„Ju oleme me kõik väikestviisi veidrikud, kes jätavad maha oma nõudepesumasina ja lameekraaniga teleri, puldiga garaažiukse ja elektritõuksi ning tulevad ikka ja jälle tagasi Tenerife kergesti ummistuva äravoolusüsteemi, umbkeelsete veterinaaride ja käänuliste mägiteede juurde ...“ kirjeldab raamatu „TENERIFEL TEGELIKULT. Elu laste ja koertega. Mehest rääkimata, lk 83,“ (Pilgrim, 2022), autor Triin Raave oma pereliikmete sisemist tungi alustada koos juba neljandat Tenerife hooaega.

„Mingil põhjusel oleme sattunud sellesse nõiaringi, kus elu kutsub ikka ja jälle tagasi väärika Teide ja võimsa ookeani rüppe. Valetaksin, kui ütleksin, et ma seda vaheldusrikast ja värvikat elu ei armasta (lk 83),“ tunnistab Triin.

„Peaeesmärk on saavutada olukord, kus ma saan öelda, et MUL ON HEA OLLA JA MA OLEN ISEENDAGA RAHUL! (lk 161)“ võtab Henrik Raave teema oskuslikult kokku.

Kuuleme, millised on Henriku meetodid viha, hirmude, tähelepanuvajaduse, suhtesõltuvuse ja nn „keskeakriisi“ lõksudega toimetulekuks ning oma loovuse elavdamiseks ja meelerahu loomiseks.

Saade on kui meelerännak Tenerife paradiisisaarele ilma kodunt lahkumata, esmaklassiliste teejuhtide - Triinu ja Henrik Raave seltsis.

KUULA ALKEEMIA PODCASTI:

1x
00:00

Saatejuht Anneli Urge on õigustaustaga terapeut, storyteller ja põnevike „Jokk ehk juriidiliselt on kõik korrektne“ (Pilgrim 2019) ja „Šokiterapeut“ (Pilgrim 2021) autor.

Anneli Urge

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid