Seekordne noorkuu toob esile paljude jaoks enesearmastusega seotud teemad. On aeg märgata seda, kuidas on sinul lood enesest hoolimise, oma tunnete arvestamisega ja enda austamisega. Praegu kipuvad üles kerkima ka sellised olukorrad, mis näitavad üsna selgesti, kas pöörad endale vajalikul määral positiivset tähelepanu ja lubad endale parimat.

Kuu Lõvis võimendab ka üsna jõuliselt kõiki emotsioone, seega võid märgata, kuidas sa ise või ümbritsevad inimesed kipuvad kõike väga dramaatiliselt võtma ning see võib tuua kaasa emotsionaalseid purskeid, sisemisi konflikte ning ka arusaamatusi ja egode põrkumist.

Nüüd tasub olla tähelepanelik, et sa ei laseks end asjade välisest küljest eksitada, sest kõik ei ole kuld, mis hiilgab, samuti ei ole kõik nii hirmus, kui paistab. Süvene ka pealispinna alla ja näe olukordade sügavamat sisu ja tähendust. Kui jääd pinnapealseks, siis võid langeda lõksu, jääda rumalasse olukorda või tekitada ise endale soovimatuid lisapingeid.

Tervise osas tasub nüüd tähelepanelik olla just nende organite ja kehaosadega, mis alluvad Lõvi märgile. Need on selgroog, selg, süda, diafragma (päikesepõimik). Tuleks vältida igasugust ülepingutamist ja stressi.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid