Kaljukits

Armastus. Südameasjade osas on su elus hakanud toimuma intensiivsed muutused. Seda just sinu enda käitumise osas. Kui tavaliselt eelistad oma sügavamad emotsioonid pigem enda teada jätta, siis nüüd oled väga avatud ja näitad kogu maailmale, mis tunded su südame on vallanud. Selline käitumine ei ole tulnud muidugi päris niisama, just nüüd tunnetad, et lõpuks ometi on keegi tõeliselt eriline sinu ellu saabunud. Tunned end sõiduvees olevana ja naudid iga hetke.

Küllus. Tööasjades pead praegu pikemaajalistele eesmärkidele keskenduma. Pane paika tulevikuplaanid ja vaata üle tehtud edusammud. Võib-olla tunned, et oled liiga kaua ühele kohale jäänud või ei saa praegusel ametikohal oma tõelisele kutsumusele pühenduda. Tee kokkuvõtteid, nii saad parema pildi reaalsest olukorrast.

Tervis. Pead jälgima, et suudaksid hoida elu erinevad valdkonnad tasakaalus. Kipud endale aeg-ajalt liiga tegema, kuna tahad olla tubli ja jõuda kõike. Katsu rohkem oma keha kuulata ja vajadusel hingamisruumi võtta. Katsu üle saada ka vanadest muredest, sest need võivad kahjustada nii sinu vaimset kui füüsilist heaolu.

Veevalaja

Armastus. Suhetes on saabunud aeg, kus tuleb loobuda sellest, mida sa enam oma ellu ei vaja. Praegune aeg soosib illusioonide kadumist ning see aitab sul paremini mõista, mis on tuleviku mõttes sulle vajalik ja tähtis. Võta enda jaoks aega ja mõtle läbi, mis on suhtes partneriga sulle tähtis, või kui oled vallaline, siis tee endale ausalt selgeks, millist kaaslast enda kõrvale vajad.

Küllus. Tööl tegeled sellega, et enda jaoks välja selgitada, mis takistus on sul seganud jõudmast selleni, et saaksid rakendada oma täielikku potentsiaali. Mõtle, millele oled liigselt energiat kulutanud ja mis valdkond on võib-olla teenimatult tähelepanuta jäänud. Sel kuul on oodata ka mentori saabumist su ellu. Kohtad kedagi, kes annab head nõu ja suunab sind karjääri osas õigeid valikuid tegema.

Tervis. Sel kuul võiksid proovida leevendada leebemaid terviseprobleeme, kasutades alternatiivse meditsiini poolt pakutavaid võimalusi. Kuna valik on suur, siis uuri hoolega, mis võiks sulle sobida, enne kui mõne teraapia või spetsialisti välja valid.

Kalad

Armastus. Südameasjade osas ootab ees periood, kus austajate puuduse üle sa kurta ei saa. See ei ole ka mingi ime, et sa teistes huvi äratad, sest tunned end enesekindla ja ihaldusväärsena ning just sellised inimesed meeldivad ka teistele. Kipud tundma tõmmet kõige ebatavalise ja salapärase vastu ning ka inimeste puhul köidavad sind pigem n-ö huvitavad persoonid.

Küllus. Tööl tunned end millegipärast pisut ebakindlana. Ehk pead taluma ülemuse põhjendamatut kriitikat või kipuvad kolleegid oma stressi ja närvilisust sel kuul rohkem sinu peal välja elama. Katsu tööasju mitte liialt südamesse võtta ja päeva lõppedes ära vii neid muresid endaga kaasa.

Tervis. Praegu peaksid eriti hoolitsema oma meelerahu ja vaimse tervise eest. Pinged kipuvad kergelt kuhjuma ning võivad stressi ja ärevust põhjustada. Kui mõni terviseprobleem peaks sind kimbutama, siis saad nüüd lähedastelt head nõu, kuidas seda lahendada. Küsi julgesti abi, sest lahendus tuleb seekord sealt, kust seda oodata poleks osanudki.

Jäär

Armastus. Suhted saavad sel kuul olema keerukamad kui varem. Süttid kergemini, mis tähendab nii võimalusi kiireteks armumisteks kui ka tulisteks vaidlusteks. Peaksid meeles pidama, et oma tundeid pole küll patt välja näidata, ent enne tasub mõelda ja alles siis öelda või tegutseda. Kiirustades võid sel kuul jõuda tulemusteni, mis sind just rõõmustama ei pane.

Küllus. Tööalaselt ootavad sind ees muutused, tegemist võib olla töökohasisese edasiliikumisega, tööreisiga või võimalusega asuda tööle hoopis kodukontoris. Igal juhul puutud kokku huvitavate ettepanekutega, mis murravad sinu jaoks välja kujunenud rutiini.

Tervis. Sul on palju energiat ning pakatad elujõust. Naistele on praegune periood väga viljakas, nii et kui oled soovinud last saada, siis nüüd on õige aeg tegutseda. Hea aeg on ka halbade harjumuste mahajätmiseks ja tervisespordiga alustamiseks.

Sõnn

Armastus. Puutud nüüd kokku tunnetega, mis on sulle endalegi üllatuseks. Tunnetad kohati põhjendamatu armukadeduse üleskerkimist ning suhtes kipub aeg-ajalt sinu ego nõudma endale rohkem tähelepanu. Katsu läbi mõelda, miks sellised tunded tekivad, ja proovi neid lahendada enne, kui sellest võib tekkida tõsisem suhtekriis.

Küllus. Tööl saad sel kuul olema tähelepanu keskpunktis, seega ole võimalikult hoolikas ja täpne ning ära maga maha võimalust näidata oma parimaid külgi ka ülemusele. Samuti on praegu hea aeg tulla välja uute ideedega, need võetakse hästi vastu ja saad võimaluse end tõestada ning sissetulekuid suurendada.

Tervis. Sinu füüsiline heaolu sõltub praegu eelkõige sellest, kuidas end vaimselt tunned. Kui langed masendusse või muretsed üleliia, siis tunnetad peagi märke ebakõladest ka füüsilises kehas. Katsu leida oma elus tasakaal erinevate valdkondade vahel. Mida enam sa õpid jääma kriisisituatsioonides rahulikuks, seda vähem halbu üllatusi saab sinu elus olema.

Kaksikud

Armastus. Sa oled viimastel kuudel saanud mitme olulise õppetunni võrra rikkamaks. Nüüd on aeg teha plaane edasiseks ning teha endale selgeks, mida peaksid suhetes vältima, et hoida harmooniat ja teineteisemõistmist. Mida enam oled iseendas ja oma tunnetes kindel, seda parem kaaslane oled sa ka oma kallimale.

Küllus. Tööalaselt on sel kuul oodata palju suhtlemist ja mõtete vahetamist kolleegidega. Ka sinu poolt ette võetud projektide käekäik sõltub eelkõige sellest, kuidas oskad inimesi mõjutada ja kas vajutad nendega suheldes õigetele nuppudele.

Tervis. Enda heaolu puudutavatesse küsimustesse peaksid suhtuma väga avatult. Alati ei ole asjad nii lihtsad, kui pealtnäha näivad. Kui tunned, et su füüsilise heaolu osas on kaebusi, siis mõtle, kas see võib ehk olla seotud mõne muu asja või valdkonnaga sinu elus, millega sa ei ole rahul.

Vähk

Armastus. Südameasjades ootab sind ees rahuliku õnne ja harmoonia aeg. Sinu tunded on kindlad ja stabiilsed ning tunnetetorme ja intriige sa kartma ei pea. Samas ei puudu sinu armusuhtest kirg ja romantika, lihtsalt praegu ei kipu sa üle keema ega äärmustesse kalduma. Naudi neid idüllilisi õnnehetki, mida saatus sinu ellu on toonud.

Küllus. Tööelus juhindud suurepärasest intuitsioonist. Sul on silma heade tehingute märkamisele ja samuti oskad sel kuul olla õigel ajal õiges kohas, mis toob sinuni nii mõnegi huvitava projekti. Suudad ka oma rahaasjad kenasti kontrolli all hoida ning tõenäoline on, et tekib mõni võimalus oma majandusliku olukorra parandamiseks.

Tervis. Sinu heaolu ja enesetunne vajavad nüüd rohkem tähelepanu kui paaril eelneval kuul. Katsu suhtuda võimalikesse esilekerkinud probleemidesse täie tõsidusega ja need lõplikult välja ravida. Kui mõnikord läheb õnneks ja probleem möödub iseenesest, siis praegused tervisemured nõuavad muutuste tegemist ja korralikku tähelepanu.

Lõvi

Armastus. Tunnete osas oled otsustanud oma elu põnevaks teha ja vaadata, mis saab siis, kui mängid tulega. Keelatud vili tundub sel kuul eriti magus ja sellepärast katsetad mõnuga enda ja teiste piire. Kõik see võib sinu jaoks küll esialgu ainult põnev ja erutav tunduda, aga ole tähelepanelik, et sa end ei kõrvetaks selle mängu juures.

Küllus. Töö osas puutud kokku pingeliste olukordadega. Sinu teele satuvad keeruka natuuriga persoonid, kellega toimetulemiseks ja kelle kõrval ka ellujäämiseks oled sunnitud kokku võtma kõik oma suhtlemis- ja enesekehtestamise oskused. Ära lase end jalge alla tallata, vaid seisa julgelt oma heaolu eest.

Tervis. Nüüd on aeg vanadel muredel minna lasta. See parandab haavad ja laseb edasi liikuda. Oluline on enda jaoks ära lahendada stressist ja inimestevahelistest ebakõladest põhjustatud pingeseisundid, mis on võtnud füüsilise terviseprobleemi kuju. Eriti hästi mõjub praegu kohaloleku- ja meditatsioonipraktika.

Neitsi

Armastus. Südameasjade osas ootab sind keskmisest parem kuu. Keskendud nüüd pigem pikaajalisele suhtele ja ühiste väärtuste loomisele. Kui oled tundnud, et sooviksid partneriga mõned segased teemad selgeks rääkida, siis just praegu on selleks õige aeg. Inimestevaheliste suhete haldamises oled tavalisest osavam, samuti suudad olla tolerantne ja empaatiavõimeline.

Küllus. Tööasjades oled sel kuul pigem käivitaja ja ideede generaator ning ootad kaaslastelt seda, et nad innustuks ning asuks hooga sinu poolt välja öeldud plaane ellu viima. Erilist edu on oodata siis, kui teed koostööd õhu märgi all sündinud inimestega. Majanduslikku olukorda silmas pidades on praegu hea aeg teha investeeringuid, paigutada oma raha kinnisvarasse või mõnda hinnalisse antiikesemesse.

Tervis. Tervise osas pakub see kuu häid aegu. Oskad oma meelt rahustada ja annad kehale piisavalt puhkust. Sa oled enda eest ka varem hästi hoolitsenud, kuid nüüd oled lausa enda poputamise käsile võtnud. Kui oled oodanud mõne tervisetesti tulemusi või analüüside vastuseid, siis need peaksid tooma häid uudiseid.

Kaalud

Armastus. Suhete osas on sel kuul aktiivne periood. Sulle meeldib end ümbritseda erinevate inimestega, nautida nende tähelepanu ja võtta vastu komplimente, kuid sügaval sisimas sa tead, et see kõik on vaid mäng. Sul on olemas oma kindlad tõekspidamised, põhimõtted ja arvamus endast ning seda ei kõiguta ükski austusavaldus ega meelitus. Sind on võimatu võrgutada, sest sul on oma kindel eesmärk ja sa liigud ainult selle suunas.

Küllus. Tööalaselt ei lähe asjad nii sujuvalt, kui olid oodanud. Projektid ja plaanid võtavad oodatust kauem aega või jooksevad sootuks rappa. Ära lase aga pead norgu, sest lõppkokkuvõttes selgub, et asjad laabuvad küll teisiti, kui olid plaaninud, kuid see tuleb sulle pikemas plaanis hoopis rohkem kasuks.

Tervis. Sa katsetad enda peal erinevaid keha- ja meeletehnikaid, võid osaleda mõnes põnevas teraapias või avastad endal mõne varjatud võime. Kuna praegu oled eriliselt tundlik ja kontaktis oma alateadvusega, siis tasub sul arendada julgelt oma intuitsiooni ja kehatunnetust.

Skorpion

Armastus. Südameasjades on saabunud aeg, kus flirtimine käib sinu jaoks mängleva kergusega ning soovi korral pälvid kergesti huvipakkuva inimese tähelepanu. Kas see on aga see, mida otsid? Peaksid läbi mõtlema, kas soovidki suhteid, mis lahutavad pelgalt meelt ja pikemas plaanis ei vii kusagile või vajad enda kõrvale siiski kedagi, kes hoiaks, armastaks ja tõsiselt hooliks sinust. Kui oled otsuse langetanud, saad ka edasi tegutseda.

Küllus. Töö osas saad sel kuul näidata oma loomingulisemat poolt. Kaasa oma ideede teostamisse inimesed, kellele saad loota, ning mõtle plaanid enne tegutsema hakkamist korralikult läbi. Hea eeltöö tagab selle, et suudad ellu viia oma kõige uskumatumaid eesmärke.

Tervis. Sul tuleb väga tähelepanelikult kuulata oma intuitsiooni. Oht on sattuda igasugustesse liialdustesse. Katsu piiri pidada nii liigsöömise kui ka alkoholiga, samuti on võimalus ületreeninguks. Lähtu pigem harmoonia ja tasakaalu leidmisest ning püüa vältida kaldumist ühest äärmusest teise.

Ambur

Armastus. Südameasjade osas on saabumas selle aasta üks paremaid kuid. Kui oled oodanud romantikat ja kirge, siis nüüd on see aeg kätte jõudnud. Selleks et avanenud võimalusi maksimaalselt ära kasutada, vaata endasse ja pane paika eesmärgid, mille saavutamine sind õnnelikuks teeks. Julge unistada suurelt!

Küllus. Tööasjades on saabunud kiired ajad. Pead kohanema uute inimeste ja oludega ning õppima selgeks uusi töövõtteid, mis uuenenud tingimustes sind edasi viiks. Kuna kohaned enamasti suhteliselt valutult, siis saad ka seekord hästi hakkama.

Tervis. Enesetunne ja tervis hakkavad sul streikima siis, kui sa ise end liigselt ära kurnad. Väliselt särad sa pea alati, kuid sisemiselt peaksid samuti õppima tasakaalu leidma ja hoidma. Pane enda jaoks paika kindlad piirid, millest sa üle ei astu. Nii suudad ahvatlustele kergemini vastu panna ning jälgida stabiilset ja mõõdukat režiimi.

Põnevat maikuud!


Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid