Mina usun, et koos unistamine on kaunis meeleline tegevus. Unistused saavad täide minna nagunii ainult siis, kui need on kooskõlas meie hingeliste vajadustega. Unistused, mis ei ole kooskõlas südame teega, on tahtmistest tekitatud fantaasiad ning nendest tõepoolest ei tasu valju häälega rääkida, kuna fantaasiad ei täitu samamoodi, nagu unistused seda teevad.

Unistuste täitumisel kulgetakse läbi voolamise. Sünkroonsuse.

Fantaasiate täitmiseks tuleb marssida läbi toore jõu, sageli ennast ja teisi kahjustavalt.

Kõige kurvem on aga see, kui inimesed üldse ei unista või ei oska seda teha. Siis kipuvad nad võtma teiste unistusi enda omade pähe, millest saavad fantaasiad ja mille täitmiseks tallatakse teistest üle. Näiteks varastatakse kellegi looming või äriidee.

Pea meeles, et unistada tasub ainult koos selle inimesega, kelle seltskonnas sa tohid valjusti mõelda, kes oskab sinuga koos unistada ja kellel on oma unistused. See, kes pelgalt kuulab sinu unistusi, aga endal unistused puuduvad, võib plaanida su unistused enda omaks teha ja sinu ideed enda tarbeks kasutusele võtta.

Elu on mulle õpetanud, kuidas universumi poole kummardades unistused ei täitu. Unistused tuleb ise täita. Täistabamus saabub siis kui eesmärk kohtab oma võimalust.

Täitub alati see, mis on hingetee.

Autor: Ilona Karula

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid