Iga inimene muutub sellel perioodil võluriks ja saab muuta enda elu ning luua harmoonilist reaalsust. Varjutused räägivad ka suurematest muutustest ja inimkond läbib energeetilise uuenduse. Selle aja jooksul on hea kirja panna enda ideed ja avastused selleks, et pärast hiljem realiseerida.

Kui sa tunned, et teised inimesed on sellel perioodil rohkem emotsionaalsed või tundlikud, siis ära kuku neid õpetama või nõu andma. Luba neil lihtsalt olla. Pregu toimub inimeste ümberlaadimine ja ümberhindamine. Varjutuste koridoris on võimalikud ka ebameeldivad sündmused ja võib tunduda, et inimene kaotab midagi väärtuslikku. Samuti võib midagi ootamatut ja mugavustsoonist välja viivat toimuda. inimene mõtleb, et ta pole selleks valmis, kuid niisama poleks see ta ellu tulnud. Kõik toimub selleks, et aidata inimesel areneda.

Varjutuste koridori ajal tuleb hoolitseda enda emotsionaalse seisundi ja oma keha eest. Ürita ennast mitte koormata. Võimendub nii negatiivne kui ka positiivne. Jälgi oma mõtted ja ole samuti tähelepanelik teiste inimeste suhtes. Ära vaidle, ega tülitse, ega tee suuri otsuseid. Parem mitte tegeleda tähtsate asjadega, sest kõik sinu mõtted sellel perioodil mõjutavad väga palju sinu elu. Selleks, et edukalt väljuda varjutuste koridorist vaata hoolikalt üle enda elu erinevad valdkonnad. Mõtle, kas oled kõik vajaliku teinud ja oled valmis võtma vastu uut.

Praegu sinu elus võivad toimuda situatsioonid, mis on seotud vanade mustritega ja sellega, et minna uuele tasemele. Varjutuste koridoris on vajalik luua endale uued ülemineku tingimused, aga selleks hakka tegema midagi teisiti, mitte nii nagu oled harjunud. Ole tähelepanelik detailide suhtes, sest nii suudad rohkem märgata erinevaid märke. Muuda oma välimust, riietuse stiili, küünelakki või juuste värvi. Võib olla tasub proovida käituda teistmoodi, selliselt, mida sinult ei oota lähedased inimesed.

Võimalik, et võid tunda nagu oled saatuse pöördepunktis. Võivad tekkida uued ideed või soov midagi muuta. Ürita suhtuda loominguliselt töösse ja tegevusesse, mida teed. Samas, kui asjad liiguvad raskelt, siis see võib viidata sellele, et sinu sees on sisemine vastupanu.

Uus tuleb sinu ellu, aga ära ise ole tingimuste ohver. Kui lubad uuel tulla, siis see toob rõõmu ja on kergem liikuda edasi. Varjutuste päevade ajal see, mida sa endas kannad ja soovid, materialiseerub suurema kiirusega.

Päikesevarjutuse päeval kujuta ette, et oled ise väike päike ning kiirgad soojust ja valgust. Pane kirja oma soovid ja mõtle, mida tahaksid endale, et see oleks sinu elus. Modelleeri oma tulevikku!

Vaata Alexis Varnumi raamatute „Uus reaalsus„ ja „Armastus ja suhted uues reaalsuses“ kohta kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid