Kuidas enda egoteadvusega hakkama saada?

Esiteks tuleks mõista, kes ma tõeliselt olen ja mis on minu kõrgem ja kaugem eesmärk maisel ja kosmilisel tasandil.

Iga inimene peaks saavutama kontakti oma kõrgema minaga – puhta Vaimuga. Vaimu tasand meie sees on: sisemine teadmine ja puhtad tunded.

Inimese kõrgem mina – vaimu tasand on parim võimalik sõber ja toetaja mõistuse ja keha jaoks. Kuulates oma sisemist tunnet, püsib inimene alati oma peateel ja mis peamine – on edukas oma loomises. Oma peateel liikudes saab inimene just need kogemused, mida tema Vaim planeeris selles kehastuses saada.

Pole vaja teiste jaoks (ühiskond, sugulased jne) õieti elada! Kõige olulisem on läbida enda jaoks olulised ja vajalikud kogemused.

Ja enda jaoks õieti elades on võimalik kogeda suurimat rahulolu ja õnnetunnet.

Egoteadvus on nö väike mina – kriitiline subjektiivn meel, mis aitab inimesel samuti ellu jääda, aga sellega kõik piirdubki – inimene tuleb toime, aga ei ela endale, ei vali kogemusi enda vajadustest lähtuvalt. Suur osa inimese jaoks olulistest kogemustest on jäänud vastu võtmata.

Egoteadvusega toime tulekuks võta sisemiselt omaks kosmiline tõde –

1. Sa oled ainulaadse potentsiaaliga inimlooja

2. Sa oled tegelikult vaba oma valikutes ja otsustes (nagu ka teised sinu ümber on vabad oma valikutes ja otsustes)

3. Sul on püha õigus ja vajadus elada ja luua oma isiklikku elu – oma reaalsust!

4. Alati on olemas võimalused ja lahendused sinu kõrgeimaks hüvanguks ja tavaliselt pole see plaan A ega plaan B, vaid hoopis D, E jne võimalused

5. Egoteadvus näeb ja kogeb reaalsust subjektiivselt ja piiratult. Egoteadvus on väike mina. Sina meenuta endale, et sinu tõeline olemus on suur mina. Sellega seoses püüa iga oma plaaniga keskenduda kõrgemale visioonile – mida sa taotled lõpptulemusena selles kogemuses?

Näide: soovin võtta koera, sest koer oleks nii armas kaaslane. Milline on minu kõrgem visioon/eesmärk koeraga seoses? Kas koer peaks olema julge ja turvaline valvur, kellega on samas lihtne ringi liikuda? Kas koer peaks olema eelkõige sõbralik kerge ja märkamatu kaaslane? Kas koer peaks olema edukas tõuesindaja, kes võidaks näitustel? Või hoopis turvaline mängukaaslane lastele?

Sinu reaalsuses on kõik võimalik!

KÕIK OLENEB SELLEST, MIDA SA TEGELIKULT ENDA SEES VAJAD. MILLELE SA OLED KESKENDUNUD TEADLIKULT VÕI EBATEADLIKULT ENDA TEADVUSES

Vaimne õpetaja: Kristiina Raie

Oled oodatud Methodraie Meistriklassi kursustele!

Loe lähemalt: Methodraie.net/kursus/

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid