Kuna inimesed tunnetavad energiat, siis agressiivse ja depressioonis inimese juures ei taha teised tavaliselt olla. Elujõus, positiivse ja enesekindla inimesega on aga meeldiv ja lihtne suhelda. Sel hetkel, kui jätad oma üksindusega seotud hirmud ja nendega võitlemise minevikku, võid öelda endale "aitäh“ võimaluse eest peatuda, mõtiskleda oma olemasolu üle, aktsepteerida ja armastada ennast sellisena, nagu oled ja mis kõige tähtsam – oled leidnud iseenda.

Sageli arvame, et oma tulevase partneri tõmbame enda ellu tänu sellele, et meile meeldib teineteise välimus. Tegelikult tõmbuvad inimesed üksteise poole tänu sarnastele sisemistele vibratsioonidele ning välimusega ei ole siin mitte mingisugust pistmist. Kaks inimest on nagu kaks harmooniliselt koos kõlavat nooti.

Kui sul on hirm, et jääd oma armsamast ilma, seisab sul ees teine ülesanne: loobuda hirmuga võitlemisest ja ennast maksimaalselt aktsepteerida ja armastada. Olla nii, et sinu kõnnakus, silmapilgus ja žestides oleks näha sinu hing. Siis tuleb su ellu inimene, kes vastab su energeetilisele seisundile. Kui sa muretsed teistele meeldimise pärast või kahtled, kas oled piisavalt ilus, ei saa sa olla see, kes tegelikult oled. Sel juhul oled justkui oma kehast väljaspool ja tulevane kaaslane ei saa sind leida ega tunda.

Tihti aetakse segamini sama asja kaks erinevat poolt. Ühelt poolt üritatakse vabaneda takistustest ja teiselt poolt püütakse saavutada õnne ja rõõmu toovat seisundit. Mitte takistustest ei tule vabaneda, vaid saavutada endas heaolu ja tasakaalu tunne. Ära suuna oma tähelepanu probleemi eemaldamisele, vaid sisemisele seisundile. Sinu ellu tuleb inimene, kes on vastavuses su sisemise seisundiga.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid