Keset ümberringi pulbitsevat muutuste tormi, võime aga tunda endas ka vaikust ja tühjust. Vaikuse ja tühjuse hetked annavad võimaluse seista silmitsi iseendaga ja näha välise asemel enese sisse.

Nüüd on aeg endalt küsida, kuhu panustan mina oma tähelepanu ja energia? Mis tundega ma vaatan tagasi, olnule? Mida ma tunnen praeguses hetkes ja millised tunded valdavad mind mõeldes tulevikule? Kas ma usaldan ennast, oma sisetunnet ja väge loojana? Milliseid tundeid tekitavad minus tühjus ja vaikus? Kas ma julgen vaadata sügavamale, usaldada ja tunda? Kas teemad, mis mind "käima tõmbavad" on üldse minu teemad või olen ma nendesse mingil eluhetkel haakunud ebateadlikult?

Kõik väljaspool toimuv peegeldab sisemuses toimuvat. Mis on see, mida mina tahan toimuvasse lisada, mida ma tahan näha kasvamas? Kas ma oma igapäevase mõtlemise ja tegutsemisega toidan ja kasvatan seda, mida ma soovin nüüd ja praegu ning ka tulevikus endas ja enda ümber näha ja tunda?

Nüüd, just praegu on see tähtis hetk, mil sa saad valida, teha otsuseid, luua muutusi enda sees. Pole vaja enam hetkegi oodata ega loota, et keegi kuskil teeb muutused sinu eest. Hakka ise muutusi tegema, alusta iseenda seest. Hakka loojaks, see on su tõeline olemus ja võimekus.

Ainult sina tead, mida su hing ihkab, millises maailmas elades su süda õnnelik on ja milliseid tundeid sa tahad iga päev tunda. Usalda ennast. Julge olla sina ise. Vali igal hetkel mõelda endale sobivast ja sobival viisil. Vali tunda endale sobivaid, toetavaid tundeid.

Valik on alati sinu, igas hetkes. Kasuta oma valikuvabadust. Usaldus ja julgus avavad sulle tee aina avaramate valikute tegemiseks. Väikestest ja lihtsatest igapäevastest valikutest kasvavad ajapikku välja suured ja universaalsed mustrid ja uued maailmad. Tühjuse ja vaikuse tunne su sees on justkui tühi valge paberileht, mis ootab, et võtaksid julguse kokku, usaldaksid ja tõmbaksid sellele puhtale pinnale esimese joone kuulatades oma hinge ja südame juhatust ning usaldades oma kaasasündinud loojavõimekust. Usalda ja hakka looma!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid