need hetked, mil saad mõtteid koguda, puhata, mediteerida, magada või niisama jalutada. See aitab lõõgastuda.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Südameasjad võivad sel kuul veidi tagaplaanile jääda, kuna tundub, et nii sul endal kui ka kallimal kulub aega ja energiat igale poole mujale. Selleks et mitte suure sagimise ja toimetamise käigus teineteisest lahku kasvada, peaksite endale teadlikult aega võtma, et nautida teineteise seltskonda ja panustada suhte kestlikkusesse.

Küllus. Ees on väga hea aeg, kui suudad teha töökaaslaste või äripartneritega koostööd. Just läbi meeskonna sünnivad praegu head ideed ja jõustuvad plaanid. See tähendab küll ka seda, et pead vajadusel kompromissile minema ega saa kõike ainult oma äranägemise järgi teha, kuid lõpptulemus on seda väärt, et järeleandmisi teha.

Tervis. Nüüd pead aja maha võtma ja endale puhkust lubama. Seda vajab nii sinu keha kui ka meel. Oled pisut ülekoormatud ja stressis ning see kipub mõjutama tervist. Puhka, leia viise lõõgastumiseks ning katsu mitte nii palju kõige pärast muretseda.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Sa kipud kohati keskenduma liigselt elu praktilisele küljele. Suhtes olles on lihtne end kaotada argipäeva toimingutesse ja tööelu muredesse, kuid see ei ole ju elus peamine. Kui soovid, et su südameasjad toimiksid ning sinu elus oleks kirge ja romantikat, siis tuleb fookus ümber seada. Sina oled magnet, kes suudab armastust ligi tõmmata, kui vaid oma südame avad.

Küllus. Nüüd tuleb sul tegeleda oma uskumustega. Kui oled kogu elu endale teadvustanud, et sa ei saa hakkama või et rikkus ei ole sinule, siis nii oled sa iseenda jaoks kodeerinud oma tööalase ja rahandusliku olukorra. Kui soovid muutusi, siis alusta sellest, et hakkad uskuma oma võimetesse ja õigusele nautida küllust. Alusta kohe ja sa näed peagi, et muutused tulevad.

Tervis. Enesetunne ja tervislik seisund ei ole sugugi halvad, aga energiatase võib siiski kohati langeda. Seetõttu on oluline, et lubaksid endale tegevusi, mis pakuvad elurõõmu, naudingut ja põnevust. Kõik positiivsed ja erutavad elamused lisavad särtsu ja inspireerivad.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Armastus. Sel kuul on kõige olulisem teema, millega pead tegelema, usaldus. Mõtle järele, kui palju sa oma partnerit tunned, kui palju sa enda tõelist palet näha lased, kui palju teineteisele oma tundeid ja mõtteid avaldate ning kuivõrd see teie elu mõjutab. Mida enam saad end avada ning oma hinge ja keha saladusi kallimale usaldada, seda külluslikum on armuelu.

Küllus. Nüüd pead ennast korralikult kokku võtma ja pingutama, et näidata oma parimat külge. Sinu tööd jälgitakse ning sellest oleneb, milliseid pakkumisi sulle tehakse tulevikku silmas pidades. Anna oma parim ning pane paika tulevikuplaanid, just praegu võib alata sinu jaoks uus ja põnevam periood töö- ja rahaasjades.

Tervis. Sinu keha vajab nüüd vaid üht – liikumist. Vali välja selline ala, millega suudad tegeleda ja mida tõeliselt naudid. Just läbi liikumise paned oma keha energiad taas liikuma ning see aktiveerib ühtlasi ka mõttetööd ja parandab üldist tervist.

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille leiad suurematest raamatupoodidest ja kirjastuse Pilgrim veebipoest. TERVIS, KÜLLUS, ARMASTUS – MIDA TOOB AASTA 2023 NEIS ELUVALDKONDADES SINU TÄHEMÄRGILE?

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid