Kaksikutele omaselt toob see täiskuu aeg nähtavale vastandid ja paradoksid, luues kriisi ja samas avab seeläbi ka uue ja helgema perspektiivi. Nii nagu Kaksikute märgil on kaks teineteisest diametraalselt erinevat poolust, nii kajastub see ka seekordses Täiskuu energias. Füüsilises, materiaalses maailmas on see nähtav kasvõi seeläbi, et aasta pikimad ööd pole mitte kõige pimedamad, nagu võiks eeldada, vaid otse vastupidi, detsembrikuu kõige valgemad, Täiskuu poolt valgustatud. Sama võib kehtida ka vaimses dimensioonis, kus aegunud eluviisid ja suhtumised lõpetavad lõplikult toimimise ja küpsenud lahkuminekud, kriisid või stress toovad kaasa kiired ja äkilised muutused ning ärkamise uuele teadvusetasemele.

Kõik teemad, mis detsembri alguses kuuloomise ja varjutusega esile kerkisid, saavad nüüd täiel määral ja igast küljest nähtavaks, võimaldades meil asju selgelt näha, teadvustada ja mõista. Läbi vaatenurga avardumise suudame näha rohkem ja teistsuguseid võimalusi ning lahendusi kui varem. Üleüldise ülepinge ja stressi taustal võib see luua üsnagi ootamatult hoopis uue ja positiivsema meelelaadi.

Kasuta seda täiskuu energiat, et avardada oma meeli ja vaadata asju laiemast ja helgemast vaatenurgast. Hoia lihtsalt meeled avatuna ja usalda seda, mis nähtavale ilmub. Lahenduste otsijad need selle täiskuu valguses ka leiavad.

Kuna see on 2021 aasta viimane täiskuu, siis on nüüd hea aeg teha kokkuvõtted sel aastal kogetust ja ilmnenust ning loobuda kõigest, mida uude aastasse enam kaasas võtta ei soovi. Mineviku harjumustest, mõttemustritest ja hoiakutest, mis ei lase end vabalt tunda ja oma tõelist mina väljendada, võib ja saab nüüd lahti lasta. On hea aeg teadvustada mineviku õppetunde ja võtta vastu tarkus ning vägi, mis tänu kogetule ja läbielatule omandatud. Lastes möödunul minna, saab nüüd pöörduda näoga tuleviku ja eesseisvate uute võimaluste poole.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid