Heaolu- ja joogatreeneri Silja Silleri jaoks on jooga kui elu peegeldus matil. See on tants koos hingamise ja liikumisega, mis paneb energiad vabalt voolama ja aitab negatiivsetest sundmõtetest vabaneda.

Positiivse ellusuhtumisega Silja tunneb end jooga läbi parema inimesena. Tema loomuomane paindlikkus võimaldab tal näha elusündmusi erinevatest vaatenurkadest ja alati positiivse suhtumise valida. Silja positiivne hoiak ei põhine eufoorilisel õhinal vaid on teadlik valik.

Silja elab avatud südamega, kuigi on elus korduvalt haavatavuse õppetunde omandanud, misläbi on ta end ise aitama ja vajadusel ka professionaalset abi küsima õppinud. Lähedastes inimestes näeb ta pigem oma teejuhte ja toetajaid kui päästjaid ja aitajaid.

Heaolu on Silja sõnul inimese vaimse tasakaalu- ja rahuloluseisund ning selle puudumine väljendub rahulolematus suhtumises iseendasse.

Silja isiklikuks eesmärgiks on saada iga päevaga paremaks inimeseks kaasinimesi oma teadmiste, kogemuste ning oskuste jagamise teel toetades.

1x
00:00

Saatejuht Anneli Urge on õigustaustaga terapeut, storyteller ja põnevike „Jokk ehk juriidiliselt on kõik korrektne“ (Pilgrim 2019) ja „Šokiterapeut“ (Pilgrim 2021) autor.

Anneli Urge

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid