Nädala kaartideks on müntide neli ja sauade kaks. Nüüd on aeg tegeleda oma elus tasakaalu saavutamisega. Hoiad kohati liigselt kinni teemadest, mis on sinu jaoks minevikus olulised või vajalikud olnud, kuid mis enam ammu sind ei teeni. Ära karda anda vabaks, sest ainult nii saad sa avada uutele võimalustele tee enda juurde. Leia endas julgus järgida oma südame häält ja intuitsiooni. Ära suru oma tundeid maha, vaid oska märgata esilekerkivaid emotsioone ja tee neist iseenda jaoks vajalikud järeldused.

Suhete osas tasub nüüd olla ausam ja pigem julgemini jagada oma emotsioone. Kui hoiad oma mõtted ja tunded endale, ei näita välja oma tõelist olemust või üritad pidevalt kellelegi meele järgi olla, siis on sul väga keeruline kogu hingest elada. Mida julgemalt sa oma tõelist palet näitad ning mida ehedam oled, seda kergem on sul lõppkokkuvõttes ka inimestega suhelda.

Tööalaselt on sul hetkel võimalus oma olukorda parandada, kui suudad enda jaoks selgeks mõelda, mis on see, millega sa rahul ei ole ja mille osas soovid muutust. Kui tunned, et teed midagi enda jaoks ebameeldivat, siis on praegu sobiv aeg, et muuta oma tegevusala või kui see ei ole võimalik, siis vähemalt leida enda jaoks võimalus asju pisut uue nurga alt vaadata.

Tervise osas tasub nüüd alustada tervisliku eluviisi praktiseerimisega, kus jälgid eelkõige oma keha vajadusi. Tunnista kõigepealt endale tõde, ehk vaata üle, mis on sinu elus sellist, mis tegelikult sulle ei sobi. See võib olla midagi, mis puudutab sinu toitumist, liikumisharjumusi või ka unerütmi. Alusta sammhaaval. Ei ole vaja muuta kõike ühekorraga, piisab kui viid sisse uued positiivsed harjumused ja loobud tasapisi neist, mis sinu kehale ega vaimule kasulikud ei ole.

NÄDALA ÜLEVAADE 20.09 - 26.09

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku keeruliste olukordadega. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ning ära lase endaga mingil juhul manipuleerida.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide rüütel. Nüüd on sinu jaoks saabunud aeg, kus teed tööd ja näed vaeva. Oled oma eesmärkidele täielikult pühendunud, kuid selleks, et sa ei põleks läbi ja et sinu elus oleks ka veidi vaheldust, luba endale piisavalt puhkust ja lõbustusi. Ole avatud ja ära karda ka pisut riskida, sest julgete päralt on maailm.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku kaarik. On hea aeg oma elus muutuste tegemiseks. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama uuendusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuningas. Peaksid nüüd hoogu pisut maha võtma, sest energiad liiguvad kiirelt ja panevad sindki käituma väga sirgjooneliselt, otsekoheselt ja kohati ka rutakalt. Enne, kui ütled välja oma mõtteid või väljendad tundeid, katsu leida viis, kuidas teha seda veidi leebemas ja pehmemas vormis. Nii saavutad hoopis paremaid tulemusi ning ka sinu suhted lähedastega jäävad endiselt heaks.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate kolm. Sind ootavad ees rõõmsad ajad, kus on palju suhtlemist inimestega, kes jagavad sinuga ühiseid vaateid ja väärtushinnanguid. Saad oma mõtted igapäevamuredest eemale ning see mõjub sulle igati värskendavalt ning uut inspiratsiooni ja teotahet andvalt.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on sauade paaž. Sinu ellu saabub nüüd positiivne impulss, mis laseb sul näha, et elus on nii mõndagi head. Kui soovid, siis saad oma elus ette võtta olulisi muutusi, et murda välja rutiinist ja alustada uut lehekülge oma elus. Ole avatud ja ära lase meeleolul langeda, nii võid sel nädalal väga positiivse üllatuse osaliseks saada.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kümme. Ees on ootamas hea aeg, kus eesmärgid ja unistused täituvad. Eriti sobiv on periood pere, lähedaste ja sõpradega suhtlemiseks ning suhete parandamiseks. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Ka romantika ja armastuse osas toob nädal häid uudiseid.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kaks. Sinu elus on praegu olulisel kohal tasakaalu leidmine. Pead suutma hoida kindlad piirid oma töö ja eraelu vahel. Samuti on oluline, et sa viiksid oma mõtted ja teod omavahel harmooniasse. Sa pead tegema oma elus korrektuure, kui soovid muutusi paremuse poole. Kui tunned, et sul on millestki puudu, siis tee sellele oma elus ruumi, sest vastasel korral see ei saabugi.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate viis. Sinu elu on täpselt selline, milliseks sa ise selle mõtled. Kui suunad oma fookuse kõigele heale ja oled tänulik, siis tõmbad sellega veelgi enam positiivsust ja rõõmu ligi. Usu, et sul läheb hästi ja sa näed, kuidas kõik sinu elus liigubki paremuse poole.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Imelist nädalat!

Vaata lisaks ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2022

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid