Nädala energiaid esindavad keisrinna ja mõõkae üheksa. Nädal toob kaasa palju emotsioone, mis kerkivad pinnale ja nõuavad endaga tegelemist. See ei ole kerge, kuid kui töötad oma tunded läbi, siis suudad ka tasapisi neid vabastada ja edasi liikuda. Kui kasutad negatiivsetest tunnetest vabanemiseks seda, et surud oma emotsioonid alla või eitad neid, siis paned oma tunded nö hoidlasse ootama, kust need siis järgmisel keerulisel hetkel taas välja tulla saavad. Mida enam oma tundeid tähelepanuta jätad, seda suuremad probleemid neist tekivad.

Sel nädalal kiputakse üle mõtlema ja negatiivseid tsenaariume endale ette kujutama. Paljud arvavad, et kui ollakse valmis kõige halvemaks, siis suudetakse suurem pettumus ära hoida. Kahjuks ei ole see tõsi. Kui oled pidevalt oma mustades mõtetes ja kujutad endale hirmu tekitavaid olukordi ette, siis seda sa ka oma ellu tõmbad. Kindlasti ei pea roosad prillid peas ringi käima, mis oleks teine äärmus, kuid positiivsus, elu usaldamine ja julgemine haavatav olla on need, mis lasevad sul elus edasi liikuda ja areneda. Julge eksida ja luba ka teistel eksida. Andesta endale ja teistele. Elu ei ole selleks, et koguda endasse negatiivseid emotsioone, vaid selleks, et õppida igast olukorrast.

Armastuse osas on vaja läbi töötada teemad, mis on seotud süütunde ja kahetsusega. Selleks, et kogeda tõelist lähedust ja sügavat armastust, pead sa suutma olla enda ja teiste vastu lahke ja aktsepteeritav. See ei tähenda, et pead oma tundeid või vajadusi eirama. Tuleb lihtsalt mõista, et pole olemas ühte õiget, vaid on palju erinevaid vaatenurki ja tõdesid. Selleks, et suhe toimiks on vaja austada teiste maailmanägemust ja soove. Hoia oma meel ja süda avatuna.

Tööalaselt peaks sul olema palju häid ideid ja kui sinu amet on seotud elu loomingulise poolega, siis ei tule sul inspiratsioonist ega loovusest puudu. Võid küll kohati tunda, et stress kipub kimbutama ja muretsed, kas asjad ikka laabuvad sinu poolt soovitud suunas. Muretsemine on aga üsna tänamatu töö. Seega, parem vaata oma olukord realistlikult üle. Vajadusel kirjuta märkmikku konkreetne tegevuskava ja plaan. Kui omad ülevaadet, siis saad ka oma stressitaset vähendada.

Tervise osas peaksid nüüd tähelepanu pöörama lõõgastumisele. Võta hoogu maha. Naudi võimalusel rahu ja vaikust. Mine loodusesse, ammuta head energiat suvisest metsast, mereäärest või miks mitte ka mõnest toredast kohtumisest sõpradega. Ole oma tegemistes kohal ja panusta teadlikult oma heaolusse.

NÄDALA TAROSKOOP 20.-26.06

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku tugevus. Käes on tähendusrikaste muutuste aeg. Sinu ellu saabuvad sündmused, mis nõuavad suurt hingejõudu ja sisemist tugevust, et toime tulla. Sinus on ressursse, mis aitavad sul ületada ka suurimaid raskusi, seega sa ei pea muretsema, vaid vaatama endasse ning rahuliku meele ja avatud südamega oma saatusele vastu astuma. Muutused, mis tulevad, ei ole kindlasti negatiivsed, need on lihtsalt protsessid, mis pakuvad sulle elulise õppetunni.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaart on karikate paaž. Nüüd pead tegema valikuid, sest elu pakub sulle palju erinevaid põnevaid töö- ja eraeluga seotud võimalusi. Katsu teha enda jaoks otsus, millele kavatsed ka kindlaks jääda. Nii saad keskenduda ühele, mitte ei rabele paljude erinevate teemade vahel, saamata ühelegi asjale täielikult pühenduda. Järgi väärtusi, mis sind õnnelikuks teevad, sest vaid nii saad tunda hingerahu.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate kümme. Ees on ootamas hea aeg, kus eesmärgid ja unistused täituvad. Eriti sobiv on periood pere, lähedaste ja sõpradega suhtlemiseks ning suhete parandamiseks. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Ka romantika ja armastuse osas toob nädal häid uudiseid.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide viis. Võid tunda end nüüd pisut ebakindlalt ja tulevikule mõtlemine paneb sind muretsema. Ära unusta, et alati on olemas lahendused ning abi. Sa pead enda uhkuse või hirmu alla suruma ning paluma vajadusel abi ja toetust. Ükskõik, kas tegu on majandusliku või hingelise murega, kõige jaoks on olemas lahendus.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaart on karikate kuus. Sinu sisemine laps nõuab nüüd valla päästmist. Ehk on aeg heita pilk minevikku ja meenutada armsaid lapsepõlvemälestusi? Lase endal julgelt ja ilma hirmudeta oma unistusi järgida, ole mänguline ja ära karda ka spontaanset käitumist. Alati ei ole vaja kõike detailideni ette planeerida ja turvalisuse külge klammerduda.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide kaks. Praegu suudad oskuslikult leida tasakaalu ka keerukates situatsioonides. Sa toetud oma kogemustele ning see aitab sind just eriti töö ja rahaga seotud teemades jääda rahulikuks ja empaatiavõimeliseks. Oled diplomaatiline ja suudad ka kõige konfliktsemate inimestega leida ühise keele.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehääle juhatust. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaart on karikate kuninganna. Nüüd oled tugevas ühenduses oma sisemaailma, unistuste ja intuitsiooniga. Keskendud oma hinge ja meelt puudutavatele teemadele ning enese paremale tundmaõppimisele. Kuula julgelt oma südamehäält, see juhatab sind õiges suunas. Ära lase argimuredel seda häält summutada ning sind õigelt rajalt kallutada.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade seitse. Sind kimbutavad vastakad tunded. Kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on ning saad tegeleda sellega, et end kummitavast minevikust vabaneda.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kuningas. Praegu on hea aeg selleks, et langetada töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide seitse. Sa oled teinud plaane ning asunud ka juba oma eesmärkide suunas tegutsema. Nüüd on aga käes aeg, kus pead ohjad oma käest mõneks ajaks ära andma ning lihtsalt elu usaldama. Ära kiirusta tagant loomulikke protsesse, anna asjadele aega, et täiustuda ja areneda, nii saavutad parimaid lõpptulemusi.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaart on sauade viis. Tunned, et sinu teel on takistused, mis ei ole küll ületamatud, kuid kulutavad mõttetult sinu aega ja energiat. Võid puutuda kokku konkurendiga, kes soovib ohustada sinu kindlustunnet. See võib juhtuda nii tööga seotud asjades, kui ka armusuhetes. Nüüd on oluline, et suudaksid säilitada eneseusu, sest sel juhul ei ohusta sind miski. Kui oled endas kindel ning annad alati oma parima, siis ei suuda ükski konkurent sulle kahju teha.

Imelist nädalat!
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid