Nädala kaartideks on torn ja müntide üheksa. Alanud nädal toob endaga murranguid, mida sa oled oodanud ning samuti ootamatuid arenguid ja olukordi. Nüüd on hea hetk selleks, et võtta endale aega, kus vaadata tagasi ja teha kokkuvõtteid olnust. Meenuta hetki, mille tõttu saad tunda tänutunnet ja ka ka neid, mis sinu meelest valesti läksid. Proovi vaadata oma elu erinevaid situatsioone kui võimalusi midagi õppida, kogeda ja selle pinnalt areneda. Ära süüdista ennast, teisi ega olukordi, vaid katsu näha seoseid.

Suhete osas võib alanud nädal tuua kaasa üsna ootamatuid arenguid. Võid tunda, et suudad lõpuks vabaneda millestki, mis sind on pikalt häirinud või mõnest teemast, millega pole varem suutnud tegeleda. Suhete osas on oluline ausus ja seda eelkõige iseenda vastu. On aeg mõelda, kas sa tunned end hästi ja vabalt, kas saad olla sina ise ja liigud suunas, mida mööda käies tunned end õnnelikuna. Kõik need teemad, mis on suhtes varasemaltki pingeid tekitanud, võivad nüüd esile kerkida. Sa tunned soovi puhastada suhtes õhk pingetest ja vanadest arusaamatustest. Kui oled vallaline, siis nüüd võib toimuda murrang, kus justkui väljud oma kookonist ja avad ukse uude reaalsusesse. Universumil on sulle üllatusi, mis lasevad kohtuda eriliste ja oluliste inimestega.

Töö- ja rahaasjade osas ei ole hetkel olukord lihtne. Pead olema valmis nii suurteks muutusteks, teadmatuses ootamiseks kui ka selleks, et oled sunnitud oma mugavustsoonist veelkord välja astuma. Samas nüüd võib ka koita kusagilt sinu jaoks lootuskiir, mis laseb sul hakata tegema plaane ning nägema võimalusi helgemaks tulevikuks.

Tervisel tuleks nüüd hoolikalt silm peal hoida. Väldi kiirustamist, ole kohal, keskendu sellele, mida sa teed. Väldi toidu ja alkoholiga liialdamist. Liigu rohkem värskes õhus ning luba endale piisavalt puhkust ja und. Hoia oma mõtted tänulikkusel ja positiivsusel.


Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide paaž. Käes on aeg selleks, et hakata ellu viima muutusi. Sa alustad midagi uut, mis viib sind pikas plaanis elus edasi, annab sulle kogemusi ja laseb sul õppida uusi asju. Pead küll oma mugavustsoonist välja tulema ja see ei ole kindlasti lihtne, kuid sinus leidub vajalikku sisemist tugevust ja meelekindlust.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on mõõkade üheksa. Tunned, et sind valdavad ärevus ja mure. Ära lase sel üle pea kasvada, vaid katsu vaadata lähemalt, mis on selliste ebameeldivate tunnete põhjustajaks. Pea alati meeles, et sa ei saa küll kontrollida elu käike või teiste inimeste tegusid, kuid sul on alati võimalik valida, kuidas neile reageerid. Vaata üle oma suhtumine ja leia alati kõiges midagi positiivset.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku armastajad. Kõige olulisem on langetada õigeid valikuid. Otsusta alati selle kasuks, mis lõpptulemusena ka pikemas perspektiivis sulle kasu toob. Tööalaseid muudatusi peaksid praegu pigem vältima. Kui mõni pakkumine tundub liiga hea, et olla tõsi, siis tee tõsine taustauuring enne kui pakkumise vastu võtad. Ära kiirusta midagi tagant, vaid lase asjadel omasoodu areneda ja küpseks saada, nii saavutad parimaid tulemusi.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate äss. Praegu on sinu jaoks tugevalt esiplaanil emotsioonid. Tegeled eelkõige armastuse teemaga, seda selle kõigis vormides. Kui oled end varasemalt pisut hooletusse jätnud ja tunnete teema on olnud päevakorrast maas, siis nüüd tunned, kuidas oled taas enda avamas universumi poolt pakutud headele emotsioonidele ja südant soojusega täitvatele tunnetele.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate seitse. Nüüd pead oma ootused ja lootused üle vaatama, kui sa tahad vabaneda illusioonidest. Kasuks tuleks see, kui suudaksid näha suuremat pilti, sest vaid nii saad teada, mis on tõeliselt oluline ja mis lihtsalt tundub tähtis olevat. Pea meeles, et kõik ei ole kuld, mis hiilgab. Praegu ei tasuks mingeid olulisi otsuseid vastu võtta, sest üsna pea ilmnevad sulle asjaolud, mis muudavad sinu vaateid.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul isiksusena ja hingena kasvada ja areneda. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda. Mõtle positiivselt ja nii lood endale ka positiivset tulevikku.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kuninganna. Tegeled praegu aktiivselt oma elus ümberkorralduste tegemisega ja uute eesmärkide paika seadmisega. Suunad suurema osa oma energiast elu materiaalsema poole eest hoolitsemisse. Oled optimistlik ja keskendud positiivsele, mis sinu elus on. Kõik see muudab praeguse aja sinu jaoks rõõmsaks, tegusaks ja suurepäraseid tulemusi toovaks.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade üheksa. Tunned nüüd, et oled valmis emotsionaalselt edasi liikuma. Mis iganes negatiivsetest emotsioonidest kantud kogemused sul minevikus ka olnud on, nüüd oled piisavalt tugev, et sellest kurbusest lahti lasta ja emmata kogu südamest seda rõõmu, mida pakub sulle tänane päev. Ära karda oma tundeid välja näidata ja ära suru emotsioone alla. Lase end vabaks ja vaata maailma kartmatu pilguga.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate viis. Sinu elu on täpselt selline, milliseks sa ise selle mõtled. Kui suunad oma fookuse kõigele heale ja oled tänulik, siis tõmbad sellega veelgi enam positiivsust ja rõõmu ligi. Usu, et sul läheb hästi ja sa näed, kuidas kõik sinu elus liigubki paremuse poole.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kuus. Elus on kõik tasakaalus, kord on sinul kellegi abi vaja ja teinekord aidatakse jälle sind. Praegu on saabunud just selline hetk, et pead vajadusel ulatama mõnele lähedasele või sõbrale abikäe, et raskustest välja tulla. Samuti võid ise vajada mõne mentori nõu, et paremini mõnd olukorda mõista.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et nii töö- kui eraelus edasi liikuda. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Rõõmsat ja rahulikku nädalat!