Mida avatum sa oled olnud, seda kõrgemaid seisundeid oled kogenud. Kui sa ei sulgugi, võid kogu aeg selles seisundis olla. Ära müü end odavalt. See võib nii kogu aeg olla – lõppematu inspiratsioon, lõppematu armastus, lõppematu avatus. See on terve südame loomulik seisund.

Et sellist seisundit saavutada, lihtsalt luba elukogemustel enda sisse tulla ning oma olemusest läbi minna. Kui üles kerkivad vanad energiad, mida sa varem läbi töötada ei suutnud, siis lase neist nüüd lahti. Nii lihtne see ongi. Kui sa tunned hirmu või armukadedust, siis lihtsalt naerata. Ole õnnelik, et sellel Samskaaral, mis kogu selle aja oli sinu sisse talletatud, on nüüd võimalik sinust läbi minna.

Lihtsalt avane, lõdvesta oma süda, andesta, naera või tee, mis iganes sa tahad. Lihtsalt ära suru seda jälle alla. Muidugi on valus, kui see üles tuleb. See talletati valuga ning see vabaneb valuga. Sa pead otsustama, kas tahad endiselt ringi kõndida südant blokeeriva talletatud valuga, mis piirab su elu.

Alternatiiv on lasta sellel minna, kui seda on stimuleeritud. See teeb haiget ainult ühe minuti ja siis on see möödas. Niisiis, sul on valik. Kas sa tahad püüda muuta maailma, et see su Samskaarasid ei häiriks, või oled sa valmis puhastusprotsessi läbi tegema?

Ära otsusta midagi stimuleeritud blokeeringute põhjal. Õpi olema piisavalt keskmes, et saaksid lihtsalt vaadata, kuidas asjad üles kerkivad. Kui istud piisavalt sügavale enda sisse ja lõpetad võitluse talletatud energiamustritega, kerkivad nad pidevalt üles ja lähevad sinust läbi. Nad kerkivad üles päeva jooksul ning nad kerkivad üles isegi unes. Su süda harjub selle vabastamise ja puhastumise protsessiga. Lase sellel kõigel juhtuda. Tee see ära.

Ära töötle neid ükshaaval läbi, nii toimub puhastumine liiga aeglaselt. Jää selle kõige taga keskmesse ning lase neil minna. Just nagu füüsiline keha puhastab end bakteritest ja teistest välistest asjadest, nii puhastab sinu loomulik energiavoog sinu südame sinna talletatud mustritest. Su tasuks on süda, mis on alati avatud.

Enam pole mingit klappi. Sa elad armastuses ning see toidab ja tugevdab sind. See on avatud süda. Just selliseks ongi süda kui instrument loodud. Luba endal kogeda iga nooti, mida su süda mängida suudab. Kui sa lõdvestud ja end vabaks lased, siis on südame puhastumine imeline. Sea eesmärgiks kõrgeim seisund, mis sa ette kujutada suudad ning ära enam kõrvale vaata.

Kui sa komistad, siis tõuse uuesti püsti. Sel pole tähtsust. Juba ainuüksi fakt, et sa tahad energiavoo vabastamise protsessi läbi teha tähendab, et sa oled võimas. Sa jõuad sinna. Lihtsalt jätka vabaks laskmist.

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt ilmunud Michael A. Singeri raamatust "Köidikuist vabanenud hing".

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid