Nädala kaartideks on müntide kümme ja mõõkade kaheksa. Sinu elus on kõik võimalik, kui sa ise seda usud. Enne ei saa ükski ime end ilmutada, kui sa ei ole andnud endale luba imedesse uskuda. Sul on võimalus jõuda edasi tööalaselt, saavutada paremat rahalist olukorda, luua uusi suurepäraseid suhteid, tervendada juba olemasolevaid suhteid, kui sa usud, et oled väärt parimat ning et sinu elus juhtuvadki head asjad. Kui oled kinni mineviku haavades, ebaõnnes ja piirangutes, siis sulged ise positiivse jaoks silmad, mis soovib saabuda. See, et sa valid elu usaldamise, ei tähenda, et sa ei koge kunagi ebaedu. See tähendab, et sa lased elul juhtida end läbi õpetlike situatsioonide hetkede juurde, mis sind toetavad, rõõmustavad ja lasevad sul areneda. Kui sa hoiad südame avatuna ja elad kogu hingest, siis saad kogeda kõige suuremat rõõmu, naudingut ja rahulolu.

Suhete osas ootab sind ees aeg, kus toimuvad üsna olulised arengud tulevikku silmas pidades. Võid tunda, et soovid oma partneriga mõnel olulisel teemal, mis on juba pikemalt hingel olnud, vestelda või arutada selgeks mõni teema, mis on teid takistanud edasi liikumast. Hoia meeles, et sinu enda võimuses on oma elu muuta ja suhet kujundada. Kui sa ise tead, mida sa tahad ja julged otsuseid vastu võtta, siis saad liikuda oma unistuste suunas.

Töö- ja rahaasjade osas on nüüd aeg muuta oma uskumusi. Kui oled olnud veendunud, et sind saadab aina ebaõnn või et mingeid olukordi, mis sind häirivad, ei saa muuta, siis nüüd alusta sellest, et muudad oma mõtteid. Hakka uskuma, et elu on sinu poolt. Kui sa ei saa muuta olukorda, milles sa oled, siis muuda oma mõtteid. Leia võimalus näha hetkeolukorda kasvõi neutraalsena, kui sa ei suuda kohe midagi positiivset leida. Alusta kasvõi mõnest väiksest sammust. Samamoodi saad hakata ka oma rahalist olukorda parandama. Alusta selles, et vaatad üle oma väljaminekud ja proovid kusagilt kulusid kokku hoida.

Tervise osas pead nüüd oma pilgu sissepoole pöörama. Oluline on leida sisemine rahu ja õppida säilitama tasakaalu ja kohalolu ka keerulistes olukordades. Ümbritsev maailm pakub sulle stressirohkeid hetki ja sinu ülesandeks on õppida tormisel merel rahulikuks jääma. Mida tugevam on sinu vaimne tervis ja mida suurem on teadlikkus, seda seda paremini suudad vältida füüsilise tervise probleeme.

NÄDALA ÜLEVAADE 25.10 - 31.10

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide kolm. Nüüd tuleb sul meeles pidada, et kui soovid olla edukas ja takistusteta edasi liikuda, siis pead olema nõus tegema koostööd ning vajadusel minema ka kompromissile. Praegu tasub hoolikalt pisidetailidele tähelepanu pöörata, sest kui väikesed asjad sinu elus on korras, siis laabuvad ka suuremad ja olulisemad teemad ladusamalt.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide paaž. Nüüd avaneb sinu jaoks põnev võimalus, mis laseb sul oma plaane ja unistusi hakata ellu viima. Eelkõige on tegu töö- ja rahaasjadega seonduvaga. Võid selle käigus õppida juurde kasulikke nippe ja tehnikaid, millele toetudes saad ka tulevikus edukalt toimetada.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab. Nüüd on uksed sinu jaoks avatud, kasuta seda võimalust.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide kuningas. Praegu on hea aeg selleks, et langetada töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide äss. Nüüd on sinu elus esiplaanil töö ja rahaga seotud teemad. Tegutsemist on palju, kuid sinu panus saab ka tõeliselt vääriliselt tasutud. Lisaks hindamatutele kogemustele ja tulevikuks olulistele suhetele saad sa ka arvestatavat majanduslikku kasu, mis annab sulle tuleviku osas kindlama tunde.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade äss. Nüüd on saabunud aeg, kus suudad kõik sinu teele ette kerkivad probleemid selge ja terava mõistuse abil lahendada. Sul on võimalik murda end ka raskematest katsumustest läbi ning jõuda pinnale, kus saad end rahulikult ja kindlalt tunda.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on karikate viis. Nüüd oled sentimentaalsem ja melanhoolsem kui tavaliselt. Keskendud pigem sellele, mis su elus ei ole hetkel tasakaalus ja harmoonias. Ära lase end hingepiinadel liigselt närida, vaid leia üles tänases päevas rõõm ja ilu, mis sind taas positiivsele lainele viiksid.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kuninganna. Tegeled praegu aktiivselt oma elus ümberkorralduste tegemisega ja uute eesmärkide paika seadmisega. Suunad suurema osa oma energiast töösse ja kodu materiaalsema poole eest hoolitsemisse. Oled optimistlik ja keskendud positiivsele, mis sinu elus on. Kõik see muudab praeguse aja sinu jaoks rõõmsaks, tegusaks ja suurepäraseid tulemusi toovaks.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on müntide üheksa. Oled nüüd piisavalt kindlustatud ja rahulik. Sinu turvalisusesoov aga hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Imelist nädalat!

Vaata lisaks ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2022

Loe, millised muutused ootavad Sinu tähemärki aastal 2022 ees tervise, külluse ja armastuse teemal. Rikkalik ülevaade igale tähemärgile ilmub lugejate soovil paberkandjal juba teist korda.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid