Veevalaja toob pinnale kõik tunded, ka need, mida soovid hoolikalt maailma eest varjata. Lihtne on vajuda enesehaletsusse ja tunda, et terve maailm on justkui sinu vastu. Ei tasuks selle emotsiooniga liigselt kaasa minna, sest tegelikult on sinu ümber nii toetavaid inimesi kui ka võimalusi, millest kinni haarates saad nii ennast paremini tunda kui terveneda.

Valmis tuleb olla ka ootamatusteks ja üllatusteks, sest inimesed kipuvad käituma veidi ebaharilikult. Intuitsioon on tugevnenud ja võib esineda ettekuulutuslikke unenägusid ning selgeltnägemist. Seega on suurepärane aeg ennustamiseks ning maagiliste toimingute sooritamiseks.

Suhete osas tasuks olla kannatlik. Kui sa tunned, et sind ümbritsevad inimesed ei käitu nii nagu sa ootad, siis mõtle enne järele kui reageerid. Ehk on selles mingi märk sulle või ehk peaksid olema paindlikum või püüdma näha teiste vaatenurka. Mässumeelsus, trots ja oma alateadlike hirmude pealt hoiakute võtmine ei aita sind kuidagi edasi. Ehk ainult aitab näha neid kitsaskohti, millega peaksid oma elus tegelema.

Tööalaselt edenevad hästi need ettevõtmised, mida tehakse meeskonnana. Ka eksperimentaalsed ja loomingulised asjad sujuvad edukalt ja võivad tuua kaasa uudseid lahendusi.

Tervise osas tasub olla tähelepanelik närvisüsteemi ja vereringet puudutavate teemade suhtes. Esineda võib probleeme ka vererõhuga.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid