Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Nüüd tasub olla valmis selleks, et sind sõna otseses mõttes võetakse jalust nõrgaks. Suur tunne võib pöörata segi nii su mõtte- kui ka tundemaailma. Katsu leida viis, kuidas hoida pea selge või vähemalt ära tee ühtegi suurt ja olulist otsust üleöö.

Küllus. Tööasjad võivad põhjustada pisut peavalu. Tunned, et sinu õlgadel on üsna raske koorem ning sa ei leia kohati aega ega jõudu, et kõigega toime tulla. Sa peaksid enda vastu vähem karm olema ning mitte püüdma kõike ise ära teha. Sul on soov olla parim ning seetõttu võtad kohati ka teiste töid ja tegemisiendale.

Tervis. Su enesetunne peaks olema hea, energiatase on kõrge ning teotahet jagub küllaga. Kui sul on olnud mingeid plaane või tervisega seotud eesmärke, siis suudad need nüüd kergelt täita. Oled järjepidev ja hoides elu erinevad valdkonnad tasakaalus, suudad oma vaimse ja füüsilise heaolu tippvormi viia.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Nüüd võid vabalt ja julgelt olla sina ise. Just sinu siirus ja avatus kütkestab inimesi ja paneb neid sinu külgetõmbavasse natuuri armuma. Sinust kiirgab välja enesekindlust ja loomulikku sarmi, mistõttu on südamete võitmine ja suhete loomine või parandamine nüüd tõeliselt lihtne ja ladus.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas ootab positiivne uudis. Sissetulekud peaksid sind sel kuul rõõmustama, samuti ei saa kurta töö üle. Võib juhtuda, et saad mõne tõeliselt põneva pakkumise, millest oled juba mõnda aega unistanud. Praegu oleks hea aeg pisut säästa või investeerida.

Tervis. Kui sul on olnud mõni tervisemure või oled soovinud lihtsalt proovida mõnd uut toitumisstiili või spordiala, siis nüüd leiad enda jaoks just selle, mis sobib su kehale suurepäraselt. Lead endale sobiva spetsialisti või mentori, kes aitab nõu ja jõuga, et suudaksid pakkuda endale parimat.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Armastus. Kui oled vallaline ning ootad, et su ellu saabuks keegi, kes paneks südame kiiremini põksuma, siis nüüd peaksid oma töökohal silmad lahti hoidma. Seoses töökohustustega kohtud inimesega, kellega sind hakkab siduma esialgu sõprus, millest hiljem areneb välja armastus. Kui oled juba suhtes, tasub sel kuul panustada suhtlemisse ning oma tunnete ja mõtete kaaslasega jagamisse. Mida avatum oled, seda tõenäolisemalt saad just seda, millest oma hinges unistad.

Küllus. Eriti edukalt läheb sel kuul kõigil neil, kelle amet või ettevõtmised on seotud loomingu või kunstiga. Praegu on lihtne leida inspiratsiooni ning kõik laabub erilise kerguse ja väega. Ka raha osas ei ole ühtegi takistust, mistõttu tunned end majanduslikult päris kindlustatult ja hästi.

Tervis. Nüüd on oluline leida tasakaal. Proovi hoida töö- ja eraelu lahus, puhka piisavalt ja luba endale võimalikult palju liikumist värskes õhus. Hoolitse kindlasti ka unerežiimi eest. Mida puhanum oled, seda paremini suudad oma emotsioone hallata. Sinu tervise ja heaolu puhul ongi määrav see, et suudaksid hoida meele positiivse ja harmoonilisena.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Sel kuul pead jälgima, et sinu suhte tasakaal paigast ei nihkuks. Mõtle järele, kas mõlemad partnerid panustavad võrdväärselt ja saavad ka vastu

seda, mis nende südant ja hinge rõõmustab. Kui üks pool pidevalt ainult annab ja teine võtab, siis kisub suhe varem või hiljem kiiva. Kui oled vallaline, siis tasub samuti vaadata, et suhet luues põhineks see eelkõige siiral ja südamlikul armastusel.

Küllus. Töö- ja rahaasjades ootab ees väga suure potentsiaaliga periood. Praegu on võimalik saada nii unistuste töökoht kui ka lisaraha, mis saabub küll läbi sinu enda tehtud valikute ja toimetamiste, kuid ometi su jaoks veidi ootamatult. Küll tasub meeles hoida, et alati ei lähe kõik nii sujuvalt kui praegu ja seega oleks väga mõistlik raha ka mustadeks päevadeks kõrvale panna.

Tervis. Nüüd tasub oma keha tähelepanelikult kuulata, sest võivad ilmneda mõned pisemad tervisehädad, mis on lahendatavad väikeste ja lihtsate võtetega. Kui aga jätad neile tähelepanu pööramata, võid kokku puutuda nii tõsise meeleolulanguse kui ka mõne hooletusest tekkinud vigastusega.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus. Nüüd on aeg taasavastada oma elus siiras rõõm, lihtsus ja mängulisus. Mida enam sa lubad oma südameasjadel edasi liikuda kergelt ja loomulikus rütmis, seda enam hakkad mõistma, et asjad lähevad täpselt nii, nagu on sinu jaoks parim. Kui oled alles vallaline ja ootad armastust, siis nüüd tuleks sul liikuda palju väljas, kohtuda sõprade ja tuttavatega, et seeläbi anda võimalus uutele tutvustele ja saatuslikele kohtumistele.

Küllus. Tööasjade osas tasub keskenduda ühele kindlale asjale, mitte üritada kõigega samaaegselt hästi hakkama saada. Mida enam suudad oma fookuse hoida sellel, millega tegeled, seda paremini kõik õnnestub. Ka oma rahaasjade haldamisel tuleks nüüd kord majja lüüa. Vaata sissetulekud ja väljaminekud üle ning tee vajalikud korrektiivid.

Tervis. Kui puutud kokku mõne terviseprobleemiga, siis alusta sellest, et leiad enda jaoks sobiva spetsialisti, kelle suhtes tunned usaldust ja turvatunnet. Sinu tervenemisel, olgu see siis vaimne või füüsiline, on oluline roll emotsioonidel. Mida rahulikum ja harmoonias on sinu meel, seda paremaid tulemusi saavutad.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Kui oled suhtes, siis võid tunda, et oled kallimaga justkui eri lainepikkusel ning omavaheline suhtlemine on keeruline. Teineteisest möödarääkimine muutub tavaliseks ning seetõttu võib toimuda ka eemaletõmbumine, mis raskendab suhtlemist veelgi. Katsu leida viis, kuidas taas tee oma südame juurde leida. Kui sa lähtud armastusest, siis suudad paremini mõista ka teisi.

Küllus. Tööalaselt on kas täielik vaikus, kus tunned, et sa ei tea, mida edasi teha, või siis vastupidi – liiga suur koormus, mis tekitab stressi ja segadust. Sa peaksid enda jaoks eesmärgid paika panema. Ehk märkad, et oled võtnud enda kanda koorma, mis ei kuulu sugugi sulle. Mõtle järele, mida saad oma tööelus muuta, et tunneksid taas heameelt, tänutunnet ja põnevust.

Tervis. Leia endale sõber või mõttekaaslane, kellega koos hakata tervislikumat eluviisi viljelema. Üksi on alati lihtne alla anda, kui sind tabavad raskused, kuid kui sul on toetav kaaslane, kellega saad jagada oma edu või muresid, siis suudad hoopis lihtsamini end joone peal hoida.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Kui oled vallaline, siis peaksid nüüd hoidma oma südame ja silmad avatuna. Kui sul on kellegi osas romantilised ootused, siis kahjuks pead pettuma. Sinu ellu saabub hoopis keegi uus, kes võidab su tähelepanu ja südame. Kui aga oled suhtes, siis pigem pakub elu rahulikke arenguid ja võimalusi nautida harmoonilist idülli.

Küllus. Kui oled kunagi unistanud oma ettevõttega alustamisest, siis nüüd on õige aeg. Sinu poolt käivitatud projektid ja ettevõtmised saavad sisse hea hoo ning toovad ka loodetud kasumit. Kasuta oma sissetulekuid targalt ning investeeri tuleviku tarbeks.

Tervis. Nüüd on aeg tähelepanu pöörata eelkõige oma hingele. Praktiseeri meelerahu toovaid tehnikaid, ole kohal ja tänulik. Mida enam sa suudad oma vaimse heaoluga tegeleda, seda parem. Sellest võib alata tervenemine ka siis, kui sul on mõni füüsilist keha puudutav probleem.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Armastus. Kui oled oodanud oma ellu armastust, siis varu veel pisut kannatust, üsna pea ilmub keegi eriline. Kui oled suhtes, siis võid tunda, et vajad tavalisest enam oma aega ja ruumi. Võid lausa tunda, et soovid kallimaga aja maha võtta, et oma mõtetes ja tunnetes suuremat selgust saada. Seda peaks siis partnerile võimalikult delikaatselt teada andma, et säilitada häid suhteid.

Küllus. Raha osas pead nüüd pisut kokkuhoidlikum olema ja vaatama üle, mille peale kulutad. Sa kipud kohati väga lahke käega raha välja andma, kuid praegu peaksid sellisest teguviisist loobuma, sest see võib sind viia majanduslikku kitsikusse. Tööalaselt võid sõltuda väga palju teistest inimestest, mis tõmbab su vabale tegutsemisele pisut pidurit peale. Kahjuks ei ole sul selles osas hetkel midagi ette võtta, seega varu lihtsalt kannatlikku meelt.

Tervis. Sel kuul hoolitsed sa enda eest väga hästi. Sa lausa tunned, kuidas tahad pakkuda endale parimat sööki, liikumist värskes õhus ja meelerahu toovaid praktikaid. Sa oled õigel teel oma keha kuulates. Lubagi endale täpselt seda, mille suhtes tõmmet tunned. Sinu keha on piisavalt tark, et oma vajadustest märku anda.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Tunned end millegipärast veidi ebakindlalt. Isegi kui selleks ei ole tegelikult põhjust, muretsed n-ö konkurentide pärast, kes su kallimat võivad endale ihaldada. Fakt on see, et tegelikult pole sul mingit põhjust oma kallima truuduses kahelda. Isegi kui tema ümber tiirutab mõni austaja, siis võta seda kui komplimenti, et sul on ihaldusväärne partner. Tegelikult sa ju tead, et tema süda kuulub sulle.

Küllus. Tööalaselt peaks see kuu olema tõeliselt hea. Sul on kindel siht silme ees ning ka piisavalt energiat ja teotahet, et oma plaanid ellu viia. Kui oled otsinud uut töökohta, siis nüüd suudad soovi korral mängleva kergusega ametit vahetada. Ka rahavoogude ees ei tohiks olla mingeid takistusi. Seega saad nautida majanduslikult head kuud.

Tervis. Sa võid kippuda üleliia oma tervise pärast muretsema, kuid siin tasub meenutada, et muretsemine ei ole kunagi midagi paremaks teinud. Kui sinu võimuses on oma tervise heaks midagi ära teha – muuta toiduvalikut tervislikumaks, liikuda rohkem või näiteks lubada endale rohkem und –, siis tee seda. Kui sinu võimuses ei ole asjaolusid muuta, siis leia igas päevas siiski midagi head, mis meeleolu kõrgel hoiaks, ning ole tänulik. See muudab enesetunde paremaks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Südameasjades peaks ootama tõeliselt kirglik ja romantikast tulvil aeg. Tunned end ligitõmbava ja kütkestavana ning see paneb külgetõmbeseaduse täistuuridel tööle. Oled sa suhtes või vallaline, oma armuelu üle ei saa küll kurta. Julged küsida, mida soovid, ning naudid seda täiel rinnal.

Küllus. Tööasjades ootab positiivne üllatus. Leiad endale mentori või toetaja, kes annab nõu ja aitab keeruliste ülesannetega hakkama saada. Võta abi tänulikult vastu, sest praegu loodud head suhted jäävad sind veel pikaks ajaks saatma. Rahaasjades kipud olema pisut pea pilvedes. Peaksid oma finantsid realistliku pilguga üle vaatama, et mitte valearvestusi teha.

Tervis. Oma heaolu eest hoolitsemisel vajad sel kuul armastust ja toetust ning naiselikku energiat. Leia endale sobiv abiline, olgu selleks terapeut või sõber, kes suudab sind ära kuulata, emotsionaalset tuge pakkuda ja vajadusel tarkade nõuannetega aidata.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Sind ootab ees romantiline aeg, saad nautida rahulikke ja armsaid hetki oma kallima seltsis. Nüüd peaksid tegelema läheduse ja avatuse küsimustega. Mõtle järele, kas saad olla julgelt ja läbinisti sina ise. Mida enam sa end avad, seda suuremat lähedust ja armastust suudad ka vastu võtta. Usalda ja sa ei kahetse.

Küllus. Nüüd on aeg selleks, et saaksid enda poolt panustatud aja, energia ja

heade mõtete eest külluslikult ka midagi tagasi. Sind võib ees oodata nii palgatõus, tunnustus kui ka suuremat sorti rahaline võit. Igal juhul saad sa tunda heameelt enda tehtud töö tõttu.

Tervis. Enda eest hoolitsemisel pead olema väga tähelepanelik. Nii kui jätad end unarusse, on oht, et üks või teine tervisehäda kipub kimbutama. Praegu on väga oluline, et jälgiksid, mida sööd ja jood, kui palju end liigutad ja kuidas magad. Samuti on tähtis tegeleda oma emotsioonidega ning hingerahu ja tasakaalu leidmisega.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Armastus. Ees ootab maagiline aeg. Ei ole asja, millega sa hakkama ei saaks. Sa oled külgetõmbav, energiast pulbitsev, empaatiline, kirglik ja samas vajadusel ka õrn, hell ja salapäraselt võrgutav. Valdad armastuse võlukunsti suurepäraselt ning seetõttu ei ole sel kuul midagi, mida sa ei suuda saavutada, kui vaid vähegi tahad.

Küllus. Töö- ja rahaasju puudutavate teemade osas ootab ees oluline valik. Pead langetama otsuse, mis ei tule üldse kergelt, kuna sellega kaasneb see, et pead millestki oma elus lahti laskma ja loobuma. Kui hoiad meeles, et kõik toimub suurema ja parema eesmärgi nimel, siis suudad praeguse perioodi valutumalt üle elada.

Tervis. Sa kipud üle pingutama ja mõnes valdkonnas endast kõik andma. See aga viib sind rütmist välja ja tasakaal kaob. Kui selline asi kestab pikemat aega, hakkab see tervisele halba mõju avaldama. Kuigi sa ei taha endale tunnistada, et ka sina vajad rahulikku ja turvalist aega patareide laadimiseks, pead siiski oskama vahepeal aja maha võtta.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid