Kaljukits

Armastus. Suhete osas otsid sel kuul ennekõike vaimset ja hingelist sobivust. Sul on hea koos kaaslasega, kes suudab sind naerma ajada ja kelle seltsis võid ka vaikida, ilma et see kummaski ebamugavustunnet põhjustaks. Hindad rahulikku õhkkonda, intiimsust ja lähedust. Oled mõnes mõttes isegi seltskondlikust suhtlemisest tagasi tõmbunud ja ihkad õdusaid õhtuid kallima seltsis.

Küllus. Tööalaselt puutud nüüd kokku nii mõnegi rutiinse ja tülika kohustusega, kuid hea uudis on see, et need viivad sind millegi sellise juurde, mis toob sulle tööalast edu, arengut ja uusi kogemusi. Seega, mida vabamalt ja stressi langemata suudad igapäevaste ülesan-netega hakkama saada, seda tõenäolisemalt märkad ka sellega kaasnevaid häid võimalusi.

Tervis. Sinu enesetunne ei ole võib-olla nii hea, kui tahaksid, kuid sa ei saa ka väga kurta. Üht-teist võiksid küll ära teha ja midagi muuta, et enda eest paremini hoolitseda - väldi riskantseid spordialasid, pea piiri maiustuste ja pisikeste pahedega ning luba endale piisavalt ööund. Kipud ka muretsema pisut rohkem kui tarvis.

Veevalaja

Armastus. Südameasjades pead nüüd silmad lahti hoidma ja tähelepanelik olema. Elu viib sind kokku hingesugulasega seal, kus sa ei oskagi oodata. Lase end elul üllatada ja usu positiivsetesse muutustesse, sest need saabuvad üsna pea. Ole võimalikult eelarvamustevaba ja avatud, nii eemaldad blokeeringud, mis ei ole lasknud sinu ellu seda, mida tegelikult oled oodanud. Kui oled suhtes, siis on nüüd võimalus oma armuelu parandamiseks ja uuele tasandile viimiseks.

Küllus. Töö võib sinu ellu tuua mõningast segadust kas uute ja sinu jaoks tundmatute ülesannete näol või tunned, et pead millegi pärast eriliselt pingutama, et ülemuse heakskiitu pälvida. Kõige mõistlikum on see, et jääd ikkagi iseendaks ja säilitad rahu, nii lahenevad ka keerukaimad olukorrad. Ka raha osas kipud hetkel muretsema, kuna sissetulekud ei rahulda sind ning väljaminekuid kipub olema rohkem kui tavaliselt.

Tervis. Enesetunne on hea siis, kui suudad leida enda jaoks kuldse kesktee, kus on rahul nii sinu keha kui hing. Valikuid tuleb praegu teha väga teadlikult ja suurt tähelepanu tuleb pöörata oma keha poolt saadetavatele märkidele. See aitab ära hoida võimaliku tervisehäda ning lubab sul elada kooskõlas universumi rütmidega.

Kalad

Armastus. Südameasjade osas ootavad sind nüüd ees head ajad. Oled suutnud oma südame avada ning tänu sellele koged elumuutvaid emotsioone. Praegune aeg võib sinu olemasolevasse suhtesse tuua uusi tuuli või saabub su ellu hoopis keegi suurepärane inimene, kelles leiad lausa oma hingesugulase. Igal juhul saad nautida suuri tundeid ja hinge täitvat armastust.

Küllus. Töö osas antakse sulle sel kuul vabamad käed. Saad paljuski kaasa rääkida ning olla otsustajaks olulistes küsimustes. Kasuta nüüd kindlasti võimalust, et oma mõtteid tutvustada ja astuda samme ametiredelil tõus-mise suunas. Arenda end ja õpi juurde uusi oskusi, sest peagi läheb sul neid tarvis.

Tervis. Enamik kaebustest, mis sul praegu esineda võivad, on saanud alguse ülemõtlemisest ja liigsest muretsemisest. Kui sind vaevavad mingid probleemid, siis leia endale usaldusisik või terapeut, kellele saad südant puistata ja kes aitab sul näha asju teise nurga alt. Kui sinu meel rahuneb, paraneb ka tervis.

Jäär

Armastus. Südameasjade osas võid tunda end sel kuul pisut rahulolematuna. Sinu ootused ja lootused kipuvad olema kõvasti kõrgemad kui see, millega sul tuleb reaalselt kokku puutuda. Vaata üle, kas ehk oled teadlikult või alateadlikult oma lati liiga kõrgele seadnud. See, et soovid parimat, on arusaadav, kuid kui su nõudmised ja soovid on nii suured, et sa ei suuda neid kuidagi täita ning tekib pettumuse ja läbikukkumise tunne, siis peaksid pisut järele mõtlema.

Küllus. Elu majanduslik pool peaks sulle pakkuma põhjust rahuloluks. Oled saavutanud kindla ja stabiilse jalgealuse, kust saad rahulikult edasi liikuda. Praegune aeg ongi pigem uute plaanide ja ka tagasivaadete tege-miseks. Tee kindlaks, milliseid samme peaksid edaspidi astuma, et saaksid ka tulevikus end kindlalt tunda.

Tervis. Nüüd pead asuma oma keha kuulama. Võid avastada, et nii mõnigi üldtuntud ja soovitatud tervise eest hoolitsemise meetod ei sobi sinu kehale ja meelele üldse. Sul tasub pigem tunnetada, mis annab sulle energiat, teeb rõõmu ja tugevdab tervist. Just läbi iseenda sisetunde ja katsetamise leiad sobivad tervise eest hoolitsemise viisid.

Sõnn

Armastus. Südameasjades ootab ees hea kuu. Kui sa vaid ise soovid, siis suudad oma armuelu leegi lõkkele puhuda ning romantika osa suhtes suurendada või vajadusel lausa taaselustada. Sa peaksid kõigepealt iseendale selgeks tegema, mida sa tegelikult tahad, ja tooma oma mõtted mineviku juurest olevikku. Püüa olla praeguses hetkes ja keskenduda sellele, mida tulevikku silmas pidades parandada.

Küllus. Tööalaselt puutud kokku olukordadega, kus pead vastu võtma olulisi otsuseid ning olema teistele eeskujuks ja inspireerijaks. Leia endas sisemine jõud ja ära karda ellu viia muutusi, mis annavad sinu tööelule uue suuna. Sinus on piisavalt loovat mõtlemist ja sihikindlust, et edu saavutada.

Tervis. Enesetunne on hea, kui leiad küllaldaselt aega tegeleda oma keha ja meelega. Väldi igasugust liigset pingutamist, sest isegi kui sinu keha kohe ei reageeri ülepingele, võid mõne aja möödudes hakata tundma tagasilööke. Lase end kaasa haarata sellest, mida armastad ning naudi tervislikke tegevusi.

Kaksikud

Armastus. Südameasjade osas on nüüd aeg selleks, et pead enda vajadused julgelt esiplaanile seadma ja küsima ilma igasuguse valehäbita seda, mida su hing ja keha vajavad. Ole aktiivne, julge nautida armastust ja sensuaalsust täiel rinnal. Kui oled vallaline, siis tunned nüüd suurt soovi seiklusteks, mis vürtsitaksid sinu elu ja tooksid sulle sära silmadesse.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas pead olema tähelepanelik, et sa ei laseks oma võimalusi käest. Sulle tehakse põnevaid pakkumisi, mis võivad viia sind karjääri ja majandusliku kindlustatuse mõttes jõudsalt edasi. Ära jää liiga pikalt mõtlema ja kahtlema, sellega võid maha magada oma võimalused. Praegu tasub olla julge.

Tervis. Kõik sõltub sinu enda valikutest. Sa tead, et mõned asjad, mis sulle meeldivad, ei mõju sulle sugugi hästi. Siinkohal peaksidki oma vaatenurka muutma. Ära mõtle, et pead end piirama või tagasi hoidma või et see või teine on sulle keelatud. Sea oma fookus positiivsele ja otsusta, et sinu valik on enda eest hoolitseda, toituda tervislikult, puhata piisavalt ja lubada oma kehale ka piisavalt koormust. Otsusta, et võtad enda eest hoolitsemise korralikult käsile.

Vähk

Armastus. Südameasjade osas ei saa see kuu olema just kõige lihtsam. Kipud muretsema ja veidi ka üle mõtlema. Keskendud pigem sellele, mida sul ei ole, mitte sellele, mis sul olemas on. Isegi kui sa ei ole hetkel rahul, siis katsu ikkagi säilitada meelerahu. Õnne võti on sinu enda käes. Lase lahti sellest, mis ei toimi, ja liigu edasi sinna, kuhu süda juhatab.

Küllus. Töö- ja rahaasjades ootavad ees üsna head ajad. Sinu poolt peaks olema motivatsioon ja teotahe, kõige muu eest hoolitseb universum. Õiged uksed avanevad nüüd kergemini, sinul tasub vaid teha julgelt oma sammud. Võid leida endale ka mõne mentori, eeskuju või liitlase, kes aitab sul tulutoovaid otsuseid teha.

Tervis. Nüüd pead vältima liigset pingutamist, ületöötamist ja -treeningut, samuti katsu vältida stressi ja muremõtteid. Praegu suudad õigete valikutega väga lihtsalt oma heaolu parandada. Alusta positiivsest meelestatusest ja tervislikust toitumisest ning liigu tasapisi, aga kindlalt stabiilse vaimse ja füüsilise tasakaalu poole.

Lõvi

Armastus. Armuasjades on praegu kõige mõistlikum võtta hästi realistlik vaatepunkt. Ära lase end pimestada võltslootustel ning ära aja lihtsalt viisakust segi flirdiga. Lase end elul üllatada, võib-olla leiad huvitava kaaslase kelleski, kellele sa varem poleks isegi võimalust andnud. Ole avatud ja lase oma ellu uusi asju, mis su rutiinist välja tõmbaks ja elule vürtsi lisaks.

Küllus. Töö ja rahaasjades pead olema tähelepanelik ning eriti tasub hoida silmad lahti erinevate lepingute ja kokkulepete suhtes. Vaata hoolega üle, millele alla kirjutad ja oma nõusoleku annad. Olles tähelepanelik, saad vältida vigu, mis võivad tulevikus sulle peavalu põhjustada. Raha ei tasuks sel kuul liiga kergekäeliselt välja anda.

Tervis. Peaksid olema enda suhtes hooliv ja tähelepanelik. Katsu vältida kiirustamisel tekkida võivaid vigastusi, samuti peaksid hoolikas olema terariistade käsitlemisel. Väga hästi sobivad praegu kõik rahulikud tegevused - jalutamine, jooga, meelerahuharjutused ja meditatsioon.

Neitsi

Armastus. Oled eriliselt tundlik ning lased end kanda emotsioonidel. Sind ümbritseb meeldiv ja sõbralik õhkkond, kus tunned end kindlalt ning see loob ka soodsa pinnase uute suhete algusele või juba olemasolevas suhtes uue kireleegi sütitamisele. Sind tõmbavad inimesed, kes oskavad lugu pidada kaunitest kunstidest ning kelle seltsis saad nautida romantilist ja turvalist seltskonda.

Küllus. Tööd on palju ning tunned, et suur osa sellest, mida tegema pead, ei vii sind suures plaanis edasi. Katsu sellele mitte liiga palju mõtteid ja närve kulutada ning keskendu pigem suuremale eesmärgile, mille poole pürgid. Edasiliikumine on praegu küll aeglane, kuid see on siiski parem kui loobumine.

Tervis. Sel kuul tasub erilist tähelepanu pöörata oma meele ja vaimu eest hoolitsemisele. Praegu võivad väga kergelt ligi tikkuda nukrus, meeleheide, käegalöömine ja stress. Hoolitse enda eest nii hästi kui oskad. Ära karda ka teistelt küsida seda, mida vajad. Oma vajaduste allasurumine ei mõju sulle hästi.

Kaalud

Armastus. Tunnete osas pead sel kuul olema aus ja sirgjooneline. Puutud kokku varasemaltki sulle armuasjades takistuseks saanud küsimustega. Võta endale aega, et välja selgitada, mis on see, mis toob sarnaseid situatsioone ikka ja jälle sinu teele. Võib-olla oled püüdnud enda tõelisi tundeid eirata ja lootnud, et asjad lahenevad iseenesest? On aeg haarata ohjad jalahendadakavalusaid küsimusi. See lööb õhu klaariks.

Küllus. Tööd paistad sa sel kuul lausa nautivat. Sa tunned, et sinu tehtud otsustel on kaalu ning sinu tööd väärtustatakse. See annab sulle enesekindlust ja -usku. Lisaks võid saada huvitavaid pakkumisi, tänu millele suudad oma sissetulekuid suurendada. Eriliselt edukalt läheb praegu loomeinimestel.

Tervis. Sa vajad puhkust. Olgu selleks siis paar tundi, mil end täiesti igapäevamuredest välja lülitad, või pikem aja mahavõtmine, kuid vajad uut energiat ja särtsu, et edasi liikuda. Luba endale üks korralik restart, mis laeb akud täis ja annab sulle uue alguse enda eest hoolitsemisel.

Skorpion

Armastus. Sel kuul algab sinu elus uus etapp. Olgu selleks siis uue armastuse leidmine, suhte viimine uuele tasandile või hoopis lahkuminek senisest kaaslasest. Tervita uut eluperioodi avatult ning võta vastu kogemus, mida elu sulle pakub. See on vajalik sinu kasvamiseks ja arenguks. Ainult läbi muutuste saab sinu ellu tulla areng.

Küllus. Töö toob sel kuul uusi ülesandeid või vajadust kohaneda millegagi. Võid kogeda ebamääraseid tundeid segaste aegade saabumise tõttu, kuid ebakindlus ja hirm tuleks kõrvale jätta, sest mida avatuma meelega oled, seda valutumalt möödub sinu jaoks käesolev periood.

Tervis. Enesetunde ja heaolu osas pead nüüd ettevaatlik olema. Võib lausa öelda, et oled oma "kirgede ori". Kõik see, mis sind vaevab, on aga ka sinu enda poolt parandatav. Seega hoolitse oma keha ja vaimu eest hästi - sinu tervis on täielikult sinu enda kätes.

Ambur

Armastus. Et soovid saaksid täituda, peaksid sa julgema soovida. Ja selleks pead sa teadma, mida sa tegelikult tahad ja mis sind õnnelikuks teeb. Enne aga ei saa sinu ellu tulla õige ja suur tunne, kui oled julgenud lasta lahti sellest, mis sind sugugi ei teeni. Lase minna ja sa näed, et see on tegelikult ainus viis, kuidas kogeda õnne ja armastust.

Küllus. Töö saab olema seotud vaimuväärtuste otsimisega ning oma sisemaailma süvenemisega. Vajad aega, et koguda inspiratsiooni. Oled väga tundlik, soovid kõigele täielikult pühenduda ja südamega asja juures olla. Sinu jaoks on oluline, et töö tooks hinge rahulolu.

Tervis. Peaksid enda keha seisukorda nüüd realistlikult hindama. Kuula oma keha ja märka, kas midagi tuleks muuta või parandada. Hea oleks, kui käiksid tervisekontrollis, see näitab sulle ära sinu tervise tõelise olukorra.

Vaata lisaks ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2022

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid