„Meil on hea meel, et nii paljud inimesed üle maailma seavad sammud veganluse suunas ning et ka Eesti inimesed on programmi suure huviga omaks võtnud,“ rõõmustas Loomuse juhatuse liige ja veganprogrammi Taimsed Valikud programmijuht Anu Tensing. „Eestis on inimesed veganlusest järjest enam huvitatud - näeme seda igapäevaselt nii meedias, poes kui ka restoranides,“ täpsustas ta.

Programm „10 nädalat veganluseni“ on kõigile tasuta. Igal nädalal saavad osalejad meili näpunäidete ja informatsiooniga, mis aitavad vegantoitumisele üle minna. Väljakutse jooksul ootavad osalejaid lihtsad ja toitvad retseptid, tootesoovitused, abistavad näpunäited, toitumisalane informatsioon registreeritud dietoloogilt ja palju muud.

Iga riik on programmi ja logo kohandanud vastavalt kohalike seas levinud toitudele. Eestikeelse versiooni logol on kujutatud meile kõigile tuttav kodune ühepajatoit.

„Veganlus on tänapäeval juba kõigile kättesaadav ja läheb pidevalt aina lihtsamaks. Ent oluline on rõhutada just seda, et veganiks hakates ei kaota keegi midagi - ikka saab rahulikult nautida oma lemmikuid koduseid toite nagu seda on ühepajatoit, lihtsalt natuke uuemas võtmes,“ selgitas logo valikut Tensing.

Programmiga „10 nädalat veganluseni“ saab omale kõige sobivamal ajal Vegan Outreach kodulehel: https://veganoutreach.org/10-weeks-to-vegan/?incoming=10W-EE. Soovitame lugeda ka, kuidas Elise 10-nädalane teekond kulges ja mida ta selle aja jooksul õppis: https://loomus.ee/10-nadalat-veganluseni-elise-teekond/

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid