Nädala kaartideks on müntide kuninganna ja sauade rüütel. On aeg mõista, et elu on pidevas arengus ja liikumises. Sinus on palju sisemist tuld ja soovi astuda samme selleks, et oma elu muuta ja parandada. Nüüd peaksid jälgima, et sa ei kiirustaks liigselt, vaid teeksid oma otsuseid ja samme teadlikult, praktiliselt ja lähtudes reaalsustajust. See ei tähenda, et sa ei võiks unistada. Unistamine on suurepärane, et mõista, mida sa soovid. Ära lihtsalt tegele enesepettusega ega illusioonide toitmisega.

Südameasjade osas peaksid praegu alustama eelkõige enda tunnetega tegelemisest. Ükskõik, kas sa oled suhtes või vallaline, on oluline, et sinu enda jaoks oleks selge, mida sa armastuse osas ootad, kus sa ise hetkel oma tunnetega seisad ja mida sa omalt poolt teha saad, et sinu suhted laabuksid sujuvamalt. Leia oma südames kõigepealt rahu ja armastus, siis saad seda kõike pakkuda ka teistele.

Elu majanduslik pool peaks sel nädalal saama positiivse impulsi, mis aitab sul kas tööalaselt edasi liikuda või parandada oma majanduslikku olukorda. Hoia silmad-kõrvad lahti, sest sind ootavad ees pakkumised või võimalused, mida peaksid kindlasti ära kasutama.

Tervise osas on nüüd hea aeg selleks, et varuda suve lõpu ravimtaimi ja kasutada söögiks võimalikult palju kodumaist värsket kraami, mis pakatab vitamiinidest. Mida enam pöördud maaläheduse ja lihtsuse poole, seda paremini tunned end. Liigu looduses, naudi veel sooja päikesepaistet, mine mere äärde, et nautida ilu, rahu ja seda väge, mida saad ammutada end ümbritsevast maailmast. Tähelepanelik tasuks olla väga aktiivse sportimisega, sest praegu on võimalik ka ülekoormuse ja vigastuste oht. Hoia oma mõte teadlikult sellel, millega tegeled, nii suudad oma keha jälgida ja ennetada ebameeldivusi.

NÄDALA ÜLEVAADE 30.08 - 5.09

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide paaž. On aeg selleks, et hakata ellu viima muutusi. Sa alustad midagi uut, mis viib sind pikas plaanis elus edasi, annab sulle kogemusi ja laseb sul õppida uusi asju. Pead küll oma mugavustsoonist välja astuma ja see ei ole kindlasti lihtne, kuid sinus on vajalikku sisemist tugevust ja meelekindlust.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on armastajad. Esiplaanil on jõuliselt armastuse ja suhetega seotud teemad. Nüüd on aeg valikute tegemiseks. Selleks, et saada midagi või kedagi, pead sa loobuma oma elus millestki muust. Kõike lihtsalt ei saa ja kõike pole ka vaja. Mõtle enda jaoks selgeks, mis või kes on see, mille poole su süda tõeliselt igatseb. Kui oled õigel rajal, siis ei vaja sa palju, sa vajad lihtsalt seda "õiget".

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida, et oma eesmärke saavutada. Kui sa tead, mida sa tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi sind takistada oma soove ellu viimast.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate kuus. Sinu sisemine laps nõuab nüüd valla päästmist. Ehk on aeg heita pilk minevikku ja meenutada armsaid lapsepõlvemälestusi? Lase endal julgelt ja ilma hirmudeta oma unistusi järgida, ole mänguline ja ära karda ka spontaanset käitumist. Alati ei ole vaja kõike detailideni ette planeerida ja turvalisuse külge klammerduda.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade viis. Nüüd peaksid olema tähelepanelik ja panema end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne ja tekitab ka sinus ebameeldivaid ning ebakindlust tekitavaid tundeid. Katsu jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade kuninganna. Nüüd juhindud eelkõige oma sisemisest tarkusest. Sul on kiire taip, rikkalikult häid ideid ja tahe omandada uusi kogemusi. Selline pakett on eelduseks, et viia ellu suuri asju. Kasuta praegust aega, et oma salajasemaid unistusi realiseerida.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab narr. Ära lase mööda võimalust liituda elu poolt pakutud seiklustega. Ole julge ning löö kaasa ettevõtmistes ja projektides, mis tunduvad võibolla esmapilgul pöörased, kuid hiljem saad nentida, et ette võetu oli vägagi väärt, et selles osaleda ja enda jaoks uusi kogemusi ammutada.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on karikate neli. Sa pole praegu oma elus toimuvaga päriselt rahul. Kipud mõtetega liikuma pigem selle poole, mida sul pole või millest oled ilma jäänud. See muudab sind melanhoolseks ja viib tuju alla. Katsu leida üles sisemine rõõm ja keskenduda tänasele päevale ja sellele, mis on sinu elus praegusel hetkel head. Olles tänulik, saabub rõõm ja rahulolu.

Imelist nädalat!