Mille vastu sa oled, seda sa ligi tõmbad, sest oled sellele oma tunnetega jõuliselt keskendunud. Et midagi muuta, mine sisemusse ja saada oma mõtete ja tunnetega välja uus sagedus.

Sa ei saa maailma aidata, kui keskendud negatiivsetele asjadele. Maailma negatiivsetele sündmustele keskendudes sa mitte ainult ei lisa õli tulle, vaid ka tekitad üha enam negatiivseid asju oma ellu.

Selle asemel et maailmas valitsevatele probleemidele keskenduda, suuna oma tähelepanu usaldusele, armastusele, küllusele, haridusele ja rahule.

Head asjad ei saa kunagi otsa, kuna kõigi jaoks on kõike enam kui küllalt. Elu on mõeldud külluslikuks.

Sul on oma mõtete ja tunnete kaudu võime keerata lahti piiramatute varude kraanid ja tuua see oma kogemusse.

Kiida ja õnnista kõike siin maailmas, nii lahustad negatiivsuse ja eraldud sellest ning häälestad end kõrgeimale sagedusele – selleks on armastus.

Sa oled siin võluval planeedil, õnnistatud selle suurepärase väega, millega luua oma elu! Ei ole mingeid piiranguid selles osas, mida saad iseendale luua, sest sinu mõtlemisvõime on piiramatu! Aga sa ei saa luua teiste eest nende elusid. Sa ei saa nende eest mõelda, ja neile oma arvamusi peale surudes tõmbad samu jõude ligi hoopis iseendale. Lase teistel ise luua endale elu, mida nad soovivad.

Millelgi pole piire – ei ressurssidel ega millelgi muul. Piirangud ainult inimese mõistuses. Avades oma meeled piiramatule loomisjõule, kutsume esile külluse ning näeme ja kogeme täiesti teistsugust uut maailma.

Allikas: Rhonda Byrne „Saladus“, kirjastus Pilgrim

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid