Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Mida iganes sa maikuus tegid, igal juhul oli see õige samm, sest sinu armuelus toimuvad positiivsed muutused. Saad selle, millest oled unistanud. Tähtede seis on sinu jaoks ülimalt soodne ning see aitab sul oma kavatsusi ja unistusi lihtsalt täide viia. Kui tundsid eelnevate kuude jooksul pettumust või rahulolematust, siis nüüd on see kõik läbi. Juuni toob sinu ellu armumist ja õnnetunnet.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Arvestades möödunud kuid, siis võib sinu jaoks tulla üllatusena see, et juuni on eriline kuu armastuses ka sinu jaoks. Sa saad lihtsalt vaadata ja imestada, kuidas sinu ellu ilmub romantika ja armastus. Sul ei ole vaja kahelda ega karta, et see pole tõsi. See kõik juhtub sinuga täiesti ilmsi, võta see lihtsalt vastu!

Ambur (23. november - 21. detsember)

Sinu jaoks saab juuni olema imeliste tunnete aeg. Eriti hästi tunned, kuidas muutused on sinu ellu jõudnud, peale 18. juunit. Sa võid kihluda, plaanida kokku kolimist, armuda kogu südamest või lihtsalt tunda, et oled lõpuks ometi selles unistuses elamas, millest oled varasemalt ainult mõelda julgenud.


Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid