Kohtumine võib toimuda ka rahulikult, ilma et tooks kaasa üllatusi. Kohtumine kaksikleegiga on alati justkui välgatus ning märk sellest, et oled oma vaimse arengu teel edasi jõudnud. See tee on jumaliku ühtsuse tee. Sinu kaksikleek on valmis tõstma enda vibratsioone läbi mõlema energiate ühinemise.

Kohtudes oma kaksikleegiga, kohtud sarnaste vibratsioonidega. Teie mõlema energiad lähevad kooskõlla. Energiate kooskõla tekitab võimsa resonantsi. Kujutle enda ja teise inimese energiaid tuleleekidena. Leekide ühinemisel tekib võimas ja kõrge valgussammas.

Mis hakkab juhtuma? Teie energiad tõusevad ning viivad teid uuele, kõrgemate vibratsioonidega energeetilisele tasemele. Teis mõlemas avalduvad seni varjatud anded ja võimed. Avaneb kõik, mis enne oli olemas vaid kujutlustes. Kõik vaimsed võimalused või omadused saavad teoks või lähevad täide.

Kaksikleegiga kohtudes tekib tunne, et hõljud kosmoses. Võid tunda, et oled selle inimesega üks tervik. Justkui ühineksid temaga ja lahustuksid temas. Võib tekkida hirm, et kaotad iseenda. Samas see innustab ning sa saavutad olemise ühtsuse ja täiuse.

Võid avastada, et teie elud on sarnased. Olete elanud samas majas, aga erinevatel korrustel. Olete käinud samas koolis, aga erinevates klassides, või muud imelikud ja müstilised kokkusattumused. Tekib tunne, et teid on kokku viinud kõrgemad jõud. Justkui keegi oleks võtnud käest ja viinud sind paika, et kohtuksid oma kaksikleekhingega. Võite mõelda sarnaseid mõtteid. Võite olla samas meeleolus isegi siis, kui olete teineteisest kaugel.

Avastate, et teile mõlemale meeldivad sarnased tegevused ning teil on ühised huvid. Võite töötada sarnasel ametialal. Teie vahel võib olla telepaatiline side.

Juhul kui kaksikleekhinged on mees ja naine, tekib kirg. Teievaheline lähedus on eriline. Te ei ole varem midagi sellist tundnud. Side on tugev, kirglik ja võimas. Olles kohtunud oma kaksikleegiga, võib juhtuda, et sa ei lepi enam kunagi kellegi teisega ega millegi vähemaga.

Kui kohtud oma kaksikleegiga ajal, kui sul on olemas kindel partner, ei tähenda see, et suhe kaksikleegiga hävitaks su praeguse elu. Võib-olla kunagi eelmises elus oli teie vahel kirg, praegu on hoopis muud õppetunnid ja ülesanded. Suhtu sellesse kohtumisse mõistvalt, arvesta teise inimese valikutega.

Kui tunned esmakohtumisel armastust esimesest silmapilgust, siis oled kohtunud oma kaksikleegiga. Kui suhet ei teki, siis on parem lasta teineteisel minna, mitte iga hinna eest hakata seda looma. Oluline on, et kohtusite ja energiad ühinesid. Suhtu sellesse kohtumisse nagu jumalikku akti. Kaksikleegiga kohtumine taastab su ühtsuse ja kildudeks jagunenud harmoonia. Harmoonia taasühinemisel realiseerub su vaimne potentsiaal. Ole tänulik kõigele, mis toimus. Ära oota, et kohtumisel pead midagi saama. Ära loo ootusi. Luhtunud ootused tekitavad pettumust ja valu.

Kuidas tunda ära, et kohtusid kaksikleegiga?

1) kohtumine on juhuslik. Kohtumisele tagasi vaadates mõistad, et kohtumine oli erinevate, planeerimata ja ootamatute sündmuste kokkulangemine;

2) tekib tunne, justkui oleksite varem kohtunud;

3) tekib tunne, et olete seotud;

4) keha läbiks justkui elekter, tekib sõnulseletamatu tunne;

5) tekib tunne, justkui varem ei olekski elanud. Alles nüüd kõik algab;

6) tekib sügav ühinemise tunne;

7) olete lahutamatud;

8) vaadates teineteisele silma, kaovad aeg ja ruum. Mitte millelgi ei ole tähtsust;

9) barjäärid puuduvad;

10) võite omavahel lõpmatuseni rääkida;

11) tahate mõlemad olla inimkonna teenistuses;

12) tunnete, et teie suhe on püha;

13) soovite teineteisele anda, ootamata midagi vastu;

14) olete tänulik, andestate ja võtate kõik tingimusteta armastusega vastu;

15) suhtel puuduvad piirid. Mõistate, et olete justkui alati koos olnud;

16) puudub soov omavahel konkureerida. Puudub soov teineteise suhteid kontrollida. Te ei oma teineteist;

17) teie eesmärgid on sarnased;

18) olete innustunud;

19) olete loominguline;

20) täiendate teineteist;

21) usaldate teineteist ja võtate teineteist nii, nagu olete;

22) seksuaalne lähedus on püha akt, millega väljendate oma armastust;

23) silma vaadates näed seal iseennast;

24) tunned, et oled täiuslik.

Teie elus toimuvad imelikud, imelised asjad ja sündmused. Jääd mõtlema, et see kõik on hullumeelsus.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid