Nädala kaartideks on mõõkade seitse ja sauade seitse. Ees on ootamas aeg, kus inimestes kerkivad esile need teemad, millega seoses on neil omandamata õppetund. Võid tunda, et liiguksid justkui Ameerika mägedel, kus emotsioonid käivad üles ja alla. Tunned, kuidas kohati koguneb emotsioone nii palju, et neid on keeruline vaos hoida ning pole ime kui kaotadki enesevalitsuse. Või siis saad kõrvalt jälgida, kuidas sinu poolt öeldud sõnad või tehtud teod mõjutavad ümbritsevaid nii, et õhkkond muutub äärmiselt pingeliseks. Siinkohal pead endale meenutama, et sa saad tõesti ainult iseenda tundeid ja reageeringuid kontrollida. Katsu enne mõelda, kui midagi ütled või kellelegi vastad. Jää oma seisukohtadele kindlaks, kui tunned, et sul on õigus, kuid selle väljendamisel ole leebe ja viisakas.

Armastuse ja suhete osas ei ole just kõige lihtsam ja ladusam nädal. Inimesed kipuvad oma tõelisi tundeid varjama, teistega manipuleerima ja asju üle dramatiseerima. Ära lase end ego mängudesse kaasa tõmmata, olgu need siis kellegi teise või sinu enda omad. Võib esineda konflikte, milles mõlemad partnerid kipuvad teises süüdlast nägema. Võib tekkida ka olukord, kus suhte vahel on kolmas inimene ning sellest tuleneb veelgi enam segadust ja lisapinget. Kõige lihtsamal juhul on inimesed lihtsalt oma tunnetes ka iseenda vastu ebaausad ja ei tunnista seda, mida tõeliselt mõtlevad ja tunnevad.

Tööasjade osas võib olla midagi, mille selgumist sa alles ootad ning mis muudab su seetõttu närviliseks või ebakindlaks. Tunned, et pead justkui võitlema selle pärast, et hoida oma positsiooni. Hoia silmad lahti, et sind ei tõmmataks kaasa mõnda kahtlasse tehingusse või ei üritataks anda sulle lisaülesandeid, ilma lisatasu maksmata.

Tervise osas tasub olla tähelepanelik. Praegu on võimalikud nii füüsilised kui ka vaimsed kaebused. Paljud tervisehäired ja haigused on otseses sõltuvuses sinu vaimsest tasakaalust ja tugevusest. Seega, lisaks sellele, et hoolitsed enda eest füüsilises plaanis, tuleb nüüd ka teadlikult strssi ja ärevust maandada. Võid tunda peavalu, pinget või valusid südamepiirkonnas, suurenenud või vähenenud söögiisu. Esimese asjana alusta alati sellest, et vaatad üle oma uskumused ja emotsioonid ning tegeled nendega. Kui kaebused ei leevene, siis loomulikult tuleks pöörduda ka arsti või terapeudi poole.

NÄDALA TAROSKOOP 24.-30.01

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade kuus. Nüüd saad tunda edu ja võidurõõmu. Sinu eesmärgid täituvad ning sa tunned, et panustatud aeg ja energia ei ole maha visatud, vaid on end kuhjaga ära tasunud. Ära nüüd peatu, vaid jätka ikka samas vaimus. Sellega kindlustad, et sinu eesmärgid jäävad pikaks ajaks püsima.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaart on karikate kuningas. Pühendud nüüd rohkem teemadele, mis mõjutavad su hinge ja südant. Hindad oma lähedasi ja pereliikmeid ning näitad neile seda julgesti välja. Soovid, et koos veedetud aeg oleks kvaliteetne ja pakuks meenutamisrõõmu ka tulevikus. Naudid kunsti, kirjandust ja häid filme.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade kümme. Nüüd pead valmis olema selleks, et astud uude eluetappi. Tõmbad oma minevikule kogu mõistuse jõudu kokku võttes kriipsu alla ja jätad selja taha tuttavad olud. Pisut ebakindlust, mida alguses võid tunda, on loomulik,

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab kohtupäev. Nüüd on saabunud aeg vabastada end kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Kui sul on negatiivseid mõttemustreid, mõni halb harjumus, millest soovid vabaneda või sassis suhted, siis just nüüd on hea aeg, et nendega tegeleda. Aeg on soodne, et vabaneda mineviku taagast ja alustada kerge südamega puhtalt lehelt.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaart on sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Praegu toetavad sind ka sinu intuitsioon ja universum, mis saadab sinu teele märke, mida sul tuleb vaid tähele panna. Võta endale aega, tunneta ja jälgi, nii teed enda jaoks õiged valikud.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide kaks. Sinu elus on oluline tasakaal. Kui kaldud ühte või teise äärmusse, siis leiad end peagi kimbatusest. Kui tunned, et sinu meel on hõivatud liiga paljude asjadega või oled klammerdunud ühe kindla asja külge, siis peatu hetkeks ja mõtle, mida selline olukord sinu elus kaasa toob. Ehk on aeg lasta mõnel asjal minna või millelgi hoopis tulla, et sinu elu täiustada?

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide rüütel. Oled nüüd valmis panustama 100%, et saavutada endale seatud eesmärke. Suudad end sundida ületama suuri takistusi, kuid ära unusta, et hambad risti elust läbi surudes jääb sinu päevadest välja lõbu, mängurõõm ja üllatused. Katsu olla pisut paindlikum ja leida viise, kuidas kogu protsessi ka nautida.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaart on sauade üheksa. Ükskõik, milliste raskustega sa oled pidanud lähiminevikus kokku puutuma, nüüd oled sa igatahes valmis edasiliikumiseks. Sa oled tänu omandatud kogemustele sisemiselt tugev ja haavamatu ning oskad ennast vajadusel maksma panna ning kaitsta võimalike rünnakute eest. Katsu vältida vaid tontide nägemist seal, kus neid ei ole.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab keisrinna. Nüüd tegeled oma keha ja vaimu vajaduste eest hoolitsemisega. Kuula oma keha, sest just nii saad kõige paremini aimu, millest sa oled puudust tundnud. Nüüd on aeg tegutseda ja lubada oma ellu õrnust, harmooniat, seiklusi, armastust ja teisi häid tundeid, mis vahepeal pole sinu elus just esiplaanil olnud.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade üheksa. Sinu elus on mingi ärevus ja mure. Ära lase sel üle pea kasvada, vaid katsu vaadata lähemalt, mis on selliste ebameeldivate tunnete põhjustajaks. Pea alati meeles, et sa ei saa küll kontrollida elu käike või teiste inimeste tegusid, kuid sul on alati võimalik valida, kuidas neile reageerida. Vaata üle oma suhtumine ja leia alati kõiges midagi positiivset.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kuninganna. Oled nüüd rohkem kui tavaliselt ühenduses oma sisemaailma ja unistustega. Tegeled oma potentsiaali avastamisega ja sisemise tarkuse kasvatamisega. Sind tõmbavad eriliselt müstika ja salateadused. Eriti hea aeg neile, kes tegelevad kunsti, muusika või esoteerikaga.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaart on sauade kuus. Sind ootavad ees head ajad. Isegi kui oled sunnitud raskustega rinda pistma, siis suudad ka kõige keerukamad takistused ületada. Nüüd ilmutavad end sinu töö tulemused. Võid saada tööalase tunnustuse osaliseks või siis hakkavad asjad laabuma jõudsalt positiivses suunas sinu eraelu ja armuasjade osas.

Imelist nädalat!

Vaata ka: ALKEEMIA TAROSKOOP 2022. Saadaval nii kirjastuse Pilgrim veebipoes, kui raamatukauplustes.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid