Nädala energiaid esindavad mõõkade kuninganna ja mõõkade äss. Nüüd peaks nii mõneski teemas ja elu aspektis saabuma selgus. See võib tähendada nii ebamääraste olukordade ära vajumist, kui ka valusaid taipamisi, mis lasevad tõde näha. Igal juhul saabub sinu ellu teadmine, mida sa tahad ja mida mitte. Nüüd on vaja ainult julgus kokku võtta ja oma nägemusi ellu viima asuda. Karta ega kahetseda ei ole midagi. Usalda oma sisetunnet ja sa ei saa eksida.

Armastuse ja suhete osas on oodata taipamisi, mis ei lase enam vanamoodi edasi minna. Kui sa tunned, et sind häirib midagi, siis ole julge ja räägi sellest oma partneriga. Ära suru alla neid teemasid, mis hinges kripeldavad, lihtsalt seetõttu, et sa ei taha tühjast tüli teha. Võta seda kui võimalust, mis laseb valusad sõlmpunktid lahti arutada ning teadlikumalt ja ausamalt koos või eraldi edasi minna. Olles enda vastu aus, saad sa liikuda parema ja rahuldust pakkuvama suhte juurde.

Tööalaselt oled sel nädalal konkreetne ning soovid, et asjad saaks tehtud. Sul on oma kindel nägemus, kuidas, miks ja millal midagi teha. Võib olla, et kasutad nüüd mingit täiesti uut lähenemist. Igal juhul ei suuda sind praegu keegi takistada. Tööalaste suhete kohalt võib ette tulla pisut jahedamat õhkkonda, sest mitte kõik ei ole samal lainel kui sina. Ära ärritu ega vihasta, vaid selgita oma nägemust austades ka teiste tundeid ja arvamusi.

Tervise osas peaksid nüüd pöörama tähelepanu sellele, et sa ei suruks oma emotsioone alla. See ainult korjab pingeid ja tekitab stressi. Kokkuvõttena võid aga oma pahameele ka välja pahvatada ning veelgi enam vastakaid tundeid tekitada. Vali hoolega millal ja kellega arutad oma probleeme. Praegu on väga kasulikud jalutuskäigud, jooksine, rattasõit ehk siis kõik, kus saad liikuda ja tunnetada, kuidas kevadised värsked õhuvood viivad sinu juurest eemale rasked tunded ja annavad sulle positiivset energiat ja häid mõtteid.

NÄDALA TAROSKOOP 23.-29.05

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide paaž. Praegu tunned, et sinus on palju energiat ja see võimaldab sul tegutseda aktiivselt ning omandada uusi kogemusi. Kuna soovid, et kõik toimuks kiiresti, tõhusalt ja tulemusrikkalt, siis võib suhtlemine kaaslastega kohati pingestuda, kuna mõned ei ole sinuga samal lainel. See ei tähenda, et peaksid oma eesmärkidest loobuma, kuid natuke mängulisemalt ja vabamalt tasuks ellu suhtuda küll.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaart on sauade neli. Sinu elus on saabunud faas, kus soovid elu nautida ning kogeda mõnusat äraolemist. Ees on ootamas põnevat seltskondlikku läbikäimist ja sündmusi, mis toovad sulle rõõmu ja rahulolu. Oled praegu väga avatud ka uutele huvitavatele ideedele ning võid hakata tegema nii eraelulisi kui tööalaseid plaane.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuus. Nüüd hakkavad asjad sinu jaoks liikuma positiivses suunas. Kui varasemalt tundsid, et oled ummikus või pead ebameeldivustega silmitsi seisma, siis nüüd lõpuks tunned, et asjad hakkavad tasapisi paranema. Muutused ei tule küll üleöö, kuid samm sammult liigud eemale sellest, mis on sulle meelehärmi valmistanud. Võimalikud on ka reisimised, mis sulle vaheldust pakuvad ja meeleolu tõstavad.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaart on narr. Oled spontaanne ja avatud uutele kogemustele. Suudad mängleva kergusega hakkama saada kõigega, mida elu su teele toob. Sa ei lase end liigselt mõjutada ei elu positiivsetest ega negatiivsetest aspektidest, vaid keskendud käesolevale hetkele ja iseenda tõele.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku saatuseratas. Oled nüüd olukorras, kus pead tegema valikuid ja vastu võtma õigeid otsuseid. Ainult nii saad oma saatuseratast panna pöörlema positiivses suunas. Kaalu hoolega oma samme, vajadusel võta endale järele mõtlemiseks ja aru pidamiseks aega. Oma otsuste langetamisel pead toetuma mineviku kogemustele.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kuningas. Nüüd on sinu jaoks saabunud aeg, kus teed tööd ja näed vaeva. Oled oma eesmärkidele täielikult pühendunud, kuid selleks, et sa ei põleks läbi ja et sinu elus oleks ka veidi vaheldust, luba endale piisavalt puhkust ja lõbustusi. Ole avatud ja ära karda ka pisut riskida, sest julgete päralt on maailm.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaart on sauade kümme. Sa kannad oma õlgadel koormat, mille raskus võtab enamuse sinu tähelepanust endale ning ei lase sul maailma täiesti adekvaatselt hinnata. Leia võimalus sulle murettegevast situatsioonist kaugeneda või aeg maha võtta, et taas mõista, mis on reaalne olukord, millised on sinu võimalused ja kus sa hetkel seisad.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate äss. Praegu on sinu jaoks tugevalt esiplaanil emotsioonid. Tegeled eelkõige armastuse teemaga, seda selle kõigis vormides. Kui oled end varasemalt pisut hooletusse jätnud ja tunnete teema on olnud päevakorrast maas, siis nüüd tunned, kuidas oled taas enda avamas universumi poolt pakutud headele emotsioonidele ja südant soojusega täitvatele tunnetele.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku tugevus. Tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma, sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade paaž. Peaksid alustama uut lehekülge oma elus. Kui oled olnud mõne aspektiga rahulolematu, siis just nüüd on saabunud õige aeg teha muutusi. Sulle ulatatakse ka väljastpoolt abikäsi - saad enda jaoks huvitavat informatsiooni, mis lihtsustab sul edasiliikumist ja valikute tegemist. Tunned, kuidas on hakanud toimuma positiivsed arengud ning see süstib sinusse optimismi ja teotahet.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaart on karikate kümme. Oled kantud positiivsest ellusuhtumisest ja heast meeleolust. Sa oled lõpuks tagasi saanud oma hingerahu ja muretuse ning suudad nautida isegi argiseid tegevusi. Sel nädalal võivad sind oodata ees ka põnevad kohtumised, seiklusi pakkuvad väljasõidud ja uued kontaktid, mis toovad kasu nii töö- kui eraelulises plaanis.

Imelist nädalat!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid