Kui sa vajad raha, siis on see sinu sees olev väga tugev tunne ning loomulikult tõmbad sa sellisel juhul tänu külgetõmbeseadusele ligi üha rohkem raha vajamist.

Ma võin rääkida kogemustest rahaga, kuna vahetult enne Saladuse avastamist rääkisid mu raamatupidajad mulle, et minu firmat on tabanud kõva kahjum ja kolme kuu pärast oleks see ettevõte juba ajalugu. Pärast kümmet aastat ränka tööd oli mu firma käest libisemas. Ja mida enam ma firma päästmiseks raha vajasin, seda hullemaks asjad läksid. Tundus, et väljapääsu pole.

Siis aga avastasin ma Saladuse ja kõik minu elus - kaasa arvatud minu firma olukord - muutus täielikult, kuna ma muutsin oma mõtteviisi. Samal ajal kui raamatupidajad muretsesid numbrite pärast ja keskendusid sellele, hoidsin mina oma tähelepanu keskendunud küllusel ja heaolul. Ma teadsin iga keharakuga, et Universum kannab kõige eest hoolt, ja seda ta ka tegi. Ta tegi seda viisil, mida ma ei oleks osanud ettegi kujutada. Muidugi olid mulgi oma kahtlushetked; kui aga kahtlus tuli, suunasin kohe mõtted soovitud lõpptulemusele. Ma tänasin selle eest, ma tundsin sellest rõõmu ja ma uskusin!

Ma tahan teile avaldada Saladuse saladuse. Otsetee ükskõik mille soovituni siin elus: OLE õnnelik ja TUNNE õnnetunnet just nüüd ja praegu!

See on kiireim viis tuua oma ellu raha või mida iganes sa parasjagu soovid. Keskendu õnne- ja rõõmutunnete Universumisse kiirgamisele. Seda tehes meelitad enda juurde kõike seda, mis tekitab sinus rõõmu ja õnne, ja mitte ainult rahalist küllust, vaid kõike, mida soovid. Sa pead signaali välja saatma, et see tooks sulle tagasi kõike seda, mida tahad. Kiirates neid õnnetundeid, saadetakse need sulle tagasi sinu elupiltide ja -kogemustena. Külgetõmbeseadus peegeldab su sisemised mõtted ja tunded sulle sinu eluna tagasi.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid