Milline oled Sina ise, selliseid uudiseid Sa ka saad. Kui Sa ootad muutuseid välisest maailmast, siis selleks pead Sa esialgu muutma iseennast.

Praegu on oluline valikute tegemise ja loomise aeg. Sa ise lood oma elu või teise variandina järgned automaatselt sellele, mis Sulle sisse söödetakse. Kas Sa allud või teed omad valikud? See on sinu otsustada.

Juunikuu energiad näitavad Sulle, kas oled valmis muutuma või mitte ja millised muudatusi oled valmis tegema. Kas või üheks päevaks proovi muuta oma mõtteid ja vaata, mis muutub. Ürita korraks väljuda oma mõtetest, proovi mõelda muud, suuna oma tähelepanu mujale.

Mõtle näiteks sellest, milline saab olema Sinu elu aasta pärast. Mõtle endast, mitte sellest, mis ümberringi toimub. Vali endale alati parim ja sa saad näha, kuidas asjad hakkavad muutuma ja juunikuu energiad kinnitavad muutused reaalsete faktidega.

Sinu valikud ja fookus muudavad seda, mis toimub sinu ümber. Takistuseks võib olla vaid Sinu mõistus, mis toetub vanale ja tõmbab sind tagasi vanadesse mustritesse ja vanasse infosse. Ürita mõista, et kui Sa eile ei saanud muuta maailma ja toimuvaid sündmusi, siis Sa ka täna ei saa. Seega lase sellel kõigel olla. Parem vaatle ja imetle maailma ilu, mitte võitlust, vaenu, viha ja kannatusi.

Sa ei saa elus kõike kontrollida ja kõiki situatsioone päästa, parem tunnista seda endale ja lase lahti.

Vaata Alexis Varnumi raamatute "Uus reaalsus" ja "Armastus ja suhted uues reaalsuses" kohta kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid