Meie seisundid muutuvad pidevalt ja vahel tundub, et me ei mõista ega tunne iseennastki enam ära. Lähedased inimesed võivad küsida: Mis Sinuga lahti on? Sa kasvad vaimselt, see ei tähenda, et sa muutud pühakuks või nunnaks, lihtsalt muutuvad Sinu reaktsioonid, kuid Sinus toimuvad muudatused võivad muuta ka Sinu suhteid ja suhtumist.

Muutuv energeetika võib tekitada sinus uued seemised seisundid ja samas muutub ka Sinu teadvus, ehk Sa vaatad teise nurga alt enda käesolevat olemist. Transformeerub ka enda mõistmine: "Kes ma olen?" Võib muutuda enesetunne, on võimalik, et kord viskab kogu kehas üles kuuma ja siis külma tunde, sest keha suunab energiad teisiti. On võimalik rõõm ja seejärel põhjuseta kurbus, emotsioonid kõiguvad üles alla, vahest võib midagi kehas ka valutada.

Asi ongi selles, et transformatsiooni käigus Sa oled muutunud ja pole enam selline nagu varem. Sa ise tead ja tunnetad seda. Sinu lähedased võivad tunda Sinu muutunud energiat ja võivadki ennast Sinu juuresolekul ebamugavalt tunda. Sa võid kaotada huvi seksi suhtes, sest lihtsalt tunned, et sa ei vaja seda ja see pole enam ahvatlev.

Võib olla tunned, et kuidas teised ei mõista ega näe milles ja kuidas Sa elad ja mida läbid. Sind võivad mitte huvitada kodused asjad. Sa ei viitsi osaleda pere arutlustes, sest see ei oma rohkem tähtsust. Sulle võib rohkem meeldida mediteerimine, omaette olemine ja vaikus. Telekas tekitab iiveldust, isegi inimesed võivad tunduda vastikuna ning sa ei mõista nende käitumist, mida nad räägivad ja teevad, mitmed asjad võivad tunduda rumalana ja lollusena.

Veel enam, sa ei mõista inimeste tigedust, sest ise oled teises seisundis. Vihkad kaubanduskeskuseid ja leiad endas uued iseloomujooned. Peamine on mõista, et Sa pole oma protsessides üksi. Abielu, partnerlus ja töö võivad selle kõige tõttu olla häiritud, sest kõik see tundub mitte nii tähtsana kui varem, aga see on protsess ja ära küsi, millal see lõpeb. Sest keegi ei tea.

Mõtle, kas tasub lõpetada suhteid, kus Sind väärtustatakse ja on olemas austus. Lõpetada tuleb siis, kui sa kannatad. Vaimselt arenenud inimene ei pea mõtlema, et ta peabki olema kannatlik ja peab leppima kõigega. Sinu ärkamine võib olla kui soov oma elu täielikult muuta või vastupidi, tekib soov kõike aktsepteerida. Sa lihtsalt vajad aega selleks, et mõista, mida sa ise endale soovid. Kooselu või abielu on see, mis aitab Sul näha paremini endas ärganud osi. Kui Sinu partner tunneb, et Sa enam ei vaja teda, siis see võib olla ajutine, lihtsalt ürita rahulikult selgitada ja anna talle teada, et sa vajad teda, sest Sa ei saa oma muutmise teel kõigega hakkama ning vajad tema toetust. Läbi Sinu kasvab ka tema. Samas oska mitte ainult võtta ja kasutada, vaid ka anna. Oma tänulikkust saad alati anda. Oma lähedasele inimesele räägi, kui ta on valmis Sind kuulama, et Sinus toimuvad muudatused ja selle tõttu toimub meele muutmine, seisundid võivad muutuda.

Mitte keegi ei saa Sind muuta, kuid Sinu muutuvad seisundid võivad hirmutada lähedasi inimesi. Nad üritavad Sind muuta, sest hoolivad Sinust ja tahavad, et sa oleksid selline nagu varem. Aga sa ei saa. Võib olla pead leidma uued võimalused, kuidas saad oma lähedastega suhelda ja samas mõista, mida Sa oma suhtes tahad ja mida oled valmis andma. Sama on ka sellega kui Sa tahad luua suhted. Sinu keha soovid võivad muutuda, kaob söögiisu, sa ei soovi enam alkoholi, liha, sa ei taha olla pinges ja ei taha oma vanu harjumusi. See toimub, sest uus energia puhastab sind vanadest veendumustest, kartustest, traumadest, emotsionaalsetest haavadest.

Sa tunnetad paremini teiste energeetikat. Sinu meeled, omadused ja maitsed ei kao, kuid Sa suhtud asjadesse kergemalt. See võib Sinu lähedastele meeldida või mitte meeldida. Suhted on need, mis aitavad Sul areneda edasi. Praegu võib aga tekkida soov põgeneda suhetest. Jah, sa oled ärganud aga põgenemine ei tee Sind vabaks. Ole avatud sellele, mida Sa omad, elu võib muutuda, me peame veel palju õppima, kuidas ja mida aktsepteerida. Kui Sinus tekivad taas tugevad emotsioonid, siis selles peitub võimalus näha seda, mis on veel varjatud ja ootab vabanemist. Oleks hea mõista, mis sobib Sinule endale ja ka seda, et ka see võib kiiresti muutuda.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid